Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Şu an ben de aynı fikirdeyim

Bir kisiyi takip ediyorum ..soyledigi bir cok sey cikiyor ...secimin olmayacagini olursa da mevcut hukumet ile devam edecegini soyluyor paylasimlarinda bakalim nasil olacak
Valla adamlar yıllardır bu saltanatları ve sarayları için kendilerine çalıştılar
Şimdi bırakıp gitmeleri kısmı bana da zor geliyor

Bir kisiyi takip ediyorum ..soyledigi bir cok sey cikiyor ...secimin olmayacagini olursa da mevcut hukumet ile devam edecegini soyluyor paylasimlarinda bakalim nasil olacak
Seçime kadar mümkün olduğunca karamsar bir ortam yaratılacak, çoktan başladılar zaten boş verin hepsini görmezden gelin. Seçim olacak ve iktidar kaybedecek, bir çok kez yazdım yine yazıyorum. Bu seçimi kazanan muhalefetin başarısı olmayacak iktidarın başarısızlığı olacak.

Ay ben buraya ne yazsam banlanırım yaa.Kendimi okuldan(ban) tünel kazarak kaçmaya çalışan hababam sınıfı gibi Sevgili Mune veya Kazenin odasından da çıkmak istemiyorum.Fikrimi de yazmasam çatlarım.En iyisi ben sağdan İzmir Marşı ile kaynana,elti,don,masaj,kova,konularına doğru burayı terk edeyim.

Bir skece insan güler değil mi doğruluk payı ve didaktik oluşuna üzüldüm izlerken...

Bir skece insan güler değil mi doğruluk payı ve didaktik oluşuna üzüldüm izlerken...
Güldür Güldür ün son dönemlerde ki neredeyse tüm skeçleri güldürürken düşündürür nitelikte, ülkece içinde bulunduğumuz traji komik olayları gündeme getiriyorlar. Gülüp geçiyoruz ama tamda anlattıkları gibi durum maalesef Tabi ki anlayana

Diyor bütün bacılar.
Bir susun da bacılarınız kendileri konuşsun. Berbat zihniyetleri berbat sesleriyle bütünleşmiş.

Diyor bütün bacılar.
Bir susun da bacılarınız kendileri konuşsun. Berbat zihniyetleri berbat sesleriyle bütünleşmiş.
Konuşana neler yaptıklarını biliyoruz.

Hayattan soğudum sese bak.:) Sülaleme atıcam bunu, biraz da onlar soğusun.

Iki şehir öteye anamızın yanına gidemiyoruz,işte kendi ağzınızla söylüyorsunuz.Yeter artık,oradan bizim hayatımıza müdahale etmeyi bırakın.Sizlerin benim çocuklarımin geleceği ile oynamaya hiç hakkı yok.

Bizlere seçme şansı tanınmıyor ki, aslında seçim gibi gösteriliyor ama malesef halk seçmiyor. Bir bu var birde bu deniyor. Birini asla istemedigimiz icin digerine mecbur birakiliyoruz. Aslinda olan bu. Kimi seçmememiz gerektigini biliyoruz sadece. Baska bir secenek yok.

lüks dedikleri de yumurtayla, peynir. onlara hava hoş tabi oturdukları yerde Türkiye'de zenginleşiyorlar. Biz togga falan yazılmayı bırak karın doyuramıyoruz tabi. Bir de lüksü bırak diyorlar. Sen yaşama ki ben kendimi üstün hissedebileyim histerisi bu. sinir oldum oturduğum yerde.

Reis kazanacak

Şu görüntüler yeni düşmüş gel de sinirlenme!
Türkiye’de 20 yıldır bu hükümet var. Böyle bir olay oldu mu? Sadece birkaç provakatif eylemler oldu. O da her ülkede var. Komiksiniz

Evet hüdapar hizbullahçı. Ama terör eylemleri nerede? Türkiye’de aklınıza gelen bir terör eylemi var mı? Pkk desem direk Kızılay patlaması akla gelir, polis otobüsünü patlatmaları, askerlerimizi şehit etmeleri, Sabancı suikasti…

Hizbullah’ın şuan sadece adı var.

İşin maddi boyutunu geçtim,Afganistan gibi bir ülke olmaktan çok korkuyorum.Eğer bu seçimi Cumhur ittifakı kazanırsa,Cumhuriyet rejiminin ortadan tamamen kalkacağını düşünüyorum.Hizbullah'çılar devlet yönetiminde olacak,düşünmesi bile çok ürkütücü.Onlar senede bir tatile,gelip cennet vatan güzellemesi yapmaya devam etsin.

S
Sadece adının olması ilerde yapmayacağı anlamına mı geliyor ?

Güçlenip gelmesi mi lazım diyorsunuz
Siz de baya komiksiniz

Çocukluğumun kabusudur Hizbullah ve domuz bağı ile bağlanıp, işkence yapılıp öldürülüp gömülen cesetler. Gaziantepte Emek mahallesinden hala korkarak geçmemi sağlayandır Hizbullah... Siz ne diyorsunuz ya terör eylemi yokmuş !

90'li yıllardaki gazeteci cinayetlerini bir araştırın.Gonca Kuriş mesela.Domuz bağı size neyi hatırlatıyor?Gaffar Okkan diyeyim mesela,bir şeyler çağrıştırıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…