Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Koskoca muhalefetin yapamadığını o yaptı
Erdoğan dan sonra soylu kesinlikle başkan olurdu
Allah bilir daha neler var
Uğur mumcu cinayetini mehmet ağırlar yapmış diyordu
Devlet bekası için
İşte seçime iki ay kala devreye girmek için destek istiyor. İnsanlar yeterli imzayı atarsa devam edecek ava.

Taliban ve IŞİD’ten farkları var mı? El kadar çocuklar istismar edilirken neredeydiler? Herkes kendine saygı bekliyor;ama kendinden olmayana nefret suçu işliyor, linç ediyor, ellerinden gelse recm edecekler. Sizin bir LGBT bireyini istememeniz gibi bir durum söz konusu dâhi olamaz. Bu topraklarda her dinden, görüşten, cinsel kimlikten bireyin eşit yaşam hakkı var.

Az önce gördüm de Lut kavminin onu bize ver, diye kapıya dayanmasına benzettim.

Bu troller neden İnce yi destekliyor acaba
Muhalif kanadın oyu bölünsün diye tabi ki, aşk olsun. Yalnız maalesef adam da iyi oynuyor. Laflarına kanan çok insan var. Chp onu yalnız bırakmışmış. Ulan sen o partinin cumhurbaşkanlığı adayıydın, eskortla alınmayı beklemeyip geçecektin parti binasına, gösterecektin ağırlığını. Parti merkezi sandıkları bırakmayın diye çırpınırken adam kazandı diye MESAJ yazmak yakıştı mı ülkenin cumhurbaşkanı adayına bir daha buna ancak z kuşağı güvenir zaten, biz ağzımızın payını aldık çünkü. İmamoğlu nereden takip etti seçimi, evinden mi
Bunlar ne ki
Ben çok korkuyorum seçimden önce büyük bir karmaşa çıkarmalarından
Özellikle sedat peker söylemişti
Bursaspor maçı sanki bir fragmandı
Öncesi ayrı, sonrası daha korkunç, o oylar başarıyla sayılabilse bile sonrasından çok korkuyorum ben, ki bir zamanlar bir haziran seçiminde fragmanı izledik.

Soralım kendisine, babası ve kendisi hiç kimsenin elini tutmuş mu? Annesinden ve karısından şeref yüklenen erkekten bıktıkk

Eki Görüntüle 3216661
Zihniyete bak, şeref(!) parametresine bak, kadının daha evvel başkasının elini tutmaması neyin göstergesi olabilir ki? Namusu şerefi bunun gibilerden mi öğrenecek millet? Ayrıca bu devirde o hiç kimsenin elini tutmadı sandıklarınız, neler neler tutuyor bir bilsen sayın eril ve ilkel şahsiyet.

Cübbeli'nin gönderisinin altına konan ankete bakın Cemaatler sıkı sıkı tutuyor.

Öncesi ayrı, sonrası daha korkunç, o oylar başarıyla sayılabilse bile sonrasından çok korkuyorum ben, ki bir zamanlar bir haziran seçiminde fragmanı izledik.
İşte burada halk serin kanlı olmalı insanlar düşünme yetisini kaybetmemeli
Buda çok zor
Babayla evladın kanlı bıçaklı olduğu bir dönemden geçiyoruz
Çok kutuplaştık
Kendi adıma tahammül edemiyorum
Ne hale getirdiler ülkeyi
Şuna yanıyorum
Kendi saltanatlarını korumak için bu kadar gönüllü kitleyi nasıl edinebildiler
Bu kadarda mı düşünemiyoruz
HAkkını yiyen adamlara helali hoş olsun diyor ya

Bunları kendi açıklamasını dinlediğiniz halde mi dediniz? Çünkü 200.000 30.000 den büyük sandık olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…