Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Ülke şu duruma gelmiş sen ne diyosun bacım. hala durumun vahametini görmeyenlere inanamiyorum ben 20 Senede ülke ne hala gelmiş kimse geçinemiyor iyiye giden hiçbir şey yok ama hala asıl nedenin ne olduğunu kim olduğunu göremeyenler var ya.Beyin bedava azıcık kullanın ya sonra ceremesini biz de çekiyoruz sizin yüzünüzden.inşallah yüzde 30 bile alamasın da.

Evet oy kullanmayı düşünmüyorum fikirlerimi yine de belirtemez miyim yani bir tarafın kusurlarını söyleyince sen AKP lisin diğer tarafın söyleyince sen teröristlere oy verirsin ben hep tarafsız oldum
Laf ebeliği yapıyorsun
Oyum belli kullanıcam diyordun.
Hiç tarafsız olmadın, yazdığın mesajda bile tarafsın. Bir tarafı partili olmakla diğer tarafı terörist olmakla suçluyorsun.
Neyse yordun beni kal sağlıcakla

Ya bi video vardi kız sey diyordu evet ozamanlar hic bisi yoktu biz dedemi mancınıkla karsi köye atıyorduk sonra onlarda bize geri atıyordu sigortası yok diye diyordu
Z kuşağı gümbür gümbür geliyor.
Hele zekaları o espriyle karışık cok iyi

Onuda bitirirlerse baska nerden vuracaklar cehapeyi.
Illet olduk, zillet olduk, terorist olduk, sürtük olduk.
Bizden degilseniz tü kaka. İranlaşma sevdası nedir bunlarda bilmiyorum.
Bir ülke cumhurbaskanına yakışan bir üslup mu?
Nasıl hala savunabiliyorlar şaşkın şaşkın izliyoruz.

Oy verme hakkim yok. Ulkede yasamiyorum. Umarim Türkiye icin bu sefer duzgun biri secilir.

Burdaki anket sonucunuda merak ediyorum. Oy vermeden goremezmiyiz sonucu ?

Valla eger ki chpnin kaynetmesine sebep olsun, tarih affetse ben affetmem bxbxvxb
Ben geçen seçimde affetmedim zaten, benim için o gece öldü o
Ya bilmiyorum korkuyorum olay molay cikicak diye

Ben köye gitcem seçim günü korkayrum
Ben de çok korkuyorum. Götürüp çocukları köye mi bıraksam diye geçiyor aklımdan. Benim şehir sosyal demokrat ama başımıza ne geleceği belli olmaz.

Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum halkını düşünen bir birey yani siyaseti fanatiklik boyutuna getirmeyen biri neden şunu sorgulamaz ya arkadaş siz bu insanların 20 senedir nasıl yönettiğini görmediniz mi? Hiç başa gelmemiş biriler başa gelirse yönetim nasıl olcak bakalım onlar konuşuyor gelince becerebilceklermi ya nekadar sığ insanlar var bu ülkede siyasi islam diye boş teneke koysalar onada oy basacaklar az ufkunuzu genişletin

Bi yazsana tek korkma orda.
Ben şöyle özet geçeyim sana, marşlarını dinle hayal edersin.

Benim eniştelerden biri bunlardan, bir gün dükkanında bunu dinlerken gördüm. O gün bu gündür çıkmıyor aklımdan, kabus gibi.

Yönetim ban yemek istemiyorum vallahi kötü amaçla paylaşmadım. Zihniyet anlaşılsın istedim

Mevcut iktidarın hataları çok ekonomi, göçmen sorunu vs. Ama ben bu sorunları bay Kemal'in çözeceğine hiç inanmıyorum adam kaç seçim yenildi bırakmıyor bı türlü.. Sinan oğan falan kazanamaz bu seçim Erdoğan ve bay Kemal arasında geçecek.

Banlısın ama belki dönünce görürsün, hükümet 20 yıldır neden dur demedi bunlara? madem sömürülüyoruz dünya lideriniz neden önüne geçmedi. İmfye vorcu bitiren adam sömürge olmaktan neden kurtaramadı bizi onu da açıklayın. 20 yıl yaaaaa benim ömrümün yarısı, bu sürede tırnağını duvara sürtsen karşıya kapı açarsın

Tarımla, ekonomiyle, eğitimle, sağlıkla ve daha bir sürü alanla ilgili gerçek projeleri olduğu için
Atatürk'e ayyaş, kefere, dersim katliamcısı demediği için
sadece eleştirmeyip çözüm de üretip gerçek bir muhalefet olabildiği için
gençlerlerle iletişimi güçlü olduğu için
kendi başına değil 300 kişilik alanında uzman ekiple yöneteceği için
bilime önem verdiği için
öngörüsü yüksek olduğu için
geleceği gençlerde gördüğü için
bütün terör örgütlerine kahrolsun diyebildiği için
bir çocuk istismar edilsin o tarikatı yıkarım diyebildiği için
hizbullahçı hüdaparla aynı masaya oturmadığı için
ülkeyi bu hale sokan tayyiple aynı masaya oturmadığı için
türklük ve anayasının ilk 4 maddesi tartışılsın diyen babacanla aynı masaya oturmadığı için
suriyelileri bu ülkeye sokan davutoğluyla aynı masaya oturmadığı için
6 yaşındaki çocuk istismar edildikten sonra cemaati savunan karamollaoğluyla aynı masaya oturmadığı için
bizi iki seçenek arasına sıkıştırmayıp 3. bir seçenek olabildiği için
siyasal islamı reddedip akla önem verdiği için
Muharrem ince diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…