Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
30 sene önce hastanede bakılmıyorlarmıs kafa çalıstırıp düşünmez ama o zaman elinde telefon mu vardı ? İnternet neydi? Randevu sistemi var mıydı ? Şimdi yine gitsene randevusuz kopek kovar gibi yine kovulacaksın 30 sene öncesinin teknolojisi ile kıyaslama yapmıyorlar mı deliriyorum ya

Aynı fotodan fethullah gulende çektirmiş

Yıllarca inancı yüzünden aforoz edilen bir gençlik heba oldu. İskenceler gördü. Muhsin Yazıcıoğlu'nun röportajlarında dinlersiniz. Ama bakmak yetmez görmek lazim
Buna ben de katılıyorum Muhsin Yazıcıoğlunun röportajını dinlemiştim bir odaya tıkılmış gelen marula bakmıştım bembeyaz duvarları olan hücrede aklımı yitirmeyim diye bir arkadaşım da askeriyeyi kazanmıştı annesi belgeleri verirken fotoğrafında başını açmak zorunda kalmıştı bu da özgürlüğü kısıtlayıcı simgeler arasında geçmişte kara bir lekedir

Yıllarca inancı yüzünden aforoz edilen bir gençlik heba oldu. İskenceler gördü. Muhsin Yazıcıoğlu'nun röportajlarında dinlersiniz. Ama bakmak yetmez görmek lazim
Din somurusu tam gaz. Bu ulkede din kadar alinip satilan ikinci bir sey yok. Toplumun zihni ortacagda kalmis. Boyle dusunen bir toplum 21.yuzyilda anca Afganistan olur.

Alakası yok. Ya nasıl bilginiz olmadan fikriniz oluyor. Anlamak imkansız. Ben sonra yazarım. Ama herkesi herşeyi tanımadan oy verenle benim oyum bir olmamalı. Bu arada işletme fakültesi Yönetim dalı mezunuyum

Memnun oldum, ben de on senelik öğretmenim.

Hıı, sıkışınca?
Hizbullahı duyamadım, çoğu büyük dinin merkezi sayılan bu coğrafyada yaşanan ‘din baskısını’ duyamadım, petrolü satmayı ise tpao neden ne zaman kapatılmış batmanda, onu da duyamadım, yarına bir araştırın cevapları bulun da gelin, biz de inanmış gibi yapalım olur mu?

Doktor yok. 1 yıldır bulunduğum ilçede göz doktoru yok mesela. Hastane bomboş.

Ben o insanlarin neler yaşadığını biliyorum zaten. Benim sorum şu ki devlet ne yapıyor bunun için. 20 senedir baştalar. Fetöyü bitirmek istediler ve bitirdiler. Ohal ilan edildi, khklar çıkarıldı, ucundan kıyısından değen kim varsa hapse atıldı. Neden aynı şeyi pkk içinde yapmadılar? Fetö pkkdan daha tehlikeli diye açıklama yapıldı hatta.Demekki isteseler pkkyıda aynı şekilde bitirirler ama istemiyorlar. Şimdi de başkalarını teröre destek vermekle suçluyorlar utanmadan.

Halk olarak ben değilim ama hükümet olabilir. Sömürülmeyen hükümet olana kadar arayışı devam edecek ülkenin.

Bu ülkeyi sömürge haline getiren kim başta kim var dünya lideri yok mu?

Beş sene önceki CB seçimleri de kesin ikinci tura kalacaktı. Hem Muharrem İnce hem Akşener meydanlarda, RTE karşısında kim olsa daha çok oy alır tabi ki ben, diyerek miting yapıyorlardı. Hangisi kalsa ikinci turda ona yönelecektik ama sonuç ne oldu hepimiz biliyoruz Yani o işler belli olmaz Böyle bin parçalı muhalefet karşısında her zamanki gibi tamamen konsolide bir iktidar bloğu var

Peki 15 temmuz darbe girişiminin asıl aktörleri kim? Fetöyü kim başımıza taç etti. Kimler önemli noktalara getirdi. Kimler kimleri okyanuslar ötesinden evet diyerek destekledi. Kimler kim için ülkene dön diye gözyaşı döktü. Kimler fetö işbirliği ile Atatürkçü askerleri parmaklıklar arkasına koydu. Asıl darbeyi 20 yıldır yaşıyoruz yeter. Sanki bunlar sütten çıkmış ak kaşık. Gözlüğünüzü çıkarın artık, bu sevgiden öte kutsallaştırma yahu. Hiç mi hatası kusuru yok bunların. Her yerde sıra vardı dediğiniz hastanelerden randevu alamıyoruz artık. Evimizde aylarca bekliyoruz. Özel hastaneye gider gibi maaşlardan tıkır tıkır muayene ücreti kesiliyor. İlaçların çoğunu devlet karşılamıyor. Eczanede ilaç bile bulunmuyor. Sıra sıra diyorsunuz millet ucuz et, ekmek almak için sıralara giriyor daha ne sırası olsun. Şanlıurfada sel oldu hayat felç oldu insanlar su için sıraya girdi ya. Yıl 2023, fazla yağış aldı diye sel oluyor insanlar ölüyor sanki tsunami vay anasını. Deprem oluyor aksilikler oldu zamanında müdahale edemedik deniliyor. Ölenler sizin yakınlarınız olsaydı canın sağolsun ya afet bu diyebilir miydiniz? Bu kadar yaşananlara rağmen hala insanca muamele gördüğünüzü söylüyorsunuz ya pes doğrusu. Burda insan canının zerre kadar kıymeti yok sayıdan ibaretiz hepimiz

Özür dilemeye alısık değil bu millet niloya, hani malum kisi ne yaparsa yapsın suçu millete atıyor ya. Asla özür dilemiyor ya hani. Bi şaşırıyorlar adam özür dileyince.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…