Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bunu tam olarak anlamadım açıklar mısınız
Üniversiteler çoğaldığı vakit yurt murt çok azdı o zaman dinle siyaset yapmanın kökleri atılıyordu sempatik gösterilerek çocuklar üniversiteye onların evlerine yerleştirildi. Sonra çıkarları çatıştı bu tamamen onların farklı isteklerinden kaynaklı. Sonra fetöye kadar evrildi durum.

Üniversiteler çoğaldığı vakit yurt murt çok azdı o zaman dinle siyaset yapmanın kökleri atılıyordu sempatik gösterilerek çocuklar üniversiteye onların evlerine yerleştirildi. Sonra çıkarları çatıştı bu tamamen onların farklı isteklerinden kaynaklı. Sonra fetöye kadar evrildi durum.
Ben o çıkarları çatıştı kısmına pek inanmıyorum

Ben o çıkarları çatıştı kısmına pek inanmıyorum
2014 te seçim vardı çıkar ve menfaat olmaması bence abes olurdu. O ters düşme meselesi wiki sözlükte de var. Okuyup burda bir bit yeniği var diyebilirsiniz..

2014 te seçim vardı çıkar ve menfaat olmaması bence abes olurdu. O ters düşme meselesi wiki sözlükte de var. Okuyup burda bir bit yeniği var diyebilirsiniz..
En basitinden Adalet bakanının bir süre görevden alınıp tekrar göreve iade edilmesi bile çokta yollarını ayırmadıklarını düşündürüyor bana

En basitinden Adalet bakanının bir süre görevden alınıp tekrar göreve iade edilmesi bile çokta yollarını ayırmadıklarını düşündürüyor bana
O kadarına cesaret etselerdi ABD den alır getirirdi sadece uzaklaştırdı ama karşı tarafı da vatan haini olarak mezara gömecek 🤷‍♀️ temizlik işte onlara göre.

X