Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Nasıl bir dizi meraklandırıyor ama izlemem muhtemelen :)
İnanılmaz saçma bir dizi olmasına rağmen (ki genelde bu tür şeyleri önce Murat Soner'den dinlerim izlememe gerek kalmaz) çok cezbedici bir halde Nursema ve Umut kavuşacak mı diye izliyorum.

Nursema'yı babasının zengin arkadaş oğluna apar topar iğrenç bir şekilde vermesi (2 erkek kardeşi sevdiği ile evli bu arada, kızına ise fikri bile sorulmadan veriyorlar) verdikleri çocuğun ise tam bir hovarda tip olup kız evde dursun ben pavyon, otel gezerim kafası ve en şok olduğum babasının da buna erkek adam yapar şeklindeki hayatları bizim Bdv'den beter bir dizi işte. Murat Soner kadar olamasam da diziyi izleyerek yerden yere vurabilirim sanırım 😂

Nasıl bir dizi meraklandırıyor ama izlemem muhtemelen :)
Hem yaş farkı hem yaşam tarzı farkı ama engel olunamayan bir aşk özetle. Bir de her günkü mevzumuz "O adamdan 5 çocuk niye be kızım 😠" diye isyan ettirme durumu da var.

Meral akşener geri dönebilme yönünde yeşil ışık yakmış🤣🤣🤣
Almasınlar anam ne işi var millet ittifakında

Son günlerde gördüğümüz üzere muhalefet iktidarı güçlendirmek için elinden geleni yapıyor 😊 Amaçları muhalefet olarak kalmak. Bunu çocuk bile anlar 🥲

Son günlerde gördüğümüz üzere muhalefet iktidarı güçlendirmek için elinden geleni yapıyor 😊 Amaçları muhalefet olarak kalmak. Bunu çocuk bile anlar 🥲
Biz seçmenler hep muhalif olacağımıza göre, onlar kendini düşünsün. Ben şahsen kolay memnun olmam. Seçtiğim de gelse ben muhalifim, sıkıntı yok.

Biz seçmenler hep muhalif olacağımıza göre, onlar kendini düşünsün. Ben şahsen kolay memnun olmam. Seçtiğim de gelse ben muhalifim, sıkıntı yok.
Türkiyede herkes siyasetçi problem yok görmeye alışık olduğumuz bir tablo. 😂 Fanatikçe futbol takımı tutmak gibi. Herkes futbol hakkında konuşur fanatikçe. Altı boş lakırdı işte. 😊

Kendi aralarında anlaşamayanlar, bir aday bile çıkaramayanlar ülkeyi mi yönetecek yağ, ilaç kuyruklarında beklemeye niyetim yok üstelik AKP karşıtı biri olarak söylüyorum bunu hep karşıtlığını yapmış biri olarak üstelik
AKP karşıtı mı 🤣 Eski bir dost geldi aklıma 🥲

Akp ittifakı enkaz altında kalmıştır
Çıkamaz çıkarmayız bu kadar acı varken susun lütfen bu olgunluğu gösterin bari

Türkiyede herkes siyasetçi problem yok görmeye alışık olduğumuz bir tablo. 😂 Fanatikçe futbol takımı tutmak gibi. Herkes futbol hakkında konuşur fanatikçe. Altı boş lakırdı işte. 😊
Keyfiniz yerinde 🧿 Epeydir kimse yoktu, iyi oldu gelmeye bahaneniz oldu. Hoş geldiniz 😊

Aday açıklama kısmını bu kadar geçe bıraktıkları için insanları heyecanladıracak bir aday çıkacak sanmıştım.Bu konuda hayal kırıklığına uğradım.
İşi yokuşa sürmeye gerek var mıydı? Bence yoktu ortak bir karar almalıydılar.
Halkın nabzını ölçmeleri gerekirdi ama daha kendi seçmenlerini anladıklarından şüpheliyim.

Bahsettiği şey partili Cumhurbaşkanlığı yani şuan Recep Tayyip Erdoğan ın hem Cumhurbaşkanı hem de AKP genel başkanı olması...Bu durumun saçmalığından bahsediyor bu programın tamamını izledim. Eskiden Cumhurbaşkanı adayları seçime girerken parti rozetini çıkarırdı bu tarafsız olduklarının simgesiydi doğrusu da budur zaten.

Asıl dayatmayı bence ilk başta yaptığı gibi yine Meral Akşener yapıyor. Bu iki belediye başkanına bu kadar takıntılı olması hayra alamet değil bence

X