Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Erdoğan’ın yanlışları var bu doğru. Ben kimseye körü körüne oy vermem. Her tv kanalını izlerim. Ama baktığım zaman diğer partilerde lider sıfatına uyacak kimse yok. Ayrıca teröristlere asla oy vermem. Oyum Cumhur İttifakına olacak.

Herkes birbirine saygı duysun lütfen. Benim en yakın 4 dostumun ikisi chpli, biri iyi partili diğeri ak partili. Asla parti yüzünden birbirimizi kırmayız. Gerek yok. Allah devletimize zeval vermesin.
Liderlik sıfatı tanımınız nedir? Çalıp çırpıp, devlete hakaret eden, kendinden olmayana terörist vatan haini diyen, binlerce insanın sırf cepler dolsun diye imar affına onay verip ailelerin güzelim insanların ölümüne sebep olan, kendisi sarayda zenginlik içinde yaşarken halkın dini duygularını kullanarak şükretmesini söyleyen( sanki şükrü ondan öğreneceğiz) ama kaliteli besin alarak, güzeş standartlarda yaşamı layık görmeyen, güzelim ülkemizi yol geçen hanına çeviren, kültürel ahlaki çöküş, kadınların öldürülüp öldürülüp katillerin şaka gibi tahliye edilmesi, siyasi dili, eğitime verdiği değer…. Kendinize bunları mı layık görüyorsunuz? En kötüsü bile şuan daha iyi yönetir emin olun. Dolar 19 oldu, paramız pul oldu… liderlik bu mudur? Eskiden bulgaristana gidilirdi alışverişe şimdi onlar bize geliyor dünyanın bit pazarı olduk paramız onlardan bile değersiz halde. En iyi otellerde 800 birime yani onların parasıyla 800 euroya kral otellerde tatil yapıolar. Siz 800 tlye kendi ülkenizde ancak ailecek kahvaltı yaparsınız. Sizin lider özellikleriniz bunlarsa saygı duymaktan başka çare yok ama ben doğacak çocuğum için yeni bir yüz denemek istiyorum.

Liderlik sıfatı tanımınız nedir? Çalıp çırpıp, devlete hakaret eden, kendinden olmayana terörist vatan haini diyen, binlerce insanın sırf cepler dolsun diye imar affına onay verip ailelerin güzelim insanların ölümüne sebep olan, kendisi sarayda zenginlik içinde yaşarken halkın dini duygularını kullanarak şükretmesini söyleyen( sanki şükrü ondan öğreneceğiz) ama kaliteli besin alarak, güzeş standartlarda yaşamı layık görmeyen, güzelim ülkemizi yol geçen hanına çeviren, kültürel ahlaki çöküş, kadınların öldürülüp öldürülüp katillerin şaka gibi tahliye edilmesi, siyasi dili, eğitime verdiği değer…. Kendinize bunları mı layık görüyorsunuz? En kötüsü bile şuan daha iyi yönetir emin olun. Dolar 19 oldu, paramız pul oldu… liderlik bu mudur? Eskiden bulgaristana gidilirdi alışverişe şimdi onlar bize geliyor dünyanın bit pazarı olduk paramız onlardan bile değersiz halde. En iyi otellerde 800 birime yani onların parasıyla 800 euroya kral otellerde tatil yapıolar. Siz 800 tlye kendi ülkenizde ancak ailecek kahvaltı yaparsınız. Sizin lider özellikleriniz bunlarsa saygı duymaktan başka çare yok ama ben doğacak çocuğum için yeni bir yüz denemek istiyorum.
alışmışlar 20 senedir hakarete, aşağılanmaya neymiş KK'da liderlik vasfı yokmuş.meydanlarda hakarete uğramayı, mancınıkla suratınıza çay atılmasını liderlik vasfı sanmışsınız. lider dediğin bütünleştirici olur, hakaret etmez, insanları bölmez.hiç bir zaman anlamayacaklar.

Hanımlar siz benden daha çok haber takip ettiğinizden bilirsiniz diye buraya yazmak istedim.
Duyunca çok üzüldüm :KK43: ama açıklamalar sonrası matematik bilgim de iflas etti.
Kaynaklarıyla yazacağım.

AFAD Başkanı Yunus Sezer, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 50 bin 96, yaralananların sayısının ise 107 bin 204 olduğunu bildirdi.

Rapora göre, 11 ilde toplam 717 bin 614 binanın 90 bin 609’u acil yıkılacak, ağır hasarlı ve yıkık bina olarak belirlendi. Bu durumdaki binalardaki konut sayısı ise 269 bin 51 olarak tespit edildi.

Şimdi depremde ölenlerimiz 50 bin 96, yaralımız 107 bin 204 ise, Cumhurbaşkanı paylaşacağım videoda, ki videonun 4:37 dakikasından itibaren izlerseniz orada veriyor yaklaşık rakamı ve karşısındaki sunucu da teyit için soruyor. 107 bin 204 kişi yaralı olarak kurtulmuşsa, yaralı kurtarılanlardan yaklaşık 850 bin kişisi uzuv kaybı yaşadı açıklaması nasıl oluyor🙄

Soğan olmuş 20 Tl hala Recep diyenlere PES PES kardeşim. Az vicdan sahibi ahlaklı olun. Bu adam çıkıp kaç defa hakaret etti, sırf kendine oy vermiyor diye insanlara. S*** dedi. Hiç mi utanmanız yok, ben kadın olarak utandım. Hele kapalılar, almışlar bir başörtüsü geçmişler. Her yerde serbset daha ne istiyorsunuz? Kimse de bu saaten sonra bunu değiştirmez. Ahlaklı olun, adam elinde kuran salladı meydanlara. Kızılay çadır sattı, ensarda çocuklara tecavüzün üstü örtüldü. Bunlar AKP marifetler değil mi? Bunları da savunun!!!!

