Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sonuç olarak herkes istediğine veriyo kendine en mantıklı gelene o zaman ben sana karismiyosam karışma oyuna istediğime veirirm bana gorede verdiğim kişi mukemmel
Evet herkes istediğine oy veriyor haklısınız
Özel olmazsa bi sorum olacak
Nasıl mikemmel görüyorsunuz. Yani Allah esirgesin düzen böyle devam ederse ne önerirsiniz öyle mikemmel görmem için

Evet herkes istediğine oy veriyor haklısınız
Özel olmazsa bi sorum olacak
Nasıl mikemmel görüyorsunuz. Yani Allah esirgesin düzen böyle devam ederse ne önerirsiniz öyle mikemmel görmem için
Kör olsan bile oyle göremezsin adfff😂😂😂

İş sandık başında beklemekten geçiyor. Muhalefet uyanık olacak. Son belediye seçimleri özellikle İstanbul ve İmamoğlu örneğindeki gibi. Şehir merkezlerinde zaten sandık başı oylar açılırken kalabalık oluyor ama kırsalda da sandıklara sahip çıkılmalı
Çevremizdeki herkesi uyaralım 👏🏻

Bunların çoğu yurtdışında yaşıyor bir de canım.
E tabi Türkiye'nin ekonomisi düzelirse, dolar, euro düşerse kendi zararlarına (!) olacak. Buraya gelip paşa paşa yatarak tatil yapamayacak, yatlar, katlar alamayacaklar. Fukarayı düşünen kim?

Yani elbette biz parlementer sistemde kalmak isteyenler bir şekilde Kılıçdaroğluna oy vereceğiz. Herkes kafayı ona takmış durumda ama ben şahsen çay bardağı olsa akp karşısında,çay bardağına oy vereceğim :KK66: bu düzenin değişmesini istiyorum. Karşımda eğitimli,ağzı temiz ve kültürlü insan istiyorum. Kriterlerim bunlar. Ama halk tam tersine oy veriyor. Ağzı bozuk,cahil,okul yüzü görmemiş tipleri seviyorlar. Şaşkınlıkla izliyorum. Şurada düzgün şekilde yorum yapıyorum,bir baktım alıntılanmışım,he he yav ho ho diye yamuk ağızdan çıkmış gibi yorumlar gelmiş. Arkadaşım üslupsuzsunuz anladık ama bari başımıza üslupsuzu getirmeyin yani 😂Sayın Celal beyin dediği gibi,onların cahilliği benim hayatımı etkiliyor.
Beni güldürdün :)
Ben karışmıyorum, çünkü değişmeyen sabit fikirler. Onlara göre de ben öyleyim gerçi :KK70:
Birleştiren dil istiyor ve diliyorum herkes için.

Kime oy vereceğimi ankette işaretledim. Artık bu Suriyeli vslerin gitmesi lazım. İstanbul’da Marmaraya binilmiyor kokudan. Afrika’lısı aile olarak gelmiş, uzak doğulusu, Suriyeli Afgan Pakistan. Biz abd, Kanada değiliz. Ekonomimizde daha kendi gençlerimiz iş bulamıyorken onları doldurmak normal değil. Ümmet iyi hoş da, karşındaki seni ümmet görmüyor ki. Evinde bomba hazırlarken patlama olan Suriyeliler vardı. İstiklal caddesindeki patlama faili. Afganlar zaten kadınları ve parayı kendilerine ganimet görüyor. Başlangıçta alıyormuş Avrupa Afganları ama orada erkeklere dahi tecavğz etmişler. Özellikle yanında bebeği olan kadınları tercih edip kamusal alanlarda tecavüz girişimleri olmuş. 2013te İstanbul’a gezmeye gittiğimde her yer Avrupalı turist idi. Bu yıl gittiğimde her yer Arapça idi ya önce dilden başlar yozlaşma. Ben çocuğumun suriyeli afgan zart zurt birlikte okumasını istemiyorum. Bir de onları normal Türk okullarına alıyorlar, kime sordular bunu yaparken. Deprem oldu yurtlarda bir kelime Türkçe konuşamayan çocuklar var Türk vatandaşı. Siz hayırdır babanızın ülkesi mi ona buna vatandaşlık veriyorsunuz? Biz malınız mıyız? Bıktım artık ya. Yıllarca okuyup çalışıp emekli olan memur emeklisine de aynı maaşı veriyor, bir kez ekin parasıyla emeklilik yatırmış çiftçiye de. Bu nasıl adalet? Bir hakim 50bin alıyor, bir kütüphane memuru 10bin. Bu kadar uçurum olur mu memurlukta? Yeter artık

Sorguladım diyelim bütün her ülkede ekonomik kriz var bunun nedenini az çok bilirsiniz heralde,neyse cevap yazdıklarım tırnaklarını çıkarmış durumda herkese cevap yazamam vaktim yok😂siz ülkemizi beyensenizde beyenmesenizde son söz sandıkta olacak yalan yanlış haberleri dinlemeye devam edin canım ülkem yaralarımızı saracağız daha iyi olacağız ,gelecekte ki iki güçten rte sayesınde biri olacağız biri çin biri türkiye söylemedi demeyin ,ha sizin demenizle yozlaşmış bi ülke değil çağ atlamış olararak
kendini özellikle mi bu durumua düşürüyorsun.

20 senedir ne halt yiyordu? Bundan sonra yapacağına inanmışsın. Ne yaptı da Türkiye çağ atladı bir yaz? Bundan sonra ne yapacak?

Yaptığını araba bile puzzle gibi toplama. Sözde bayraktar bunun damadının uçak fabıraksında uçak üretiliyor. f16 için ABD'ye yapmadığınız şarlatalık kalmadı. Soğanın hesabını yapıyor millet, SEN NE SAÇMALIYORSUN? Halk bu kadar fakirken o küçük beyinli gelişmişlik seviyenilze biz nasıl çağ atlayacağınız?

X