Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yani 1300 euroda olmaz abartmayalım.13 bin euro olmasın o.
Yorum sahibi Fransa’da 1300 euroya calisiyorlar dedi.
Ben de dedim ki kim calisiyor o paraya? Varsa gocmenler calisiyordur. Kaldi ki 1300 Euro da alsan devlet sosyal yardimlari gayet de var.
Goz boyama cabasi bunlar, devlet zaten kira yardimi yapiyor, sanki herkes 1.300 Euroya calisiyor gibi yazmis.

Aldıkları sosyal yardımlardan hiç bahsetmezler zaten,varsa yoksa biz nasıl zor şartlar altında yaşıyoruz biliyor musun.

Ya çok basit dönsünler o zaman. Ben de mesele yurtdışındayım artısı olmasa ne işim var burda.

Ya çok basit dönsünler o zaman. Ben de mesele yurtdışındayım artısı olmasa ne işim var burda.
Ben de ayni fikirdeyim burada standartlar cok daha iyi, neden doneyim?
Bunlar klasik yurtdisini kotulemeye calisanlar, istiyorlar ki Tr deki kimsenin haberi olmasin nasil guzel yasadiklarindan, yazik gercekten.

Yha ben kimsenin fakir olduğuna inanmıyorum açıkçası buradaki herkes yok soğan alamıyorum deyip duruyorlar ama hiç o kadar aç kimse yok napabilirim asgari ücretle çalışan birinede 30 bin minalsin maaşı o zaman niye insanlar okuyoki gerek yok yani

Benim kuzenimde Almanyada. Kız gittiğinde ince çıtı pıtı bir şeydi, iki senede 20 kilo aldı, üstüne araba aldı. Zam yok mu diyorum, var ama küçük miktarlar. karpuz fiyatını karşılaştırmıştık yazdı o dönem. Burada kilosu 20 tl idi. Onlarda 0,50 cnet mi ne. Kilosu!
Sorsan her şey orada çok pahalı, hiçbir şey yok. Adamlar yalan olduğunu bile bile yalan söylüyor. Bunlar müslüman, kapalılar bunlara oy veriyor. Öyle şeyleri sırf bunlar iktidarda kalsın diye savunuyorlar ki, insan kendini böylesine küçük düşürmemeli.

Ben de ayni fikirdeyim burada standartlar cok daha iyi, neden doneyim?
Bunlar klasik yurtdisini kotulemeye calisanlar, istiyorlar ki Tr deki kimsenin haberi olmasin nasil guzel yasadiklarindan, yazik gercekten.
Hala bu kadar körü körüne savunulmaz gerçekten. Allah akıl vermiş fikir vermiş. En basiti koca bir felaket yaşadık ve olanlar ortada. Ben gerçekten hakkımı helal etmiyorum artık bu oy verenlere.

Öğretmen maaşı 12 bin bandında hanımefendi. Artık okuyanlar da asgariye yakın alıyor.
Ülke tarihinde hiç emekli asgari ücret altında almazdı artık alıyor. Emekliler aç aç

Ya hahshdhdhdhdhdh Allah aşkına kapatın şurayı evinize dönün çocuğunuzu büyütün kocanıza yemek falan hazırlayın, buralar size göre değil, üzülürsünüz.

İnanmıyorsun ha! İşsizim kardeşim ben. Senin gibiler yüzünden.

Dün teklifimi yaptım burada, madem ekonomik kriz yok, Ve sizin yüzünüzden biz bu ekonomiyle yaşamak zorundayız. karşıla benim bir yıllık mutfak masrafımı. Benim ailem tek çeşit yemekle iftar yapıyor. Sen ne diyorsun? Az önce yaşlı bir kadın çöpü karıştıyordu, yanından geçtim utanarak. FAKİR YOK ÖYLE Mİ? Ben bugün 40 dk yürüyerek hastaneye gittim, 15 tl dolmuş parası vermemk için.

Anayasaya göre bela okumak hakaret değildir. ALLAH SZİN BELANİZİ VERSİN.

30 bin almasın alım gücü düşmesin deniliyor.. 30 bin alanda rahat rahat yasayamıyor bu arada birde cocuk varsa tek maaşla belki geçinebilir o da belki

Aldıkları sosyal yardımlardan hiç bahsetmezler zaten,varsa yoksa biz nasıl zor şartlar altında yaşıyoruz biliyor musun.
Çünkü orada da Türk Türklüğüne devam ediyor. Güya müslüman milletiz ya… Sosyal yardım alıp kaçak çalışmaya devam ediyorlar. Şu gavur dediklerinden hiç kimse yapmaz bunu mesela…

Şuan iktidar tek karta oynuyor terör
Yanlız terör diye bişey yok
10 milyon hdp seçmeni var
Oy versekte vermesekte10 milyon orda
Peki hdp linin çocuğu askere gitmiyor mu
Bu yemi yiyen iktidar cenahı nasıl rahat uyuyorsun
Seni koruyan kişi hdp li farkında mısın
hDp lide mhp lide ak partilide askere gidiyor
Askere gitmeyen tek zümre parası olan güç sahibi insanlar yani bizi güdenler
Umurlarında bile değil hdp mhp akp chp
Sizi yönetmeye aday kişileri araştırın geçmişe yönelik
Kim dürüst ise kimin çocuğu askerlik yapmışsa kimin akrabası eşi dostu sıradan insanlar ise hala
onu oyunuzu verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…