Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kızılcık şerbeti dizinin adı. Seküler ve İslamcı ailelerin çocukları sevgiliyken hamile kalıp evlenmek zorunda kalıyorlar. Kocasının ailesiyle birlikte yaşıyorlar. Kocası ve ailesi malum partinin özeti. 🥲
Senarist akıllı kadınmış tam toplumumuzun seveceği tarzda bir dizi yapmış

Hahajajahaj bune ya 🤣

Screenshot_20230305_164518_Instagram.jpg

Buna inanıyor musunuz gerçekten? Hiç eleştirmeden soruyorum. Sizin gibi düşünen çok az insan görüyorum. Bu tweetin altı da hic hak vermeyen üyelerle dolu. Ayrıca ülke bu riski alacağımız bir halde değil. Ekonomi sorunu, mülteci sorunu, işsizlik, eğitim sorunlari varken "lincoln böyleydi herkese kapak olsun" tavrini son derece çirkin buluyorum.

Buna inanıyor musunuz gerçekten? Hiç eleştirmeden soruyorum. Sizin gibi düşünen çok az insan görüyorum. Bu tweetin altı da hic hak vermeyen üyelerle dolu. Ayrıca ülke bu riski alacağımız bir halde değil. Ekonomi sorunu, mülteci sorunu, işsizlik, eğitim sorunlari varken "lincoln böyleydi herkese kapak olsun" tavrini son derece çirkin buluyorum.
Karşılaştırmayı doğru bulmuyorum yazan kişiden beklediğim üslupta yazılmış bir yazı da değil bu. Dediğiniz gibi hoş değil. Altına fikrimi yazacakken pc den kalkmak zorunda kaldım döndüğümde de düzenleme sürem bitmişti...

Karşılaştırmayı doğru bulmuyorum yazan kişiden beklediğim üslupta yazılmış bir yazı da değil bu. Dediğiniz gibi hoş değil. Altına fikrimi yazacakken pc den kalkmak zorunda kaldım döndüğümde de düzenleme sürem bitmişti...
Çok afedersiniz, çocuğuna yumurta yediremediği için seçilecek güçlü bir aday isteyen anne babaya bir nah çekmediği kalmış.

Kiz tarafını hiç sevmez ama toplum. Seküle ailenin isimleri kıvılcım, alev, doğa. Bu arada bir bölüm dahi izlemiş değilim. Reelsta paylaşıp duruyorlar.🥲
Türk dizilerinin hiç birini izlemiyorum hatta evde tv dahi açılmıyor, bana göre büyük çoğunluğu Türk toplumunun beynini yıkamak, gündemden uzaklaştırmak için var. Tv programları da dahil

Çok afedersiniz, çocuğuna yumurta yediremediği için seçilecek güçlü bir aday isteyen anne babaya bir nah çekmediği kalmış.
Ne alaka anlayamadım. Bu yazısını beğenmesem de Cumhurbaşkanı ve yanındakilere dava açma cesaretini gösteren bir avukat olduğu için helal olsun diyorum, hakkında ki fikrim tek bir twittle değişmez.

Ne alaka anlayamadım. Bu yazısını beğenmesem de Cumhurbaşkanı ve yanındakilere dava açma cesaretini gösteren bir avukat olduğu için helal olsun diyorum, hakkında ki fikrim tek bir twittle değişmez.
Kapak olsun deme şekli için söyledim bunu. Bu halka böyle hitap edemez. Kendisini tanımıyorum ama dava açtı ise helal olsun.

X