Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
O konunun üzerine gidemediler ya. Öyle bir dünya yok yani seçime giremiyor falan diye. Zaten hepsi durumu kabullenmiş durumda 🤷🏻‍♀️
bir ara Muharrem ince söyledi, o da karşılık bulamadı zaten 🙈
Hem aday oldu, hem de karşısına en çok istediği rakibi aldı.
Bence o konu daha kapanmadı bekleyelim bakalım

Son yazdığınız iki cümlenize yürekten katılıyorum.
Gerçekten ben de nezaketli , birleştirici bir lider istiyorum. Depremzedeye , muhalefete, işine gelmeyene “şerefsiz , haysiyetsiz , sürtük vs vs “ diyen bir lider kesinlikle istemiyorum .
Eleştiriyoruz diye kendi halkına 'namussuz bunlar ' demedi mi ...
Kendimi susturmakta zorlanıyorum ama evladım var

Ben de şunu düşünüyorum; iyip ittifaktan ayrildiktan sonra Mansur ya da Ekrem adaylığı açıklanır da Meral Akşener siyasetten tamamen silinir mi? Siyaset insanı hasta eder gerçekten. Biraz önce eşime bunu söyledim ben de.
Ekrem aday olursa kazanırsa erdo dan farkı yok
Aynı ppokun laciverti
Aynı despot

Açıklama yapan iyi partili ya tanımıyorum da adamı, İsmail bir şey 😅
6lı masanın bugüne kadar aldığı her kararı oy birliği ile aldığını söyledi.
Akşener in masadan kalkmasının asıl sebebinin Kılıçdaroğlu adaylığı değil, her parti kendisi anket yaptırsın, bu adayları bu şekilde değerlendirelim, teklifinin geri çevrilmesi olduğunu söyledi 🤷🏻‍♀
Ben hep aday belli, yıpratılmasın diye açıklanmıyor sanıyordum 😂 gerçekten bu 6lı masa toplanıp toplanıp hoşbeş etmiş demekki. Dalgasını geçiyorum ama üzgünüm gerçekten
Geçen gün bir kiz diyordu ki bunlar her toplantıda isim şehir hayvan bitki oynamış.🥲

Açıklama yapan iyi partili ya tanımıyorum da adamı, İsmail bir şey 😅
6lı masanın bugüne kadar aldığı her kararı oy birliği ile aldığını söyledi.
Akşener in masadan kalkmasının asıl sebebinin Kılıçdaroğlu adaylığı değil, her parti kendisi anket yaptırsın, bu adayları bu şekilde değerlendirelim, teklifinin geri çevrilmesi olduğunu söyledi 🤷🏻‍♀
Ben hep aday belli, yıpratılmasın diye açıklanmıyor sanıyordum 😂 gerçekten bu 6lı masa toplanıp toplanıp hoşbeş etmiş demekki. Dalgasını geçiyorum ama üzgünüm gerçekten
20230305_133731.jpg

Kabul edebileceğim tek açıklama, silah zoruyla imza attırılmış olması. Başka türlü her açıklamaya kapalıyım.

Tayyip Erdoğan ve yanındakilere dava açma cesaretini gösteren avukat amcam

Özdağ'ı siyasete zerre kadar yakıştırmıyorum. İttifak söz konusu iken Mansur Yavaş aday olsun o olmazsa adayım İnce diyen biri. Akşener'in siyasi nezaketsizliğinden daha büyük bir nezaketsizlik.
Kariyerini düşününce tam İçişleri Bakanı olacak kişi aslında

X