Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Seçmeni bile çok sıkıntı acces, ben bizzat tanıyorum, konuşmuşluğum var yakın akraba vs. Aşiriıııııı bağnaz
Valla iyi bir yerlere gitmez Türkiye Hüda partisi ile, tek diyeceğim bu. Ne kadin hakki kalir, zaten Hakki erkek adidir gibi sacma salak bi döneme gireriz net yani

Valla iyi bir yerlere gitmez Türkiye Hüda partisi ile, tek diyeceğim bu. Ne kadin hakki kalir, zaten Hakki erkek adidir gibi sacma salak bi döneme gireriz net yani
Bunların seçmeni bile kadın üzerinde çok baskıcı, yani gördüklerim, bildiklerimi yazsam daha korkarsın 😏 ben çok korkuyorum. Yıllar sonra eğitimim için bir şeyler yapıyorum, eğitim hakkım, özgürlüğüm, her şeyim elimden alınacak diye çok korkuyorum.

1 kisi aday digerleri destekci 6 partiye kilictaroglu dayatildi bir aksener cikis yapti cikardaydilar ya Mansuru niye cunku mhp kokenli ve parmaginda oynatamayacaklari bir siyasetci
Cumhurbaşkanı adaylarının siyasi kimlikleri bitiyor ancak cb yardımcısı olarak idame ediyorlar bir süre. Mansur belki sahada kalmak istedi. MHP kökenli diye düşünselerdi belediye dahi vermezlerdi.
Dip not:Sizin açınızdan bakarsak millet ittifakı da 1 aday diğerleri destekçi

Cumhurbaşkanı adaylarının siyasi kimlikleri bitiyor ancak cb yardımcısı olarak idame ediyorlar bir süre. Mansur belki sahada kalmak istedi. MHP kökenli diye düşünselerdi belediye dahi vermezlerdi.
Dip not:Sizin açınızdan bakarsak millet ittifakı da 1 aday diğerleri destekçi
Belediye vermek ...Adam hakkiyla kazandi kime ney veriyorlar Mansura kadar Ankarada Melih gokcegi deviren cikmadi

Bunların seçmeni bile kadın üzerinde çok baskıcı, yani gördüklerim, bildiklerimi yazsam daha korkarsın 😏 ben çok korkuyorum. Yıllar sonra eğitimim için bir şeyler yapıyorum, eğitim hakkım, özgürlüğüm, her şeyim elimden alınacak diye çok korkuyorum.
Bi yazsana tek korkma orda.

Bu da soru mu yahuuu tabi ki oyum ulu önder, baş kumandanımız , büyük ve tek reis Recep Tayyip Erdoğan'a inşaAllah. memlekete günyüzünü o gösterdi, ondan önce aç sefildik yolllar hep molozdu karnımızı o doyurdu yoksam aç bilaçtık

dermişiiiiiiiiiiiiiim hepinizi yere serermişimmmmmmmmmmmm:KK71:
:KK71::KK71::KK71::KK71:
Saşırdım gözüm pörtledi yerinden hdhdhdh😐

1 kisi aday digerleri destekci 6 partiye kilictaroglu dayatildi bir aksener cikis yapti cikardaydilar ya Mansuru niye cunku mhp kokenli ve parmaginda oynatamayacaklari bir siyasetci
Madem öyle kiliçdaroğlu kaç keredir seçim kazanamıyor neden bu kadar korkuyorsunuz? Yoksa seçim anketleri istediğiniz gibi gelmiyor mu ? Yoksa millet artan market fiyatlarından şikayetçi mi ?

X