Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Aynı görmüyorum ben. Kemal Kılıçdaroğlu bölgesel özerkliği reddettiğini o zaman da söylemiş. Kırpılmış videoyla karara varılmaz. İnce CHP adayıyken oy aldı benden. Şu an RTE taklidi halleriyle hiçbir şey ifade etmiyor benim için. Kemal Kılıçdaroğlu'nu ikisiyle aynı tutmam söz konusu değil.
Ne zaman söylemiş reddettiğini ? Hayır reddetse hdp onunla ittifak olur mu , içeridekilere haksızlık diyor apaçık o videoları da var . Karşı tarafın kaynagı genelde çünkü tarafsız kaynak zaten yok . Önemli olan sesli bir şekilde video da söylediği cümleler , kırpılmış haliyse kırpılmamıs olanı siz gösterin , bende diyim ki aaa yanıltmışlar .
Ayrıca bende ikisini aynı kefeye koymuyorum . İkiside berabatlar Kk bi tık daha beter . Konuşmaktan cümle kurmaktan haberi yok , elinde kağıt olmadan daha konuşma yaptığını görmedim (gerçi öyleyken bile yapamıyor ) bu adam mı masanın altından çıkan hdp ile birlikte yedi kişilik masasıyla (her birinin çıkarını(!) gözeterek herbirine bakanlık vadederek ) ülkeyi yönetecek ?
Ne bileyim dört yaşında ki oğluma anlatsam güler.
Sırf kazanmak uğruna teröristlerden medet umanlar kazanamayacak , kazanamasınlar da . Akp de CHP de . Benim ülkem benim topraklarım benim çocuklarımın geleceği böyle adamların elinde olmasını haketmiyor .

İlk bir dk si bile yeterli

BU kanal zaten iktidarın trol kanalı
Türkiye enerji ve ekonomi bakanlığı milyonlarca dolarlık ırak kürt bölgesi petrolünü alıp ıraktaki merkezi hükümete haber dahi vermemiş
Hani kürdistan diye biryer yoktu yoksa nasıl gidip petrolünü alıyorlar
Türkiye ırağa 4 milyar dolar ceza ödeyecek
Yani biz ödeyeceğiz
İnanki dünyadaki dengeleri belirleyen ekonomidir din vatan millet hepside biz halka yönelik
Asl olan Sermaye gerisi hikaye
bakın bu savaş olan bütün islami ülkelerde dini şeriati cihadı bahane etttiler
bizde o yöne gidiyoruz
geliyor gelmekte olan

Youtube da iktidar yanlısı bir hesabın kesip biçerek oluşturduğu bir video o...Ben siz o cevabı Osman Gökçek in konuşması için yazdım, bir kişi kaynak gösteremez ise o gerçek olmaz sadece söylenti olur.
Kesilip biçildiğini nerden biliyoruz mesela ?

Ne zaman söylemiş reddettiğini ? Hayır reddetse hdp onunla ittifak olur mu , içeridekilere haksızlık diyor apaçık o videoları da var . Karşı tarafın kaynagı genelde çünkü tarafsız kaynak zaten yok . Önemli olan sesli bir şekilde video da söylediği cümleler , kırpılmış haliyse kırpılmamıs olanı siz gösterin , bende diyim ki aaa yanıltmışlar .
Ayrıca bende ikisini aynı kefeye koymuyorum . İkiside berabatlar Kk bi tık daha beter . Konuşmaktan cümle kurmaktan haberi yok , elinde kağıt olmadan daha konuşma yaptığını görmedim (gerçi öyleyken bile yapamıyor ) bu adam mı masanın altından çıkan hdp ile birlikte yedi kişilik masasıyla (her birinin çıkarını(!) gözeterek herbirine bakanlık vadederek ) ülkeyi yönetecek ?
Ne bileyim dört yaşında ki oğluma anlatsam güler.
Sırf kazanmak uğruna teröristlerden medet umanlar kazanamayacak , kazanamasınlar da . Akp de CHP de . Benim ülkem benim topraklarım benim çocuklarımın geleceği böyle adamların elinde olmasını haketmiyor .
Sözlerinin tamamını attım zaten. Kırpılmış video daha inandırıcı geliyorsa ben ne yapabilirim? Zaten birbirimizi ikna etmemiz mümkün değil. Burada fikirlerimizi yazarız ama asla birbirimizi ikna edemeyiz. Gelecek hayallerimiz aynı değil çünkü.

Sözlerinin tamamını attım zaten. Kırpılmış video daha inandırıcı geliyorsa ben ne yapabilirim? Zaten birbirimizi ikna etmemiz mümkün değil. Burada fikirlerimizi yazarız ama asla birbirimizi ikna edemeyiz. Gelecek hayallerimiz aynı değil çünkü.
Haklısınız

X