Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Pkk fetö el ele kol kola olanları iyi biliyoruz biz, sınır hattında kurulan mahkemeler, açılış konuşmaları yapılan olimpiyatlar, bir zamanlar domuz bağıyla kadın hakkı savunucularını öldüren terör örgütleriyle ortak seçime girmeler, tecavüz faili dernekleri bir lereden bir şey olmaz diye aklamalar. Dinime küfreden müslüman olsa diye bir söz var. Kendi halinizden haberiniz yok, belediyeler hala eskilerin bıraktığı pisliği temizleneye çalışıyor, vay efendim 2500 süleymancı varmış. Sizin fetöcü diye atılan öğretmen hakim savcı asker polis sayısından haberiniz var mı. Üstelik onların icazetiyle ve çaldıkları sorularla atamışlardı çoğunu. Deprem bağışlarını sordun mu iç işleri bakanına, dünya bağış geldi neden hala çay şeker eşofman istiyorlar halktan, nerede bağışlar

Ya bu kadar yüklenmeseydin.

Ama bu şartlar altında hiç rahat değilim. BBG 👀

Screenshot_20230317_203020_Chrome.jpg

Vermiş biri yine böyle bir dönemde herhalde. Kapıya gelip kahve mahve veriyorlardı bir ara. Kutuya kıyamam, atılır mı 😅 Bir tane de ibb kahve kutusu var.
Bir kaç ay önce CHP dağıtıyordu bir şeyler kapıya asmışlar işte, CHP yazıyor üstünde. Bi tane kınaya gittim, kız çarşaflıydı elinde poşet vardı. Dedim oo abla CHPlisin, ne falan dedi sonra baktı aaaaaaa dedi dikkat etmemişim yaa falan😊😊😊o mesele gibi oldu senin ki de 🤣🤣🤣🤣

Ya biride çıkıp adam akıllı cevap verememiş siz daha kendiniz bilmiyorsunuz ne olduğunuzu burda çıkıp sağa sola ahkam kesiyorsunuz..

Ben size açıklayayım da aydinlanin biraz..Hani o çok sevdiğiniz parti varya hani şu pkk feto elele kol kola takılan hiçbir misyonu vizyonu olmayan 4 yıldır ne ankaraya ne İstanbul a bi faydası olmayan bi tarafta Tip diğer tarafta saadet ve hdp gibi aşırı uçları bir araya toplayan tek gayesi iktidarı devirmek olan topluluk He bu millet salak değil ya haberiniz olsun herkes herseyin farkında bu devleti size yedirmezler ikinci tura kalmadan bitirir vatandaş işi..Twitter da orda burda sesiniz çıkıyor diye kazanacağınız zannediyorsunuz ama o iş öyle olmuyo
Tek hedefleri iktidarı devirmek bile olsa alkışlarım

E yani, vatandaş halledecekmiş diyor arkadaş, hangi vatandaş, arkadaş nerde yaşıyor acaba
Yazdıklarına bakılırsa bazı şeyleri sorgulayıp pek araştırma yapmıyor, belli bir kaç iktidar yanlısı tv kanalı ve gazete dışında haber kaynakları ile ilgisi yok, sağdan soldan duyduğu şeyleri de buraya gerçekmiş gibi yazıyor.

Dolu yağmış ama kar gibi

Dolu fena, mermi gibi saldırıyor. Arabasını battaniyeye saranla dalga geçiyorlardı ama kolay mı bir araba almak? Mal canın yongasıdır. Saracak tabii. Delik deşik ediyor. Kar değil ki bu süzüle süzüle insin yumuşacık.

Bunlar gibi beynini kiraya verenler yaşamasa keşke.
Haklı bir öfke. Milletler hak ettiği gibi yönetilir. Sonra bakıyoruz, bunlar hak ediyor ama olan bize de oluyor. Oy kullanmasın diyemiyoruz, gitsin diyemiyoruz. Zayıf halkamız kadar güçlüyüz. Eğitelim diyoruz, ona da yok! Eğitime de karşı 🤷🏻‍♀️

Haklı bir öfke. Milletler hak ettiği gibi yönetilir. Sonra bakıyoruz, bunlar hak ediyor ama olan bize de oluyor. Oy kullanmasın diyemiyoruz, gitsin diyemiyoruz. Zayıf halkamız kadar güçlüyüz. Eğitelim diyoruz, ona da yok! Eğitime de karşı 🤷🏻‍♀️
Hayır bir de dindar iz diye geçiniyor ya bu asalaklar.Bir insanı Allah gibi görmek dinin neresinde var acaba?Okudukları kitabı da düzgün okuyamiyorlar demek ki.

Hayır bir de dindar iz diye geçiniyor ya bu asalaklar.Bir insanı Allah gibi görmek dinin neresinde var acaba?Okudukları kitabı da düzgün okuyamiyorlar demek ki.
Okumadıklarından emin olabilirsin. Arapça okumak sevap, Türkçesi sevap değil diye de öğretiliyor. Türkçe herhangi bir kitap okuduklarını sanmıyorum.

X