Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cidden soruyorum deyip, kısır masası muhabbeti olarak sorman .. Oyun dönüyor dönmüyor bilemem. Belki bizleri paranoyak yapmak için yapıyorlar bunu. O da olabilir. Ama ben geleceğini düşünen, neslini düşünen bir ülkenin başkanı olsaydım, hedef olarak Türkiye'yi seçerdim. Yeraltı kaynaklarından ötürü. Toryum elementini hiç duydun mu bilmiyorum. Bunu araştıran 7 bilim insanı, niğdeye giderlerken uçak kazasında hayatlarını kaybettiler. Hatta içlerinden bir hanım, kazadan önce röportaj da vermişti. Google'a yazarsan videosunu izleyebilirsin. Toryum dediğim en babaları, bor ve petrol de var. Türkiye yüzyıllar önce Tetis deniziydi. Petrol ve doğal gaz da deniz fosillerinin kalıntılarından elde edilir. Dünyadaki rezerv azalmaya başladı. Irak'a, Afrika ülkelerine ve daha nicelerine niye salça oldularsa, bize de o sebeple olabilirler. Sömürmek için özetle. Amerika yeniden harita yayınlamış, Türkiye haritası. Hadi diyelim Türkiyedekiler manyak, Amerikada bir dergi niye böyle bir şey yayınlıyor? Ben de bunu anlamıyorum.

Sözlerinize katılıyorum.Din etkeni de var. Kenan coğrafyası ve vaadedilen topraklar Yahudi halkının büyük inancı. Yeraltı kaynakları,din,tek millet düzeni planları ve daha birçoğu.

Bunların hepsi oyunun birer parçası.Her b.ku dıj güjlere atanları,ayağı taşa takılsa ABD diyenleri dışarda tutarak söylüyorum ama bunlar yüzyıllardır var olan planlar.

Durup durup aysun kayacıyı anmaktan çok utanıyorum ben böyle durumlarda, ama kadın haklıymış

Çok etkileyici bir yazı olmuş
Altında incenin yorumu var onu da gördünüz mü 'bu herif' diye başlamış. Bunun da üslup yerlerde. Yok ya cacık bile olmaz bu adamdan

Buna da tepki vermeyenlerin zeka seviyesi beni benden alıyor. Toplanan bağışlara ne oldu diyeceğim 'onlarla ev yapacaklar' cevabı alacağım. Ötv ve dask ne oldu diyeceğim 'üklenin halini görmüyor musun' diyecekler. 'Araba nerede?' 'müşteride' 'para nerede?'... Kısır döngüsüne bağlanacak. O bağışları şimdi kullanmaları gerektiğini, evleri de sosyal devlet ilkesi ve dask kapsamında yapmak zorunda olduklarını anlatmak mümkün değil. Deliler ülkesinin akıllı kralı gibiyiz, şu su neredeyse bize de içirsinler, yaşanmıyor böyle

21.30 da CHP nin anlaştığı veri merkezi niye çökmüş o zaman onunla ilgili bir açıklama yaptı mı CHP ben duymadım. İnce'ye göre en dandik veri alma merkeziymiş bilemem. Rozeti adaylık için çıkardık. Sandıklarda görevli var mı deyince var deyip geçiştiriliyorum diyor yanımda da Engin Altan vardı diyor. Yalanlama göremedim ben bunlar için. Ben Kılıçdaroğlun'dan daha samimi buldum kendisini ama duruşu değişir onu da bulmam.
Selçuk tepeli söylemi ile patron benim.

Haçlı ruhuna hiç girmedim bile. O kalbî bir durum çünkü. Somut sebepler yeter de artar bile.

Niye? Çalışsın. E niye? İş gücüne kıran mı girmiş ülkede?
Sanki bizim ülkemizde çalışacak insan mı yok anlamıyorum ben , gerçekten olup bitenleri hayretle izliyorum.
Üstelik bu kadar şeyi insanların gözünün içine baka baka , hiç de saklamadan yapıyorlar .
Bazı kesimlerin de hala bu adama körü körüne bağlı olmasına hiççççç anlam veremiyorum.
Delirmemek elde değil.

Ensar sanıyor kendini millet.

