Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hayir cumhur ittifakinda yillardir tek aday Millet ittifaki adayi yeni cikardi bunuda mi anlayamiyosunuz ve kac secimi kaybeden adami zoraki cikarmalari zamaninda inceyede aynisini yaptilar adam gitti parti kurdu noldu imzayi toplayinca hemen gorusmeye cagirildi

Belediye vermek ...Adam hakkiyla kazandi kime ney veriyorlar Mansura kadar Ankarada Melih gokcegi deviren cikmadi
Kedi girdi, trafo patladı gibi türlü olaylarla 3. girişinde kazandığını biliyor muydunuz? Belki bu bahaneler olmasa ilkinde de alırdı ama yiğidi öldür hakkını yeme, oyuna sahip çıkıp hakkını almasına yardım eden şu an ki parti.

Madem öyle kiliçdaroğlu kaç keredir seçim kazanamıyor neden bu kadar korkuyorsunuz? Yoksa seçim anketleri istediğiniz gibi gelmiyor mu ? Yoksa millet artan market fiyatlarından şikayetçi mi ?
Ne korkacagim Tolin sasirma bu secimleri bu sayfada cok gorduk sende gordun hicde burada yazdiginiz gibi cikmiyor sonuc sende biliyorsun canim her secim ayni muhabbet

Bi yazsana tek korkma orda.
Katip aklına gelebilecek en bağnaz insanları düşün ve bunu din sanıyorlar. Gittikleri her yerde en dindar en dürüst biziz diyip partilerine davet ediyorlar, benim köyden 2 arkadaşim vardı evlendiler hüdapar mahallesine gelin gittiler. İkisi de şu an hüdaparci. Biri ortamımıza girince güya vaaz veriyor, kibri kimsede yok. Bir de sürekli eleştiriyorlar, benim okuduğum kitaba kadar laf ediyorlar, bunu gördüğüm tüm hüdaparlılar yapıyor. Yüzümü örtmüyorum diye de eltştirdi o kız beni. Kadınlari bile böyle. Erkeklere gelince zaten 2 3 eş lafı ağızlarından düşmüyor, kadın dediğin evinde otursun kafasındalar hep. Bunların bir kesimi okumuş etmiş ama böyle bir kesim daha ağırlıkta. Bu bahsettiğim arkadaşlardan birinin kaynanası şey yapıyordu, kp ile aynı sofrada yemelerine izin vermiyordu, doğru değil falan diyormuş. Ay aklıma geldikçe yazayım, TV açık olsa evimizde gelip ahkam keserler. Yahu bu kız çarşaflı olmayan tesettürlülere sıradan kapalı, sıradan kız diyordu. Baya kavga ettim de yoruldum artık sjdkdk

Belediye vermek ...Adam hakkiyla kazandi kime ney veriyorlar Mansura kadar Ankarada Melih gokcegi deviren cikmadi
Tabiii o zamanki seçimlerde de adama nasıl iftiralar atıldığını hepimiz gördük. Ama adam kazanınca ve şeffaf şekilde çalışınca şimdi adam kazandı oldu .

Tabiii o zamanki seçimlerde de adama nasıl iftiralar atıldığını hepimiz gördük. Ama adam kazanınca ve şeffaf şekilde çalışınca şimdi adam kazandı oldu .
Tolin ekrem imamoglunada hersey cok guzel olacak diye istanbulun basina getirdiler olan projeler disinda yapilan aksiyon yok hazira konmak surdurmek kolay ha bak sunu yapti yalan demeyim cocuklu annelere ucretsiz ulasim

Tabi yıllarca tesettürü yüzünden eğitim hakkı elinden alınan kadınlar insan değildi. Yıllardır kimse eğitim alan kimseye dokunmamış. Korkacak bişey yok

Tolin ekrem imamoglunada hersey cok guzel olacak diye istanbulun basina getirdiler olan projeler disinda yapilan aksiyon yok hazira konmak surdurmek kolay ha bak sunu yapti yalan demeyim cocuklu annelere ucretsiz ulasim
Sanki diğer aday gelseydi olan projeleri devam ettirmeyecek miydi ?

Ben zaten yurtdisindayim. Ama suna eminim ki, bu Islamofasistler bu secimi de kazanirlarsa, Turkiye diye bir sey kalmayacaktir. Ya Suriye ya da Afganistan ya da Iran olur ulke. Bunu isteyenlerin basina gelenlere zerre uzulmem. Ama iste kurunun yaninda yas da yaniyor. Herkese tavsiyem, secim sonrasi icin saglam bir yurtdisi plani yapsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…