Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı hayırlı uğurlu olsun. :KK36:İmamoğlu ve Yavaş, “Cumhurbaşkanının uygun gördüğü zamanda ve tanımlanmış görevlerle” yardımcı olarak atanacak... Meral Akşener in masaya dönmek için kullandığı bir bahane olarak kalmış gibi duruyor

Son düzenleme:
Şu an ilaç bulunamıyor haberiniz var mı? Bir hafta önce çocuğum hasta oldu doktor antibiyotik verdi şehirde bir tane yok başka bir şehirden getirtti eczacimiz
Evet haberim var kayınvalidemin kalp ilacını geçen zor bulduk eczacı ne dedi biliyor musunuz zam gelecek depoda tutuyorlar ilaçları dedi patatesi sakladıkları gibi aynı muameleyi ilaçlara yapıyorlar neyse ki seçime az kaldı seçim olduktan sonra bunlar kalmayacak inşallah

Evet haberim var kayınvalidemin kalp ilacını geçen zor bulduk eczacı ne dedi biliyor musunuz zam gelecek depoda tutuyorlar ilaçları dedi patatesi sakladıkları gibi aynı muameleyi ilaçlara yapıyorlar neyse ki seçime az kaldı seçim olduktan sonra bunlar kalmayacak inşallah
Hangi olası kazanan için bunlar kalmayacak dediniz anlamadım ben onu da desteklemiyorum bunu da desteklemiyorum yazmışsınız ya önceki mesajınızda.

6 lı dönme dolap ın koltuk savaşlarını heyecanla çekirdek aldım izliyorum 😂 Koskoca ülkenin muhalefetine bak. Toplantı yerine gün yaptılar sanırım. Çok ilginç 😊
Yazık değil mi ülkeyi yönetmek için bir tane düzgün muhalefet olmaz mı bir tane bile iyi seçenek hakkımız olmaz mı değil mi

İktidar kazanmasın diye oynanan oyunların hepsi seçim üstü ilaç bulamamak tesadüf olmasa gerek
Patatesi örnek vermişsiniz ya seçim üstü olmayan olayı. Seçimle alakasını çözemedim o örnekten dolayı da.
Hiçbir tarafı desteklemiyorum dediğiniz için mantıksız geliyor,öyle demeseniz herkesin düşüncesi kendine der geçerim

Patatesi örnek vermişsiniz ya seçim üstü olmayan olayı. Seçimle alakasını çözemedim o örnekten dolayı da.
Hiçbir tarafı desteklemiyorum dediğiniz için mantıksız geliyor,öyle demeseniz herkesin düşüncesi kendine der geçerim
Patates belediye seçimlerine yakındı yanlış hatırlamıyorsam

Utanmayın bence açık açık ben iktidarı savunuyorum diyebilirsiniz, en doğal hakkınız neden utanıyorsunuz ki
Neden utanayım tabii ki şuanda iktidarı destekliyorum başka seçenek mi var karşı taraftan bir umut düzgün aday bekledik hani nerede Kılıçdaroğluna rüyamda atmam oy yahu 😂

Seçim sonrası şuan muhalefet olan Akp iktidar olup mu durumu değiştirecek :KK53:

Tabi siz de haklısınız ülkenin tek sorunu yağ idi, onu da çözdüler başka sorun kalmadı
Sorun o bu şu değil ki birçok sorun var iken sorunları çözebilecek insanlar yok ortada var ise de desteklenmiyor siz muhalefette görüyor musunuz peki bu mudur peki aday Kılıçdaroğlu mu bu mu yani

X