Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cinayet yok, pkk karşısında savunma varmış. Bahçeli'den hiç yorum duymadım ama bu konuda. O da kahraman ilan eder birkaç güne. Çizgi mizgi yok zaten adamda. Zillet de zillet.
Aklı selim mhpli kaldıysa onları kaybederler. Bahçeli insan değil zaten, kukla, sözler bile kopyala yapıştır şeklinde

Aklıselim sahibi MHPli kalsaydı mülteci meselesine en önde karşı çıkardı. Onu kabul eden bunu da kabul eder.
Urfada bir dükkanda hizbullah marşına denk gelmiştim, kulağımdan gitmiyor hala 'kara kara çarşaflar, havalanmış yumruklar' diyordu. Buna iş birliği teklif edilmiş olması bile iktidarı recm etmek için yeterli. İrandan beter oluruz

Şöyle bir açıklama yapmışta Muharrem İnce öncelikle hayırlı olsun ne diyelim diyorum, unuttuğu bir şey var en azından kendi adıma ben oyumu CHP adayı diye vermiştim. 2018 seçiminde oy verenlerin çoğu CHP adayı olduğu için verdiler. Keşke dediği kadar basit olsaydı

Kimler kimlerle bir araya geliyor, ne olur sanki destek verse de şu ülke bir avazda kurtulsa.

Hadsizlikte sınır tanımıyorlar. Sana ne solcuların tercihinden halbuki, git işine bak. Mal değneği! Kaç kere soracağız bunlara, saaanaa neee?
Bunlar ne ki
Ben çok korkuyorum seçimden önce büyük bir karmaşa çıkarmalarından
Özellikle sedat peker söylemişti
Bursaspor maçı sanki bir fragmandı

Troll müş bacım kendisi, işi bu
Hep oradalar, o kadar çok ciddiye alanları var ki kendi taraflarından. Ha solcuların ciddiye almayacağını bildiği için ben olsam demiş. Hayır seni hangi solcu dinleyecek? Boş boş geyik yapıyor. Hepimiz biliyoruz kendisini Twitter'da. Kendi işini yapıp kendi tarafına destek çıksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…