Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Benden başka Sinan Oğan’a kim oy veriyor acaba çok merak ettim. Toplam 2 oyu var
ikinci tura kalacağı kesin olan bir seçimde sinan oğanın ilk turda alacağı oy miktarı; özellikle terör partileriyle işbirliği, mülteci problemleri ve ulusal değerler konusunda türkiye cumhuriyeti halkının tavrını ortaya koyması açısından oldukça önemli.

kurtulmak istiyorsanız bize oy vereceksiniz yoksa daha kötü olur diye korkutmaya çalışanlara aldırmayın ve prensiplerinizden vazgeçmeyin dostlarım. doludan kaçarken yağmura yakalanmak zorunda değiliz, herkes haddini bilmeli. bu ülkeyi sokakta bulmadık, kim olursa olsun milli güvenliğe kast eden düşünce ve davranışlara da tolerans göstermeyeceğiz.

ayrıca oy kullanmayacağım diyen arkadaşlarımız da çok üzüyor beni, siz oy kullanmasanız da birileri seçilecek neticede. lütfen vatandaşlık görevinizi aksatmayın ve hangisi en az kötüyse onun yüzdesi artsın en azından.

E şıkkı hicbiri

6 kisi 1 kisiye bu etik bile degil 6 kisi bir adam olmaya calisiyor isin enteresani kac secim kaybetmis adami aday cikariyorlar Mansuru istemezler cunku parmaklarinda oynatamayacaklari bir siyasetci Ataturk partisi deyip pkk pyd ypg destek verip Mehmetcigi sehit eden teror orgutunun oyunu isteyecek kadar da acizler saka gibi Ataturk yasasa yemin ediyorum suratlarina tukurur

Hayir ama sen koyunsun senin oy kullanma hakkin nasil var sen oksijen israfisin vs vs vs internette cosanlar sonra sandikta tokatlaniyorlar

Aslında var ya açıklama yapılacak ilk hafta sonu seçim yapılacak
Erkenden seçim propagandası yapılamazsa insanlar daha huzurla oy verecek.2-3 ay önceden seçim konulusuyor boşuna vakit kaybı.
Birde artık şu seçim olsun sonucu görelim beklemeye tahammülüm yok

Cumhur ittifakı AKP MHP BBP Yeniden Refah ve Hüda Par dan oluşuyor 1 kişi değiller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…