Üstüne Ekonomiyi mahvetti. Nasıl bunları görmezden geliyor bunlar anlamıyorum kardeşim.

Benim ahlakım almıyor. Halkı insanları YOKSULLUĞA bunlara OY vererek siz TESLİM ediyorsunuz.
Bugün pazara çıktım soğan 25 TL, patetes 15 TL,köy biberi 40 TL idi.suleyman Demirel in sözü "Boş tencerenin yıkamayacağı iktidar yoktur.” diyoruz.

Mehmetçiğe bir kaç kelle diyenleri de Allah helak etsin mi?Askerimizin kafasına çuval geçirildiğinde,"Ne notası vereceğim ya,müzik notası mi?"diyenleri de helak etsin mi?
Etsinnn. Köfte gibi kızarsın,biber gibi patlasın
.haaa kıymanın kilosu da 320 TL olmuş hep ikiye boldururdum. İlk kez 4 parçaya boldurdum.

Hanımlar siz benden daha çok haber takip ettiğinizden bilirsiniz diye buraya yazmak istedim.
Duyunca çok üzüldüm :KK43: ama açıklamalar sonrası matematik bilgim de iflas etti.
Kaynaklarıyla yazacağım.

AFAD Başkanı Yunus Sezer, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 50 bin 96, yaralananların sayısının ise 107 bin 204 olduğunu bildirdi.

Rapora göre, 11 ilde toplam 717 bin 614 binanın 90 bin 609’u acil yıkılacak, ağır hasarlı ve yıkık bina olarak belirlendi. Bu durumdaki binalardaki konut sayısı ise 269 bin 51 olarak tespit edildi.

Şimdi depremde ölenlerimiz 50 bin 96, yaralımız 107 bin 204 ise, Cumhurbaşkanı paylaşacağım videoda, ki videonun 4:37 dakikasından itibaren izlerseniz orada veriyor yaklaşık rakamı ve karşısındaki sunucu da teyit için soruyor. 107 bin 204 kişi yaralı olarak kurtulmuşsa, yaralı kurtarılanlardan yaklaşık 850 bin kişisi uzuv kaybı yaşadı açıklaması nasıl oluyor🙄

Daha sonra düzeltmişler her ne kadar Cumhurbaşkanı bastıra bastıra 850 bin dese de 850 diye düzeltilmiş.

Oylar görünse de sorun değil. Cumhur ittifakina oy vereceğim. Vicdanim rahat. Rahatsızlık duyan vermesin tabiki.
Allah akıl fikir dağıtırken neredeydiniz çok merak ettim Ben şimdi. neyse birşey denmez sizin gibilere hala derin uykudasınız iyi uykular

Kaynaklarıyla yazacağım.

Gaziantebin bir ilçesinin nüfusu 60.000 ve hepsi öldü denilmişti
Hatay bildiğin yok
Kahramanmaraş öyle
Diğer bölgeler öyle

sana söz yine baharlar gelecek,
sana söz umut hiç bitmeyecek....

allahaşkına aynı memlekette yaşamıyor muyuz?nebati'yi ve kırdığı potları bilmiyor musunuz,ya binali' yi ve pandemi de

venezuela; ya maske yardımı götürüyorum diye yurtdışına illegal işleri için çıkan oğlunu sizler izlemediniz mi?neden bu körü

körüne bağlılık.benim oy verdiğim parti ,aynı şeyleri yapsa onu da eleştirir,bir daha o partiye oy vermem.alternatifleri

denerim.kimse din,başörtüsü demesin.onların yaptığı da dindarlık değil.kul hakkı yemek ,hangi müslümanlığa sığar.

işçi halk,ezilen halk her zaman muhalif olmalıdır.sistem ve düzen benim haklarımı korumuyorsa,hangi parti olduğu önemli değil.eleştirmek benimen doğal hakkım olmalıdır.sağ sol diye ayrım yapmadan,halkın yanında olan partiyi desteklemeliyiz.

20 yıldır denediniz bunu,olmadı sizler de görüyorsunuz.neden alternatif düşünmeyelim.

normal da daha sol tandanslı bir insanımdır.benim çizgim,işçi partisine uyuyor ama bu seçimde millet ittifakına bir şans
vereceğim.gitsinler artık,beceremiyorlar.

Evet size gerçekten çok yazık dediğiniz gibi kendinizi biliyorsunuz
Sevgili arkadaşım siyaset konuşmaya gelmedim🌸 oyumu verdim düşüncemi yazdım. Ben bu ülkeyi ülkemde yaşayan herkesi çok seviyorum. Mübarek günde hiç kalp kırmaya gerek yok. Siyasetçiler yolunu bulur biz kalp kırdığımızla kalırız ❤️ sevgiler

Hepsi birbirinin farkli versiyonu bence su aday gelse ulke düzlüğe cikar dediğim bir aday yok. Millet ittifakı zaten verebileceği en kötü kararı verip kk yı aday gösterdi. Adam daha bastiği yerden bihaber. Tabi gerçekten yanlişkikla o pozu verdiyse. Bilerek cumhur ittifakına çalişiyor gibi :) hdp pkk ya sırtını dayamasi iş birliği benim için mide bulandirici. Muharrem ince samimi ama görüşlerimiz zıt. Cumhur ittifakı yine aynı şekilde gelinen nokta ortada ama millet ittifakına göre duruşları daha net. Diğeri her telden ortaya konmuş gibi :) Sinan oğan çok ilgi alanım değil zaten kazanma ihtimali de yok kendime oy vermeyi düşünüyorum :) son güne kadar kararım değişmezse sandiğa gitmeyi düşünmeyenlerdeniz

X