Pilav Tarifleri Sebzeli Et Kavurmalı Nohutlu Pirinç Pilavı-Duru Pirinç Sponsorluğunda

Teşekkür ederim canım:KK200:Yok orası hiç belli olmuyor:KK19:
Belli belli sen kesin olacaksin bu tarifle bak gör coco dediydi dersin :KK45:canim benim basarilar diliyorummm.gerci ihtiyacin yok dilememe çünkü gayet basarili bir sunum ve cok istah açıcı olmus:hamarat::KK15:

Ama portakal sulu ordek te olabilir.senin tarifin gelmeden önce o olur diye düşünüyordum. Belli olmaz gerci.tamam bitanem oylamadan sonra konussalim :KK70: canimsin :KK200::KK15:
Oylama bizi her zaman şaşırtıyor canım:KK19:İnan ben artık kestiremiyorum sürpriz oluyor:KK45:Ben uzun zamandır katılmıyordum .Fırsat bulunca yapmak ve katılmak istedim:KK45:
Canım:KK74:

Oylama bizi her zaman şaşırtıyor canım:KK19:İnan ben artık kestiremiyorum sürpriz oluyor:KK45:Ben uzun zamandır katılmıyordum .Fırsat bulunca yapmak ve katılmak istedim:KK45:
Canım:KK74:
İyi yaptın canim benim, bakalim yarin bi tarif daha gelecekmis merakla bekliyorum onu da :KK70:

Vay vay vay vay....
Ben dediydimdi ama sen didim 1.olcan didim bu sefer didim :KK53:

:KK37:Cok guzel gorunuyor nevosum ellerine saglik

Ama oglusunun sunumu daha guzel olmus hihh :KK36:
Cirak ustayi gecmis :KK9:
Ee tabi boyle marifetli anneleri olunca ogrenmis çocuklar :hamarat::KK8:

Vay vay vay vay....
Ben dediydimdi ama sen didim 1.olcan didim bu sefer didim :KK53:

:KK37:Cok guzel gorunuyor nevosum ellerine saglik

Ama oglusunun sunumu daha guzel olmus hihh :KK36:
Cirak ustayi gecmis :KK9:
Ee tabi boyle marifetli anneleri olunca ogrenmis çocuklar :hamarat::KK8:
Sağol canım:KK60:Ama siz beni utandırıyorsunuz:oops:Ben yaparken ve eklerken bu kadar beğeneceğinizi düşünmüyordum:KK19::KK45: 1.lik konusundan emin değilim bu kadar net olmayalım:sus:Oylamalarımız hep sürpriz oluyor:rolleyes:Hiç ummadığımız tarif 1. olacak:sampiyon:Zevkler ve renkler:kk77:
Oğlum bu işi çözmüş ve yorumları okudu bayağı havaya girdi:KK70:
Tekrar teşekkür ederim canım:KK60:

Nevresteeee sen ne ettin? :KK53:
Valla sabah sabah canım cekti:olamaz:
Ellerine saglık çok güzel görünüyor, basarılar dilerim. Sanırsam 3.madalya geliyor:bicak:

1.belli oldu:KK9:
Diyet yapıyorum vallahi tabağa dalasim geldi ama nasil:KK53:
Ellerine sağlık kupani veriyorum bile:sampiyon:

IMG_8160.JPG

:cool: Valla çok güzel tarif Nevoş çok beğendik :KK37:

X