Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kadınların apolitik tavırları canımı sıkıyor. Bir araya geldiklerinde siyaset konuşan kaç kadın var? Huzurları kaçacak diye akılları çıkıyor. Buradaki sessizlik de o yüzden. Bir iki kişi geliyor arada, onlar da hahayy, reisim, kazanıcaz, çatlayın patlayın ya da terör, arka bahçe, fetö, vatan, din...

Birçok kadının eğitimi yok, işi yok, sosyal hayatı yok, özgürlüğü yok. Kaybedecek bir şeyi yok. Bunun bile farkında değil çoğu. Hiç sahip olmadığı şeyler elinden alınamaz ki neden endişelensin?

Evet, saskinligim kısa sürdü sonradan öğrendim Ereğli olduğunu . Biliyorum Ereğli ve Akşehir in faklı oldugunu.

Konuyu takip ediyorum ama fazla yazmadim.
Ola ki cumhur ittifaki kazanirsa, şeriat yönetimi gelmez bence, korkunuz olmasın.
O kadarini yapamazlar, sıkar biraz, dindarlardan da isyan çıkar gibime geliyor.
Bence de gelemez ama tarikatlar daha da güçlenir. Sokakta güvenle yürümemiz zaten zor, iyice tahammül edilemez hale gelir. Şeriat istemek bile yasal değilken buna cesaret ediyorlar ve fazla müdahaleciler. Her tartışmada aynı hadsiz cümle: Burası Müslüman bir ülke! Öyle olmadığını kabul etmiyorlar. Bu haliyle kazanan Cumhur İttifakı bizi sindirme cesaretini yine milletten alacak. Bize yasaklar geldikçe içinde kadınların da olduğu gruplar alkış tutacak. Resmen değil ama fiilen laiklik ve cumhuriyet yok sayılacak.

Bilgilendirme için teşekkürler

Dün Türkiye tam tersi Irak ın bize ödeme yapacağı yönünde bir açıklama yaptı...Şimdi hangisi doğru

Hüdapar daha önce de sessizce iktidarı destekliyordu ama bu sefer meclise girmek için destekliyorlar. Yani bu düşüncede ki insanlar meclise girecek. Kendine göre müslüman olsan bile onların kafasında ki müslüman tanımıyla çelişirsen seni hedef alacak, kadın düşmanı hepsi... Röportajı yapan kişi biz PKK lıyız dese anında tutuklanırdı, Hizbullahcıyız diyor şuana kadar bir tepki yok.

Yaşam düşmanı. Ölümden besleniyorlar.

Anadan doğma yere düştü deyince bi gülesim geldi ama tabi dehşet bi olay..bunu anlatan film kitap var mı acaba merak ediyorum
"İranlı yönetmen Behruz Afkami tarafından yönetilen ve çekimleri 4 yıllık bir çalışmanın ardından tamamlanan, “Sabahın Çocuğu” isimli filmin ilk kez gelecek yılın şubat ayında gösterileceği belirtildi.
Humeyni’nin özellikle çocukluk yıllarına odaklanan filmin yönetmeni Afkami, “İmam’ın tüm hayatını içeren bir filmin çekilmesi imkânsız. Bu yüzden sadece çocukluk ve gençlik yıllarına odaklandık” ifadesini kullandı.
Humeyni’nin hayatını aktaran ilk sinema filmi olan “Sabahın Çocuğu”nda Humeyni’nin, İran’ın Humeyn kentindeki baba evinde geçirdiği çocukluk günlerinin yanı sıra 1960’larda Şah rejiminin gizli polisi SAVAK tarafından gözaltına alınışı ve sürgün yılları da konu alınıyor."

Eski bir haber.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…