Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben zaten yurtdisindayim. Ama suna eminim ki, bu Islamofasistler bu secimi de kazanirlarsa, Turkiye diye bir sey kalmayacaktir. Ya Suriye ya da Afganistan ya da Iran olur ulke. Bunu isteyenlerin basina gelenlere zerre uzulmem. Ama iste kurunun yaninda yas da yaniyor. Herkese tavsiyem, secim sonrasi icin saglam bir yurtdisi plani yapsin.
Ya hadi ya🤣

Tolin ekrem imamoglunada hersey cok guzel olacak diye istanbulun basina getirdiler olan projeler disinda yapilan aksiyon yok hazira konmak surdurmek kolay ha bak sunu yapti yalan demeyim cocuklu annelere ucretsiz ulasim👍
Deprem bölgesinde de üniversite sınavına hazırlanan gençlere kurs çadırları kuruldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından takdir etmek gerek

Kimse kusura bakmasın, içinde HDP nin bulunduğu ittifaka oy veren insan, vatanseverligini sorgulamalı. Şehitleri hesaba katmalı. Bırakın şehitleri, HDP binasının önünde çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarmak isteyen analara saygısı olan, o gruba oy vermez veremez.

Kimse kusura bakmasın, içinde HDP nin bulunduğu ittifaka oy veren insan, vatanseverligini sorgulamalı. Şehitleri hesaba katmalı. Bırakın şehitleri, HDP binasının önünde çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarmak isteyen analara saygısı olan, o gruba oy vermez veremez.
O oy vermeyen kişi hüdapar a oy verir mi?

Hüdapara mi verelim

Deprem bölgesinde de üniversite sınavına hazırlanan gençlere kurs çadırları kuruldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından takdir etmek gerek
Ohoooooo deprem bolgesinde ne kurumlar ne vakiflar bir arada calisti ve oradakiler disinda herkes bunun siyasetini yapti Deprem bolgesinde herkes elinden geleni yapti yapiyor

Kusura bakmasın kimse, eğer iki seçeneği olan bir insan, teröristlerle ortak olan bir ittifaka oy veriyorsaد، ben ne yapıyorum diye kendini sorgulamasi lazım.
Ya Bi işine bak kardeşim ülkeyi doldurdular yabancı doldurdular suriyeli, hpdyi meclise de babam soktu zaten ne desem boş sana niye cevap veriyorsam

Ya Bi işine bak kardeşim ülkeyi doldurdular yabancı doldurdular suriyeli, hpdyş meclise de babam soktu zaten ne desem boş sana niye cevap veriyorsam
Cevap vermiş olmadınız. Teröre ve teröristlere arka çıkan ittifaka oy verme mazeretinizin sebebi bı kişiye olan düşmanlığınız olmuş. Eyalet sistemi diyor adamlar.

X