Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tüm kadrolara, iğne deliğine bile fetö doldurulurken aynı tepkiyi verdin mi?

Yoksa sende mi kandırıldın?

Ülkede fetöcüler tarikatlar cirit atarkende her yere doluşurken bu feryat figanlığıda isyan ettiniz mi bari.

Yüzbinle ifade dilecek personel çalıştıran kurumlardan söz ediyorsunuz, bu 2000 2500 kişinin icazetle alınmış olduğunu ispatlayabilir misiniz? Çok yakın dostum koyu akpli ve İBBde 3 ilçenin sosyal yardımlarından sorumlu yönetici, işini hakkıyla yaptığı için halâ aynı konumda çalışıyor. 3 farklı bölüm mezunu inanılmaz donanımlı bir insan, bu adam tarikatçı da olsa kimse torpilli olduğunu iddia edemez, çünkü işini çok iyi yapıyor. O insanların da işe icazetle girdiğini iddia edemez kimse işlerini yapabiliyor olmasalar çoktan kapının önüne konulurlardı

Ya biride çıkıp adam akıllı cevap verememiş siz daha kendiniz bilmiyorsunuz ne olduğunuzu burda çıkıp sağa sola ahkam kesiyorsunuz..

Ben size açıklayayım da aydinlanin biraz..Hani o çok sevdiğiniz parti varya hani şu pkk feto elele kol kola takılan hiçbir misyonu vizyonu olmayan 4 yıldır ne ankaraya ne İstanbul a bi faydası olmayan bi tarafta Tip diğer tarafta saadet ve hdp gibi aşırı uçları bir araya toplayan tek gayesi iktidarı devirmek olan topluluk He bu millet salak değil ya haberiniz olsun herkes herseyin farkında bu devleti size yedirmezler ikinci tura kalmadan bitirir vatandaş işi..Twitter da orda burda sesiniz çıkıyor diye kazanacağınız zannediyorsunuz ama o iş öyle olmuyo

Kız sus, bende de var bu kutu 🤣 Çok işime yarıyor 🙈

Senden beklemezdim....
Kahve dağıttıkları sene bizim eve gelmediler 🤣🤣🤣 mimlemişler galiba, ikinci seferde çiçek fideleriyle geldiler, kapıyı eşim açtı almış fideleri 'neden aldın' diye söylendim. 'Halana veririz diker, bunların sempatizanlarına gitmesin diye aldım' dedi 🤣🤣🤣 adam farklı düşünüyor işte, ben olsam kafalarına atardım 😅

Ya biride çıkıp adam akıllı cevap verememiş siz daha kendiniz bilmiyorsunuz ne olduğunuzu burda çıkıp sağa sola ahkam kesiyorsunuz..

Ben size açıklayayım da aydinlanin biraz..Hani o çok sevdiğiniz parti varya hani şu pkk feto elele kol kola takılan hiçbir misyonu vizyonu olmayan 4 yıldır ne ankaraya ne İstanbul a bi faydası olmayan bi tarafta Tip diğer tarafta saadet ve hdp gibi aşırı uçları bir araya toplayan tek gayesi iktidarı devirmek olan topluluk He bu millet salak değil ya haberiniz olsun herkes herseyin farkında bu devleti size yedirmezler ikinci tura kalmadan bitirir vatandaş işi..Twitter da orda burda sesiniz çıkıyor diye kazanacağınız zannediyorsunuz ama o iş öyle olmuyo
Aydınlanma gerçekleşmedi bende. Yine de denediğin için teşekkürler.

Kahve dağıttıkları sene bizim eve gelmediler 🤣🤣🤣 mimlemişler galiba, ikinci seferde çiçek fideleriyle geldiler, kapıyı eşim açtı almış fideleri 'neden aldın' diye söylendim. 'Halana veririz diker, bunların sempatizanlarına gitmesin diye aldım' dedi 🤣🤣🤣 adam farklı düşünüyor işte, ben olsam kafalarına atardım 😅
Aa, çiçek mi bu? Kutu 😍 Atılır mı hiç 🥲

Pkk fetö el ele kol kola olanları iyi biliyoruz biz, sınır hattında kurulan mahkemeler, açılış konuşmaları yapılan olimpiyatlar, bir zamanlar domuz bağıyla kadın hakkı savunucularını öldüren terör örgütleriyle ortak seçime girmeler, tecavüz faili dernekleri bir lereden bir şey olmaz diye aklamalar. Dinime küfreden müslüman olsa diye bir söz var. Kendi halinizden haberiniz yok, belediyeler hala eskilerin bıraktığı pisliği temizleneye çalışıyor, vay efendim 2500 süleymancı varmış. Sizin fetöcü diye atılan öğretmen hakim savcı asker polis sayısından haberiniz var mı. Üstelik onların icazetiyle ve çaldıkları sorularla atamışlardı çoğunu. Deprem bağışlarını sordun mu iç işleri bakanına, dünya bağış geldi neden hala çay şeker eşofman istiyorlar halktan, nerede bağışlar

Sen misin adam akıllı?
daha kendiniz bilmiyorsunuz ne olduğunuzu
Ben gaye4 eminim. Biliyorum. Sen partinin geçmişini çok çabuk unutmuşsun. Fetö ve açışım sürecine de eşit tepkiyi verdin mi? Bu soruya neden cevap veremiyorsun? Adam akıllı cevap ver
biraz..Hani o çok sevdiğiniz parti varya hani şu pkk feto elele kol kola

Benim bildiğim teröristleri dağdan müziklerle indiren ve fetöyü palazlandıran başka parti ama...
4 yıldır ne ankaraya ne İstanbul a bi faydası olmayan

Taş olursun.
devleti size yedirmezler
Devlet eşit değildir hükümet. Bunu çözdüğün zaman akıl seviyen bir tık daha artacaktır. Senden umudum var.

X