Evet kısır masasını sordum.
Çünkü çevremde sizin gibi bilgi veren yok.
55 yaş üstü tüm çevreme göre tek ama tek sebep Müslüman ülke olmamız.
Bu da bana anlamlı gelmiyor.
Biri bana çıkıp da Merkel titriyormuş, İngiltere kıskançlıktan çatlamış, Fransanın gözü bizim yollardaymış, İtalya açlıktan kırılıyprmuş, Amerika alsında fakirmiş dediğinde ve bunu sizin gibi gerekçelendirmediğinde = Kısır muhabbeti
Sadece A haber izleyenlerden duyduklarım beni de köreltiyor.
O yüzden buradan bana cevap veren siz ve diğer üyelerle çok güzel paylaşım oldu. Bana bilgi kattı.
Teşekkür ederim

Veri merkezinin çöktüğü doğru ama dandik olacağını hiç sanmıyorum. İstanbulda canan hanım olmasa o da çökerdi belki, ama ben bunda kasıt aramıyorum çünkü siber saldırı kadar alçakça bir şey beklemedi kimse, ya da beklemelerine rağmen güçleri yetmedi. Sandıkta görevli tabi ki vardı, kaç farklı ekip chpli chpsiz binlerce insan sandıkları korumak için nöbet tuttu. Yanında kim olduğu değil adamın nerede olduğu önemli, parti seçim merkezinde değildi. Orada olup chp sözcüleriyle birlikte sandıkları bırakmayın çağrısı yapmıyordu. Egosuna yenildi, pohpohlanmadığı için kaçtı, kaypaklık yaptı. Bunu kimse affedemez. Z kuşağına selam söyleyin lütfen şu an ülkeyi hizbulla siyasi islam riskine sokmaya hakları yok. Şu an resmi olarak rejim savaşındayız. Bu durum en çok z kuşağını yakar. Ben 40 yaşındayım, yasalar korumasa da eşimle ilişkim beni ölene kadar korumaya yeter ama siz ve çocuklarınız o zihniyetin kurbanı olursunuz.

Şu an cumhurbaşkanlığı makamına çıkıp da güç zehirlenmesi yaşamadan çoğulcu demokrasiye dönmemizi sağlayacak naiflikteki tek adam kılıçdaroğlu, incenin içindeki megalomanı göremeyecek kadar toysunuz ve ülkeyi yakacaksınız aklınızı başınıza almazsanız. Gelecek seçimde isterseniz tarkana oy verin o size kalmış ama şu an surum sizin gördüğünüz kadar basit değil

Kılıçdaroğluna naif diyen biri benim gözümde sadece fanatiktir.

Hiç mantığınıza oturuyor mu elinizdeki mevki makam olma ihtimali var ama siz oraya gitmediniz, çağrı yapmadınız, egosu tavan yaptı, cb olmak istemedi! mantıklı mı sizce...

Kaç seçim boyunca %27 almazsak %30 40 olmazsa istifa ederim deyip etmeyen kişi mi naif. Muhalefetteyken sözünü defalarca tutmayanlardan iktidar olunca beklenti seviyesi için ülkenin bakış açısı, mevcut hükümdarı göndermekten öte gitmeyecek.

Fanatik değilim, aksine chpye verdiğim oy çok sayılıdır. Kötünün iyisini seçmeye çalışıyorum. Kılıçdaroğlunun alternatifi kesinlikle ince değil. Hatta 6lı masadaki hiç kimse değil. sadece mansur yavaş olabilirdi o olmadığına göre bu olacak, riske atacak bir durumda değiliz. Geçen seçimde inceye oy veren hiçkimse bu seçimde ona oy vermez. Yok arkamda durmadılar, yok kazanmayayım diye uğraştılar, he gülüm he, sandıklar açılırken ortadan kaybolacağına mitingleri yapmasaydın, ya da beni bağımsız aday sayın çünkü bunlar arkamda değil deseydin. Mitinglerde çok güzel gürlüyordu, hiç de halinden memnun olmayan bir tavrı yoktu.

Farzedelim ki mevcudu göndermekten öteye gidemedik. En azından bundan kurtulmuş oluruz, çünkü şafak çok karanlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…