Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

mutluluklar dılıyorum sana da :) bebıs varmı

Henüz yok canım.. Aslında şimdi düşünmeye başladık.. çalışmalaa başlayalım diyoruz ama şu ramazan mübarek bizi engelliyor
,:)))) iftar yapıoz sonra yorgun argın tv ızlerken uyuyoz sonra sahur derken hoppppp sabah oluyor ıse gıdiyoruz :)) Hadi bu gece dedik.. ugünde annemler sürpriz yaptııııııı :))) sanırım bebek yapamıcazz :))))))))))[/QUOTE]

Ilahı kız gunler cuvalamı gırdı :)
yaarsınız bırsey olmaz ..

iktisad okuyorum canım sınıf 3..
sen hangi bölüm canım ?
benım bankacılık tatlım .. bı yandan calsııyorum gec yazıyorum kusura bakma bn daha 1. sınıfım ya:KK14:

yap kız sende..
benimkiyle beraber k.k da büyütürüz.. :emir_bebek:
ben nasıl yapım evlı degılımkı yapsamda doguramam :)

Adım tuba,26 yaşındayım,türkçe öğretmenliği mezunuyum,kpss sonuçlarını beklemekteyim yha umudun var mı diye sorarsan hayır sanırım bir sene daha hazırlanacagım,öyle işte:KK34:senin adın ne neyle meşgulsun?

Henüz yok canım.. Aslında şimdi düşünmeye başladık.. çalışmalaa başlayalım diyoruz ama şu ramazan mübarek bizi engelliyor
,:)))) iftar yapıoz sonra yorgun argın tv ızlerken uyuyoz sonra sahur derken hoppppp sabah oluyor ıse gıdiyoruz :)) Hadi bu gece dedik.. ugünde annemler sürpriz yaptııııııı :))) sanırım bebek yapamıcazz :))))))))))

benım bankacılık tatlım .. bı yandan calsııyorum gec yazıyorum kusura bakma bn daha 1. sınıfım ya:KK14:

[/QUOTE]

valla evet ramazanda çok zor oluyor kızlar ama biz çalışmalara başladık adetime 13 gün var dua edin bana :KK34:..
olsun canım okul için sıkma kendini hem çalışıyomuşsun.. bende hızlı,hızlı ilerliyorum ama eşim çalışmamı istemiyor hayırlısı bakalım..

canım yaaaa sen evli deildin demi özür :KK17:
özel deilse neden ayrıldın ?

Adım tuba,26 yaşındayım,türkçe öğretmenliği mezunuyum,kpss sonuçlarını beklemekteyim yha umudun var mı diye sorarsan hayır sanırım bir sene daha hazırlanacagım,öyle işte:KK34:senin adın ne neyle meşgulsun?

hayırlısı olsun tubacım dilerim istediğin olur :KK16:
benim adım esra, yaş 22 iktisad 3. sınıf okuyorum evliyim
ankaradayım :KK42:

valla evet ramazanda çok zor oluyor kızlar ama biz çalışmalara başladık adetime 13 gün var dua edin bana :KK34:..
olsun canım okul için sıkma kendini hem çalışıyomuşsun.. bende hızlı,hızlı ilerliyorum ama eşim çalışmamı istemiyor hayırlısı bakalım..

canım yaaaa sen evli deildin demi özür :KK17:
özel deilse neden ayrıldın ?[/QUOTE]

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden

Gozlerım bozuldu kız lıste yapcam dıye .. halada sımdıye bıterdı dıyo mal herııf ya :KK47:

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden [/QUOTE]

anladım canım hakında hayırlısı buymuş demekki.. dilerim seni çok seven çok değer veren biri çıkar karşına :KK16:
yok mu kimsecikler :KK34:

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden

anladım canım hakında hayırlısı buymuş demekki.. dilerim seni çok seven çok değer veren biri çıkar karşına :KK16:
yok mu kimsecikler :KK34:[/QUOTE]

var hemde akraba hemde evlenmek ıstıyo ama cok buyuk ya :KK43:
maddı durumuda ıı ama sacma olmaz mı ya ..
bn 20 o 38 :KK50:

X