Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben eczacıların söylediğini söylüyorum ilaçlara zam gelecek ve bu yüzden piyasaya şuan sürmüyorlar dediler
Dövizdeki artış ve ilaç kur fiyatının sabitlenmesi, pek çok ithal firmanın Türkiye'ye ilaç vermek istememesi ( düşük kur nedeniyle ), hammaddede dışa bağımlı olmamız, ilaç fiyat kararnamesi gibi pek çok etken ilaçların piyasada bulunamaması nedenleri arasında...

İsteyen istediğini oy versin 😂özgürlük var mı var konuşmaya kalkarsak uzar uzar uzar oyum 6lı masanın adayını duyduktan sonra Cumhur İttifakınadır hayırlı geceler hayırlı kandiller ❤️

Onları kendim için söylemedim zaten bu ülkenin böyle yonetildigini söylemeye çalışıyorum.Onu bile anlayamiyorsunuz.Boyle hoşumuza gidiyor evine ekmek goturemyen insanlar saraylarda yaşayanları alkışlıyor.

Gelismekte olan ve az gelismis ulkeler genelde böyledir. Halkın bilinç duzeyi, egitimi dusuk seviyede bırakılır, yoneticiler zengin ve halktan kopuktur. Her kose başında üniversite olduguna bakmayin. Bu ulke iktisat ve ekonomi bilmeyen IIBF mezunlariyla dolu. Ben kpss dershanesine gittigimde şok gecirmistim. Bir ogrencinin ya muhasebesi ya iktisati ya hukuku iyi olur. hic bisey bilmeden, ezber sistemle mezun olmuslar.

Boş boş konuşmayın ya telefonumuzu da gösterelim mi.Zaten adamın seçmeninin zekası ortada ben neden konuşuyorum ki anlamazlar.
Evet sizinkiler çok zeki de çıka çıka Kılıçdaroğlu çıktı masadan yapmayın Allah aşkına daha da tartışamayacağım herkesin oyu kendine kime istersen ona atmakta özgürdür.

Kılıçdaroğlu değil bi kere de hâlâ inanabiliyor musunuz bu adamın seçilebilecek olmasına
AKP karşıtı olarak kimi isterdiniz aday olarak ki sizi kurtarsın? Kimi istemediğinizi anladım, kime oy vermek istediğinizi anlamadım.

O adamın seçilebilecek olmasına inanmıyorum, ben o adamı seçeceğimi biliyorum. İnanç meselesi değil yani, seçiyorsam seçilebiliyordur.

AKP karşıtı olarak kimi isterdiniz aday olarak ki sizi kurtarsın? Kimi istemediğinizi anladım, kime oy vermek istediğinizi anlamadım.

O adamın seçilebilecek olmasına inanmıyorum, ben o adamı seçeceğimi biliyorum. İnanç meselesi değil yani, seçiyorsam seçilebiliyordur.
Kılıçdaroğlu olmasaydı Mansur bey olabilirdi bekliyorduk adam yıllardır yapıştı koltuğa yapıştı sanki özellikle birileri onu orada oturtmak için zorluyor

Evet sizinkiler çok zeki de çıka çıka Kılıçdaroğlu çıktı masadan yapmayın Allah aşkına daha da tartışamayacağım herkesin oyu kendine kime istersen ona atmakta özgürdür.
Yine soruyorum kriterleriniz neydi aday olacak kişi de ? Kılıçdaroğlu nun nesi sizi rahatsız etti?

Kılıçdaroğlu olmasaydı Mansur bey olabilirdi bekliyorduk adam yıllardır yapıştı koltuğa yapıştı sanki özellikle birileri onu orada oturtmak için zorluyor
Rte ye çalışıyor dimi Kılıçdaroğlu.Her yere yazdım size de anlatayım anlamayana anlatır gibi.İmamoğlunun yüzde yüz kazanacaklarını bildikleri için ona siyasi yasak getirdiler.Aday olduğu an tutuklanacakti.Mansur yavaş ise kürtlerden asla oy alabilecek bir aday değil Kürtler Mansur aday olursa kendi adayimizi çıkaracağız dediler.Ve oy oranları yüzde 10 neredeyse.Simdi ise bütün siyasi partiler kilicdaroğlunu destekleyecek sırf seçimi kazanabilsin diye.Anlatabildim mi?Pek sanmıyorum ama neyse.

" Bir kereden bir şey olmaz " diyen bir Aile bakanı, " Küçüğün rızası var " diyen bir Adalet bakanını bünyesinde barındıran bir partiye oy vermeden önce çocuklarınızı o çocukların yerine koyup bir düşünün lütfen

Rahatsız edecek bir durumu yok defalarca seçilemediyse demek ki doğru kişi değil yine yine ısrarla aday olmasının anlamı yok
Doğru kişiden ziyade doğru sistemin peşinde olmak gerek diye düşünüyorum. Doğduğumdan beri Chp liyim , Kılıçdaroğlu' nu eleştirdiğim çok nokta olmuştur. Ama mesele şahıslar değil, görünen yüzler değil mesele sistemin kendisi x aday olmuş Y aday olmuş değil konu

Hiç inanmıyorum reisten başkasına oy vereceğinize
Bunca şeye rağmen dahada cumhur ittifakı diyorsanız bahane bulmayın zaten renginiz bellidir
Buraya öylesine yazmaya gelmişsiniz
Yok şöyle olsaydı yok böyle olsaydı :KK12:

Dedi fırıldak.
Tanımıyorsunuz bile bu ne öfke hakaret ediyorsunuz sizin gibi düşünmek zorundamıyım? Yanar döner fırıldak rantçıları destekleyenlerle ilgili bende çok şey düşünüyorum ama sevmesem bile saygı duymak zorundayım. Sizde haddinizi bilin 😊

X