Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İnsanlar çift maaşla yoksulluk sınırını yakalayamayınca tabi ki tek derdimiz daha doğrusu önceliğimiz para, ihtiyaçlar hiyerarşisinde üstlere çıkabilmek için para lazım, biz daha barınma ve beslenmedeyiz.
Herkesin derdi paradır geçim için.. Ama yurtdışı kelimesini duyduğunuz anda sırf euro için kalındığını düşünmeniz hiç doğru değil..
Yurtdışında yaşayan ve beni de tutumlarıyla rahatsız eden bazı Türkler var.
TL değer kaybediyor diye bunu fırsata çeviren insanlardan olmadığım için Allah'a şükürler olsun.
Daha ne diyebilirim ki

Bu arada yazma gereği duydum, her seçim olduğunda siyaset bölümündeki seçim topiğinde bu bölüme özel kurallara göre işlem yapıyoruz ama senelerdir değişmeyen bir suçlama var, biz uyarıları a parti seçmeni b parti seçmeni ayrımıyla yapmıyoruz, beni de Kazen’i de hangi partinin tarafı olduğunuz zerre ilgilendirmiyor, bölüm kurallarına göre işlem yapılıyor.
Rica ediyorum her banlama da böyle bir ithamla gelmeyin artık sıkıcı olmaya başladı, ki biz Kazen’le birbirimizin siyasi görüşünü bile bilmeyiz ilgilenmeyiz de, aynı sizin siyasi görüşlerinizle ilgilenmediğimiz gibi, biz kurallara ve TC Devleti Kanunlarına göre değerlendiriyoruz şikayet edilen yorumları.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen İha ve Siha ları yapan özel bir şirket değil mi? Devletin bir kurumu değil ki, neden sanki savunma sanayimizinmiş gibi gösteriliyor? Koç, Sabancı gibi özel bir kuruluş diye biliyorum.

Son düzenleme:

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen İha ve Siha ları yapan özel bir şirket değil mi? Devletin bir kurumu değil ki, neden sanki savunma sanayimizinmiş gibi gösteriliyor? Koç, Sabancı gibi özel bir kuruluş diye biliyorum.

Öyle deme. Onlardan önce fırın mı vardı buzdolabı mı vardı 🫣☺️

Burada heykel konusunu açıklamış kendisi
Biz buna cevir kazi yanmasin diyoruz
Sizde avukatligini yapiyosunuz teroristin

Herkesin derdi paradır geçim için.. Ama yurtdışı kelimesini duyduğunuz anda sırf euro için kalındığını düşünmeniz hiç doğru değil..
Yurtdışında yaşayan ve beni de tutumlarıyla rahatsız eden bazı Türkler var.
TL değer kaybediyor diye bunu fırsata çeviren insanlardan olmadığım için Allah'a şükürler olsun.
Daha ne diyebilirim ki
Yurt disindada hersey pahalandi herseye zam ustune zam
Ama maaslara zam yok
Saniyolarki sadece turkiyede pahali hayat

Biz buna cevir kazi yanmasin diyoruz
Sizde avukatligini yapiyosunuz teroristin
Kimsenin avukatlığını yaptığım falan yok, hakkında bir sürü suçlamadan beraat etmiş ama hala hapiste olan birinin röportajını paylaştım sadece. Eğer bir kişi tüm suçlamalardan beraat ettiği halde hala hapiste ise ve bu kişi siyasi bir partinin genel başkanlarından biriyse sebebi siyasidir.

Soyleyecek bisey bulamayincada memleketine don lafini soyleniyo
ACaba siz sehirden sehire hopp diye tasinabiliyomusunuz
Yoo tasinamiyoruz. Çünkü sadece taşınma masrafları; o da çok yakın tarihli bir fiyat aldım.istanbuldan Balıkesir e 40 bin TL gibi bir meblağ tutuyor. Ama İstanbul da yaşarken Balıkesir belediye seçimleri içinde oy kullanamıyoruz

Daha nice böyle kanayan , dinmeyen uykularimizi bölen yaralarimiz var.Parasizlik yüzünden insanlar canına kiymasin ülkemde.

Son düzenleme:
Kimsenin avukatlığını yaptığım falan yok, hakkında bir sürü suçlamadan beraat etmiş ama hala hapiste olan birinin röportajını paylaştım sadece. Eğer bir kişi tüm suçlamalardan beraat ettiği halde hala hapiste ise ve bu kişi siyasi bir partinin genel başkanlarından biriyse sebebi siyasidir.
Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz diyen adam haksız yere hapiste , çıksın yani öyle mi ?

İstersen dünyanın en iyi üniversitelerinde oku, üslubunu doğru takınmadığın sürece hiçbir yerde barınamazsın.. Şekilde görüldüğü gibi.
Ona buna şuna laf edenlerin profiline girip baktım da, kendisi de geri kalmamış. Fazlası bile var.
Slikonları beğenmedim ama 😅😅

Kul hakkına girmeyi normal bişey sananlar, Allah bilir cehennemi de Antalya plajı sanıyodur 🤣🤣
Bi yanıp çıkarız yaaaa gibisinden 🤭

X