Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cevap vermiş olmadınız. Teröre ve teröristlere arka çıkan ittifaka oy verme mazeretinizin sebebi bı kişiye olan düşmanlığınız olmuş. Eyalet sistemi diyor adamlar.
HDP meclise yine sol görüşlü olan İnönünun yol açması ile girmiştir. 1991 araştırın

Ohoooooo deprem bolgesinde ne kurumlar ne vakiflar bir arada calisti ve oradakiler disinda herkes bunun siyasetini yapti Deprem bolgesinde herkes elinden geleni yapti yapiyor
Yok ben bunun reklamını hiç görmedim hakkını yiyemem sadece cnn Türk te gençlere soru soruyolardı çadırda İstanbul Büyükşehir Belediyesi yazıyordu hakkını yiyemeyiz

Cevap vermiş olmadınız. Teröre ve teröristlere arka çıkan ittifaka oy verme mazeretinizin sebebi bı kişiye olan düşmanlığınız olmuş. Eyalet sistemi diyor adamlar.
Kk ya verecem diye bir şey söylemedim bir, ikincisi hüdapara vermekten iyidir. Din adı altında sömürüp dursunlar bakalım. Din iman nedir bilmesek kanacaktık, çok şükür her şeyin farkındayız. Gerek din gerek dünya. Ama tıpış tıpış gidecekler, bugün olmazsa yarın, bu halk istemiyor onları, anlasanız iyi edersiniz.

Kusura bakmasın kimse, eğer iki seçeneği olan bir insan, teröristlerle ortak olan bir ittifaka oy veriyorsaد، ben ne yapıyorum diye kendini sorgulamasi lazım.
İki seçenekte terörist barındırıyor demek bu. Ne yapalım Mehmet Maçoğlu geldi tarıma el attı, çalışma saatini 7 saat yapıp %85 zam yaptı ülkeye de ona mı vermedi kimse

Şimdi bakın yiğidi öldür hakkını yemeyin AKP de barış zamanında o partiyle birlik olmadı mı oldu noldu hep silahlar gömüldü toprağa barış sürecinde bize bunlardan barış olmaz denmedi şehitlerimizin kanı var denmedi

Yok ben bunun reklamını hiç görmedim hakkını yiyemem sadece cnn Türk te gençlere soru soruyolardı çadırda İstanbul Büyükşehir Belediyesi yazıyordu hakkını yiyemeyiz
Siz gormesenizde kendi sosyal plarformlarinda whatsapp guruplarinda paylasiliyor ya tvlerde bile moda oldu son hafta markalar yok su yardimi yaptik yok bunu yapiyoruz diye yayinliyor höst be diyesim geliyir kac gun hat cekmedi adi operatorler neyin reklamini hangi yuzle yapiyorsunuz misal

Siz %52 ile seçilen bir insan hakkında konuşurken, önce seçmenine saygı duymanız gerekir. Demokrasinin manası bu. Diğeri ülkeyi 100yil geriye götüren darbe seviciligi olur ki, bu halk ona izin vermiyor artık. Hep beraber şahit olduk. Ayrıca eyalet sistemi, terör sempatizanı olan bir insana bu daha iyidir deyip oy vermek, ülkeye ne kazandırır ? Bence korkunç bu düşünceler

Şuan Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük banknotu 200 tl. Ve siz bu paraya şuan 1 kg et dahi alamıyorsunuz.
Sırf depremde ölen onca insanın sebebi olarak gördüğüm için bile vicdanen o imar affına kim onay verdiyse tam tersi bir partiye oy verirdim. Bu insanlık görevidir oradaki ölen bebeklerin, annelerin, ailelerin, çocukların hakkı için… Sadece bu bile yeterli bir sebep benim için geçtim ülkenin kültürel, ekonomik , sosyolojik yozlaşmasını…

oyumu şu kalıcı yaz saati uygulamasını iktidara geldiğim ilk gün kaldırıcam diyen varsa ona vericem. var mı öyle birisi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…