Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bence siz açıklamasını dinlememişsiniz bana samimi geldi ve bence bırakmadı yalnız bırakıldı.
Bana hiçbir davranışı samimi gelmiyor. Parti binasına gitmeye zahmet etseydi arkasındakileri görürdü, eskortla alınmayı bekledi de almadılar sanırım. Cumhurbaşkanı olacak adam parti sahip çıkmadı demez gider tepelerine biner kendisine sahip çıktırır. Çıkacağı mevki o partiden yüksek olacaktı, o seçimi kazanamasa da bu seçimde gözüm kapalı ona oy verirdim o zaman. Ortadan kaybolup adam kazandı diyeceğine 'parti bana sahip çıkmıyor' dese binlerce insan onu sırtında götürecekti parti binasına ya da seçim merkezine. Yüzbinler ekran başında sabaha kadar bir kelimelik açıklama bekledi ondan. Bunu ben affedemem, benim gibi affedemeyen çok insan var. Böyle bir hata bir defa yapılır. O mevkiyi haketmiyor o adam. Seçim akşamı yine ortadan kaybolmayacağının garantisi var mı

Saçmalardan seçmeler...
Mevcut cumhurbaşkanı bence de bir kıyamet alametine gayet uyuyor ama kesinlikle mehdi değil, diper figür, adını söylersem banlanırım şimdi, azıcık bilgisi olanlar anlamıştır.

Bu İnce'den Erdoğan'a dönüyor Oy kullanma yeteneği olmayan, Kılıçdaroğlu'nun yönetme yeteneği olmadığını düşünüyor
Evet ama CHP'yi yeterince Atatürkçü bulmayan ince'nin partisini seçip ikinci tur rte'ye oy vermeye niyetli insanlar var
Benim "Erdoğan'ı sevmiyorum,MHP'ye oy veriyorum" diye Erdoğan'a basan arkadaşım gibiler işte dönebilir ince'ye. Bu bakimdan iyi olabilir
Oy kullanma yeteneği olmayan demişsin de sence oy kullanma bilgi becerisine, olay yorumlama yetisine sahip insanlar oy verse olay buralara mi gelirdi???

Maalesef. Durum vahim. Oradan buradan doluyor, bir şeyler duyuyor, git şuna bas deniyor, gidip basıyor. Oyun oynuyor sanki. İki dk dinlemek için şarkı seçiyor sanki. Demokrasi için eğitim şart. Yoksa böylelerinin eline kalıyoruz işte. İnce'ye verecekmiş, olmazsa Erdoğan'mış. Motivasyonunu anlamak mümkün değil.

Bir AKP'li arkadaşıma Hizbullahcilarla ittifak yaptığını söyledim, inanmadı :))
'istersen sen arastir' diyorum, 'yalandır' diyor
Bu arada arkadaşım hem kadın, hem kiz çocuğu sahibi, hem de okumus,çalışan bir kadın

Galiba kendisi Muharrem İnce nin de avukatıymış

Son düzenleme:
Aşık oldukları ışığa gitme uğruna mum alevinde can veren pervaneler gibi pişman olacak vakit bile bulamayacaklar

Çok etkileyici bir yazı olmuş
Osur osur ipe diz...
Zaten profilden taraflı biri olduğu , twitteri partizanlık için kullandiği belli. Benim anneme gore de hiçbir eksiği yok halkın, süreç düzgünce yonetiliyor. Gözüne sokmaya çalışıyorum yaşanan aksaklıkları. 'assssriiin felaaakeettiii, dünyada yok boylessiii, bir de degil, iki depreem' diye ezberledigi şeyleri sıralıyor.
Hiç kimse görmek istemeyenler kadar kör olamaz , ne denir ki
Bu arada ben a çok kötü ama b ve c gelirse düzelir her şey, arşa cikariz, muasır medeniyeler seviyesine geliriz demiyorum. Kimseye kefil olamam. Ama bu A'nin bu kadar at kosturmasi, yaptığı hiç bir şeyin sorgulanmaması ve asla yargilanmamasi, herkese üst perdeden azarlayarak konuşması olmasın.
imar affı ile - denetlenemeyen binalarla 50 bin kişi (ki sayıya inanmıyorum) hayatını kaybetmişken, afet koordinasyon yonetilememisken, kurtulanlarin cogu haftalarca çadıra ulasamamisken tutup da 'alnimizin akıyla bu felaketten ciktik' diyemesin istiyorum

AYM istedikleri kararı vermeyince mahkeme başkanına demediği kalmadı Bahçeli'nin. Adaletin olmadığını düşündükleri, teröristlerin parti kurup oy aldığını iddia ettikleri bir ülkeyi yönetiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…