Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Cuk diye oturuyor
Çok sağol canım
Birini biliyorum ben geçen üyelik iptali yaptı duvarında siyaset yapmaktan 🙈
Kim diye sorsam olmayack şimdi
Şikayetle ilgili aslında. Şikayet eden olmazsa ceza gelmez. Ben konudan çıkmayı ya da cevap vermeyip he demeyi tercih ederim, kimseyi şikayet etmem. Birine kafan çalışmıyor, dedim diye şikayet edilmek çok saçma geliyor. Bana basitsin, boşsun diyeni de şikayet etmem. Gitmesin, kendini kendisi gibi ifade etmeye devam etsin.
Dibine kadar edeim şikayetimi hiç affetmem bile,hak edene basacan cezayı
Ağlayarak izledim bütün gerçekliği yüzlerine çarpmış ama tabi yüzleri varsa ☹️

İzlerken kahroldum
Kılıçdaroğlu olduğu sürece benden Millet İttifakına oy çıkmaz çevremde tüm ailemiz Cumhur İttifakına atacağız öyle karar verdik
Başka aday olsaydı ne olacaktı kararınız ailecek.
bundan 1 kac sene once onceki secimlerde burda olsaydin her yer gri oluyordu

ban bitiyordu devam ayni sekilde :KK53: cok karisikti buralar duruldu :KK53:
Ahh ahhhh mazi ne güzeldidemi gri gri dışardan okurduk
Bunlar iyi günleriniiiz ☠️
Aynen

Aradığım yorum burada … aynı şekilde düşünüyorum . Muharrem İnce nin katıldığı programlarda ki konuşmalarının çoğunu izledim hala da izliyorum . Kesinlikle gönül rahatlığıyla oyum ona .
Sizin adınıza çok sevindim :KK36:Darısı mevcut hükümetten rahatsız olup kime vereceğini bilmeyenlerin başına :dua:

Son düzenleme:
Bende şeyi sormak istiyorum.Evet Muharrem İnce de aday ama bir insan kazanmayacağıni bile bile neden üçüncü adaya oy verir.Amacimiz bu düzeni değiştirmekse nasıl böyle bir karar verebiliriz.Ona oy vermek demek Cumhur a çalışmak demek bana göre.
İlk tur için değil ama ikinci tur için evet dediğiniz doğru

Bende şeyi sormak istiyorum.Evet Muharrem İnce de aday ama bir insan kazanmayacağıni bile bile neden üçüncü adaya oy verir.Amacimiz bu düzeni değiştirmekse nasıl böyle bir karar verebiliriz.Ona oy vermek demek Cumhur a çalışmak demek bana göre.
neden kazanamasın ki? şu an ciddi bir kitlesi var ve gittikçe de artıyor. ben z kuşağıyım ve bütün çevrem muharrem ince diyor. ki eğer bilsem ki tek oy veren ben olacağım yine muharrem inceye veririm çünkü vicdanım rahat edecek. ayrıca birazcık seçim sistemini araştırsanız anlarsınız ilk turda oy bölmek diye bir şey olmadığını bilirsiniz.

neden kazanamasın ki? şu an ciddi bir kitlesi var ve gittikçe de artıyor. ben z kuşağıyım ve bütün çevrem muharrem ince diyor. ki eğer bilsem ki tek oy veren ben olacağım yine muharrem inceye veririm çünkü vicdanım rahat edecek. ayrıca birazcık seçim sistemini araştırsanız anlarsınız ilk turda oy bölmek diye bir şey olmadığını bilirsiniz.
Oy bölmek diye bir şey var, İnce ye giden oylardan dolayı Kemal Kılıçdaroğlu %51 alamazsa seçim ikinci tura kalır

Birincisi kazanamayacak bir aday değil. Bunu görmemek için sosyal medya kullanmamak gerekiyor. İkincisi turlu seçimlerde oy bölmek diye bir şey yok. Malum parti ilk turda %51 almadığı sürece seçim ikinci tura kalacak. İkinci turda da seçilmesi gereken aday desteklenecek. Zaten %51 alırsa yapacak bir şey yok. Benim ve inceye oy veren arkadaşlarımın millet ittifaki adayina giden oyu maksimum %49 olacak.

Ben kk adaylığına sıcak bakmıyorum. Yanında yürüdüğü adamları da sevmiyorum. Ve bir siyasi görüşe sahibim. Atatürk, laiklik, kadın hakları gibi ince çizgilerim var. Pkk'ya da açıkça pkk diyebilen, terörist olduğunu söyleyebilen biri.
Seçim iki turlu oldugu için bana kendi görüşümü destekleme fırsatı veriyor.
Şimdi bir anket ekleyeceğim, belki hiç görmediniz belki de görüp troll diyenlerin tarafindasiniz bilmiyorum. Muharrem İnce'nin beş kuruş parası yok. Troll tutabilecek bir durumda değil. Tamamen halk bunlar. Gerçek seçimle tabii ki aynı olmaz. Ama zaten seçilmeyecek aday diye de küçümsenemez.
Screenshot_20230309-221541_Instagram.jpg Screenshot_20230309-221422_Instagram.jpg Screenshot_20230309-221422_Instagram.jpg Screenshot_20230309-221420_Instagram.jpg Screenshot_20230306-114205_Instagram.jpg

X