Güneş Kremleri Sebamed mahvetti suratımı doğal güneş kremi önerisi yapın nolur

Güneş kremleri, bronzlaşma
En başta söylemiştim zaten :) ama reklam olarak algılanmasın diye ısrarla aynı şeyi tekrarlamak istemedim. Ben Erbaviva ve Aubrey kullandım, ikisinden de memnun kaldım.

Ama dediğim gibi, kıvamı yoğun. Herkes sevmeyebilir. Vücud için uygulamak zor olabilir, ama ben yüz için kullanıyorum.

.

yoğun olsun daha güzel:d peki bunlar renksiz mi yoksa bide fondöten gibi olanlar var öyle mi çünkü bn m ten rengim biraz açık

yoğun olsun daha güzel:d peki bunlar renksiz mi yoksa bide fondöten gibi olanlar var öyle mi çünkü bn m ten rengim biraz açık

Benim kullandıklarım renksizdi, hatta olduğunuzdan daha da beyaz görünmenize sebep oluyor.

.

Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

Trukid ABD de ödül almış bir marka, bende 2 yıldır kulanıyorum memnunum. İçinde alerjen madde yok.

Benim kullandıklarım renksizdi, hatta olduğunuzdan daha da beyaz görünmenize sebep oluyor.

.

aa çok güzel :d cnm ben aubreye baktım ama bir sürü çeşidi var hangisini alıyım bilemedim ki senninki neydi özelliği

Uygundur. Denize gitmistik geçenlerde. Ablamlara dedim ki bakin benim yüzüm yanmayacak sadece sizin yanacak demistim. Onlarinki sebamed falandi. Benle dalga gecmislerdi asil bizim degil senin yanacak diye. 6 saatin sonunda ben yine tertemiz bembeyaz bizimkiler domates olmuştu :-) ablam da sok olmuştu.
Guzel tavsiye ediyorum. Ben tekin acardan almistim. 50 faktorluk. Size yardimci oluyorlar

Selam bilgece. Lancomun hangi kremi bu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aa çok güzel :d cnm ben aubreye baktım ama bir sürü çeşidi var hangisini alıyım bilemedim ki senninki neydi özelliği

Bendeki yeşil çaylı olan. Ama kıyafetinize falan değse, yeşil yapıyor, bir dahaki sefere sadesini alacağım.

.

Bendeki yeşil çaylı olan. Ama kıyafetinize falan değse, yeşil yapıyor, bir dahaki sefere sadesini alacağım.

.

cnm bi de sanrırm hassas ciltler için sadesi derken ondan mı nahsediyosun. Ve senin ki kaç faktörlü

cnm bi de sanrırm hassas ciltler için sadesi derken ondan mı nahsediyosun. Ve senin ki kaç faktörlü

Kokusuz 30 faktör olan. Şimdi de 30 kullanıyorum.

Mümkünse tester falan isteyin ama, sırf ben tavsiye ediyorum diye almayın. Sonra memnun kalmazsanız az para değil.

.

Tesekkur ederim. Ben de yves rosher kullaniyorum, sivilce filan yapmiyor ama cok da etkili olmadi benim tenimde.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne kadar gunes kremi kullandiysam hep sivilce siyah nokta falan yapiyordu. Yeterli de gelmiyordu. Ama Lancome'dan cok memnunum..

Sebamed bende de lekelenme yapmıstı. Avene kullanıyorum o zamandan beri çok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bioderma nın akneye meyilli ciltler için olanını kullanıyorum ben.
gayet güzel.

Bende de roc alerji yapmıştı. Solante, sebamedden de memnun kalmamıştım.
Avene eau thermale kullanıyorum şimdi. Minicik kutusu var ama oldukça sıvı hem kolay yayılıyor hem beyaz olmuyor hem de iyi koruyor. 3 kutu stokladım indirimde

Bende de roc alerji yapmıştı. Solante, sebamedden de memnun kalmamıştım.
Avene eau thermale kullanıyorum şimdi. Minicik kutusu var ama oldukça sıvı hem kolay yayılıyor hem beyaz olmuyor hem de iyi koruyor. 3 kutu stokladım indirimde

koalina merhaba.
konuyla alakası yok konu sahibi kusura bakmasın ama aklıma geldi birden,
umarım yanılmıyorumdur, sanırım göz altı kremleriyle ilgili bir konuda nonique markasından bahsetmiştin, öyle değil mi??
bu ürün sende göz çevresinde beyaz minik yağ bezeleri yaptı mı çok merak ediyorum.
içeriğinde oldukça fazla yağ var da.
ben m.asam diye bir marka almıştım tavsiye üzerine ama bir sürü benek olustu gözlerimde,başka bir ürüne geçmek istiyorum da.:KK3:

Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

isim vermek hoş olmaz ama solante marka olanını kullandım ben yağlı ve sivilceli ciltler için olanlarını alabilirsin benim de çok sivilce yapardı sebamed.
Biraz pahalı ama ben memnunum.
Solenta pigmenta diye bir türü var onu kullandım lekelerime de iyi gelmişti. cildiye dr. önermişti.

koalina merhaba.
konuyla alakası yok konu sahibi kusura bakmasın ama aklıma geldi birden,
umarım yanılmıyorumdur, sanırım göz altı kremleriyle ilgili bir konuda nonique markasından bahsetmiştin, öyle değil mi??
bu ürün sende göz çevresinde beyaz minik yağ bezeleri yaptı mı çok merak ediyorum.
içeriğinde oldukça fazla yağ var da.
ben m.asam diye bir marka almıştım tavsiye üzerine ama bir sürü benek olustu gözlerimde,başka bir ürüne geçmek istiyorum da.:KK3:

Aynen onu kullanıyordum, beze falan yapmadı nemlendirmes çok güzel hala onu kullanıyorum.:26:

X