Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Ülkemizde çok büyük bir felaket meydana geldi. Devletimiz elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştı. Böyle bi günde birlik olmak yerine, "ülke yönetmeyi bilmiyorlar" diyecek kadar ucube olan bunlardı..
Erdoğan'ın namusuna, karakterine söz edeceksin, sonra kalkıp Erdoğan bana bunu dedi, karşılığında kurşunlattı(!)
bla bla blaa..

Yavuz Ağıralioğlu'ndan sonra, kaybedilen oyları nasıl kazanırız adlı çalışma..

Ucuz oyunlarınıza Erdoğan'ı alet ediyorsunuz ama Allah görüyor herşeyi, yakında belli olacak 😌

Siz, biz, onlar... Kendi içinizde ayrıştırmaktan başka yaptığınız hiç bişey yok. Asrın felaketinden bahsediyorum. Siz kalkmış ne diyosunuz ? Bu felakette bile siyasi görüşleri bir kenara bırakıp kenetlenemediysek, bundan sonrası da zor görünüyor..
Konutlar için temeller atıldı ona ne diyeceksiniz ? Ama yok siz Güney Afrika'lısınız. Sırf Erdoğan nefreti yüzünden, millet adına yapılan şeylere de sevinmiyosunuz..
Ağzıyla kuş tutsa yine de armudun sapıı, üzümün çöpü. Hey yavrum heyy...

Ayrıca ben Akp'liyim ve her akşam Fox Tv, Halk Tv mutlaka izliyorum. Kimler neler diyor, hangi görüşteler bilmek lazım. Evimde de kendi çapımda bir kütüphanem var..
Hani diyorsunuz ya "okuyup araştırmayan bir kesim" diye..
Erdoğan sevmek körü körüne bağlanmak demek değil.
Mirkelam'ın amaçsızca koşması gibi bişey bu 😄😄
Yahu mesele Erdoğan da değil. O gider başkası gelir..

Napsın onlarda da yoksa madem
Vatandaş ne günler için demi
Böylesi zor günde yapılan yardımı da mı başa kalkar oldunuz ? Onlar kim vatandaş kim ? Devletin bir parçası değil mi ?
İzmir depreminde bile yıkılan bir kaç binanın enkazı 1 haftada kaldırıldı. Sizin yıkımlardan haberiniz yok sanırım ?
Ne kadar basit siyaset yapmak..

Ülkemizde çok büyük bir felaket meydana geldi. Devletimiz elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştı. Böyle bi günde birlik olmak yerine, "ülke yönetmeyi bilmiyorlar" diyecek kadar ucube olan bunlardı..
Erdoğan'ın namusuna, karakterine söz edeceksin, sonra kalkıp Erdoğan bana bunu dedi, karşılığında kurşunlattı(!)
bla bla blaa..

Ucuz oyunlarınıza Erdoğan'ı alet ediyorsunuz ama Allah görüyor herşeyi, yakında belli olacak 😌
Bak yine Allah dedi jsjdjd. Ya niye Allah sizinmiş gibi konuşuyorsunuz?Allah neden sürekli erdoganın yanında falan?Allah tüm kullarının yanındadır buna siz mi karar vericeksiniz yahu aaaa.

Bak yine Allah dedi jsjdjd. Ya niye Allah sizinmiş gibi konuşuyorsunuz?Allah neden sürekli erdoganın yanında falan?Allah tüm kullarının yanındadır buna siz mi karar vericeksiniz yahu aaaa.
Arkadaşım sen de Allah de.. Demek istedin de önüne geçen mi oldu ?
Sen de de ki Allah yardımcısı olacak CHP nin de mesela.. Allah ı paylaşamıyor sanacak gören de sizleri. Allah sizinmiş gibi ne demek yahu ? Konuşmalarımda Allah'ı anmak için sizden izin almam gerekiyor pardon ?

Kızlaarr varmısınız KK olarak cumhurbaşkanlıgına adaylığımızı koymaya acık ara önde oldugumuzu görür gibiyim 😂😂🤩🤩

Sen de de ki Allah yardımcısı olacak CHP nin de mesela.. Allah ı paylaşamıyor sanacak gören de sizleri. Allah sizinmiş gibi ne demek yahu ? Konuşmalarımda Allah'ı anmak için sizden izin almam gerekiyor pardon ?
Sürekli olarak "Allah erdoganın yanında" demenizden bahsediyorum.Siyaset konuşuluyor, secim konuşuluyor "Allah erdoganın yanında" yahu Allahın bilecegı iş bu kimin yanında kimin değil. Neden sürekli erdogan üstün bi varlıkmiş gibi algı yaratıyorsunuz. Allah tüm kullarının yanında.

bla bla blaa..

Nasıl da her şeyden bir mağduriyet çıkarıyorsunuz pes doğrusu,melek o melek🤨.

Allahı anın şükredin dua edin ben de yapıyorum bunları çok şükür. Ama durup durup kaynvaldemle tartısıp Allah benim yanımda demiyorum. Cünkü biliyorum ki ikimizin de yanında. Savunmak ya da güç göstergesi olarak alınacaj bi sav değil.

X