Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bunları kendi açıklamasını dinlediğiniz halde mi dediniz? Çünkü 200.000 30.000 den büyük sandık olarak
Önemli olan neyin neyden büyük olduğu değil, bunun resmi bir seçim olduğu ve son oy sisteme girilene kadar prosedürün işlemesi gerektiği. Bırakıp gidemezsin. Futbolda ya da (ciddi bir örnek olsun diye) diyalizde 'çoğu bitti sonuç belli, halloldu bu iş' diye bırakma olmuyorsa bunda da olamaz. 200bin 30binden büyükse büyük şehirlerde seçim yapalım, nüfusun çoğunluğu oralarda yaşıyor nasıl olsa, diğerlerine gerek yok

Bu ne rezalet ya, onca bağışı ne yaptılar da hala depremzedelere halk bakacak. İlk şok atlatılıp işler rayına oturana kadar destek olmalıydık evet ama hala bizden beklentiye giremezler. Sosyal devlet bu demek değil. Deprem bölgesinden bunlara 1 oy bile çıkmamalı, çıkarsa bu muameleyi hakediyorlar demektir

K
Konya , barınakta kafasına kürekle vurularak öldürülen köpek için neden ayaklanmadınız ya siz ?
Konya’da yaşandı bu olay . Neresinden bakarsan bak iki yüzlü bir şehirsin, vicdansızsın, gericisin .

Aya sert iniş yapacağız, Almanya bizi kıskanıyor, yerli uçağımız göklerde, TOGG yollarda, Karadeniz gazı evlerde derken geldiğimiz noktaya bak İçişleri bakanı deprem bölgesine acil çay, şeker, kahvaltılık, terlik ,çorap yollayın diyor

Düşünmüyormuş Şimdi bunun fikrine saygı da duymak gerekiyor mu? Hiç işim olmaz. Yok öyle her görüşe saygı.

Bu da mı saygıyı hak ediyor?
Kin ve nefretle doldurulmuş sorgulama yetisi olmayan cahil insanlar olarak görüyorum onları, bazıları da para karşılığı sokak trollüğü yapıyorlar. Kendisine saygısı olmayan insana ben hiç saygı duymam

Vergilerimiz bize hizmet olarak dönmediği gibi yapılan her şey sırtımıza yüklendi. Yok yok, bizim de gücümüz bir yere kadar. Devlete destek atmaktan kuruduk.

Burada yağ kuyruğuna girmekten korkan bir üye vardı. Milletin zenginliğini ispatlamak için çöp fotoları arşivliyor. Ekmek atıyormuş herkes çöpe. Hah o zengin hissedenler minnettar oldukları hükümete destek çıkmaya devam etsin. Ben yoruldum vergiden, zamdan, dayanışmadan...

Düşünmüyormuş Şimdi bunun fikrine saygı da duymak gerekiyor mu? Hiç işim olmaz. Yok öyle her görüşe saygı.

Bu da mı saygıyı hak ediyor?
Hayır hiç önemi yokta,biri şu manyağa Kılıçdaroğlu'nun Horasan Türk'ü,yani Türkmen olduğunu açıklasın.Soyuna sopuna bakılırsa ondan daha Türk ama beynini kiraya vermiş insanlara hiç bir şeyi kabul etttiremezsin.Ne saygısı,yağmurlu havada bir bardak suyu hak etmiyor bunlar.Yüzundeki kin ve nefrete bak ya.

Bence siz açıklamasını dinlememişsiniz bana samimi geldi ve bence bırakmadı yalnız bırakıldı.

Çıldırıcam yeminle çadırı bizden esirgeyip onlara ev tutmaları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…