Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hüdaparın taleplerinden haberiniz var mı sizin, yok tabi ki, bakın ben ekleyeyim şuraya

Millet ittifakı hdpyi ittifaka dahil etmedi ama hüdapar ittifakın içinde. Alın tepe tepe kullanın.
Pardon ? Tepe tepe kullanacak olan ben miyim ? Benim kimi desteklediğinizi biliyor musun ? Neye göte konuşuyorsun .
Millet - Cumhur ittifakı ikiside birbirinin aynısı . Burada daha çok millet ittifakı güzellemesi yapıldığı için direk onlara yönelik sordum soruyu

Pardon ? Tepe tepe kullanacak olan ben miyim ? Benim kimi desteklediğinizi biliyor musun ? Neye göte konuşuyorsun .
Millet - Cumhur ittifakı ikiside birbirinin aynısı . Burada daha çok millet ittifakı güzellemesi yapıldığı için direk onlara yönelik sordum soruyu
Tamam ben de cevap verdim. Hep beraber tepe tepe kullanın. İki tarafa da uzak olan biri bu üslupla yazmaz diye düşündüğüm için öyle yazdım. Bence şu anda da yan çiziyorsunuz

Böyle olursa eğer buna oy verenler inşallah kaçamazlar. Ama sanmıyorum. İlk onlar gider. Gider bir de yurtdışından kahrolsun mesajları yayınlar
Ama inşallah çıkamazlar. Tüm kadın hakları problemlerini en dibine kadae yaşarlar. Zerre üzülmem. Oh çekerim. Kendileri istedi çünkü neden üzüleyim ki? Hatta oturur bin katı daha olsun diye dua ederim
Rantçılar tabi ki kaçacak ama onlar bir avuç insan, asıl taban kitlenin kaçacak gücü yok

O zaman özerkliği de destekliyorlar, türk kavramının kalkmasını da, şeyh saitin ailesinden özür dilenmesini de.... eee hdpden eksikleri ne, fazlaları bile var
Mesele HDP değil ki birçoğu için. CHP'ye karşı kullanılan tek şey o. İstenmeyen parti CHP. İktidardaki iki şahsın tek sığınağı HDP. İsterlerse oy için kullanıyorlar isterlerse muhalefeti karalamak için.

İlk bir dk si bile yeterli

Hüdaparın beklentisi de bu yalnız. Ve onlar ittifak halindeler. Resmiyet kazandı bu.

Şu an belirlenmiş yol haritasında özerklikle ilgili bir çalışma yok. Millet ittifakı tek kişinin sözlerini güzergah olarak belirlemiyor. Bunların Beklentileri doğrultusunda düzenleme yapılan bir yol haritası da yok. Ayrıca tekrar söylüyorum ittifakta hdp de yok. Açıkladıkları tek beklenti demokratik bir türkiye cumhuriyeti. Bunu da gayet açık dile getirdiler.

Arşiv kurcalıyorsak demokrasi ve cumhuriyet için endişe edenlere de hak verilsin:

arsivlere girecek olursak neler neler var :/ isin icinde cikilmaz her 2 taraftada

ama yillar once farkli ozamanki hatalari koru korune yargulayip .. suan kadar kismet fitrat denilirse ben yasadigim hukumetler uzerinden yorum yaparim mesela

Arşiv kurcalıyorsak demokrasi ve cumhuriyet için endişe edenlere de hak verilsin:

Hüdaparın beklentisi de bu yalnız. Ve onlar ittifak halindeler. Resmiyet kazandı bu.

Şu an belirlenmiş yol haritasında özerklikle ilgili bir çalışma yok. Millet ittifakı tek kişinin sözlerini güzergah olarak belirlemiyor. Bunların Beklentileri doğrultusunda düzenleme yapılan bir yol haritası da yok. Ayrıca tekrar söylüyorum ittifakta hdp de yok. Açıkladıkları tek beklenti demokratik bir türkiye cumhuriyeti. Bunu da gayet açık dile getirdiler.
E tamam iste demek ki aynılar benim demek istediğim de bu . İkisi de birbirinden beter . Ama Akp de böyle ama o da şunu dedi o da bunu dedi . İkiside bir tercih bir seçenek olmamalı .
Şuan İnce resmen Cumhurbaşkanı adayı oldu , o desteklenebilir . Ama bunlar değil . Cumhur ve millet ittifakları değil .

E tamam iste demek ki aynılar benim demek istediğim de bu . İkisi de birbirinden beter . Ama Akp de böyle ama o da şunu dedi o da bunu dedi . İkiside bir tercih bir seçenek olmamalı .
Şuan İnce resmen Cumhurbaşkanı adayı oldu , o desteklenebilir . Ama bunlar değil . Cumhur ve millet ittifakları değil .
Aynı görmüyorum ben. Kemal Kılıçdaroğlu bölgesel özerkliği reddettiğini o zaman da söylemiş. Kırpılmış videoyla karara varılmaz. İnce CHP adayıyken oy aldı benden. Şu an RTE taklidi halleriyle hiçbir şey ifade etmiyor benim için. Kemal Kılıçdaroğlu'nu ikisiyle aynı tutmam söz konusu değil.

Bir de kaynaklarınız hep aynı tarafın kaynakları. Tarafsız bir yayın bulamazsınız belki ama en azından aynı haberi farklı tarafların kaynaklarından okumakta fayda var.

Ben geçen seçimde oyumu inceye verdim kullanamadı, daha da vermem, ortadan kaybolma potansiyeli çok yüksek.

X