Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Nadia sen neden boşandın ttatlım eskileri anlatalım geyik olsun:) ve diğer kızlar da lütfen... ben eşimi internette bastım:))) şimdi gülüyorum ama aylarca ağlamıştım o zamanlar

çook sinir bozucu bir durumdur heralde canım yaşamadım ama yaşamak istemem..
yengeç burcuyum acaip kıskancım valla :KK20: :KK4:

Nadia sen neden boşandın ttatlım eskileri anlatalım geyik olsun:) ve diğer kızlar da lütfen... ben eşimi internette bastım:))) şimdi gülüyorum ama aylarca ağlamıştım o zamanlar

Benım mal herıf calısmıyordu + ezıgın tekıydı :)
ooo daha neler neler ben neler yasadım kız
oda benı aldatıyordu kesın .. habıre telıne msj gelıyordu .. buda ınkar edıyordu.. yalancı...

ol kız nolucak :KK1:
ben öğleden sonra girerim k.k'ya akşam 10'a kadar.. ama iftar saatinde kaybolurum :KK56: 1-2 saat kadar.
çocuk yok 2 senelik evliyim yaşım 22

cocuk ıstemıyonmu sımdılık .. hayatını yasa kız bosver .. bende yapmadım ıyıkıde yapmamısım sımdı cok rahatım
Hoş buldum güzeller...:KK12:

anlat bakalım yarısmaya nereden katılıyorsun:KK9:

Nadia sevgilin falan yok mu şimdi yoksa artık erkeklere karşı tavır mı aldın aldatılma olayından sonra:)

cocuk ıstemıyonmu sımdılık .. hayatını yasa kız bosver .. bende yapmadım ıyıkıde yapmamısım sımdı cok rahatım

canım ben bebiş istiyorum ama hayırlısı bakalım :KK16:

Kızlar konuşmalar o kadar hızlı akıyor ki; yakalamakta güçlük çekiyorum.... arkadaşım sormuş cvp vereyim... İstanbuldayım ... 32 yaşım ( çıtırdan pıtıra geçiyorum,kıtıra var biraz daha :) ) 1,5 senelik evliyim... ( ince eledim sık dokudum diyeyim , iyikide öyle yapmışım ) çalşıyorum işte böyle... ya sizler?

Kızlar konuşmalar o kadar hızlı akıyor ki; yakalamakta güçlük çekiyorum.... arkadaşım sormuş cvp vereyim... İstanbuldayım ... 32 yaşım ( çıtırdan pıtıra geçiyorum,kıtıra var biraz daha :) ) 1,5 senelik evliyim... ( ince eledim sık dokudum diyeyim , iyikide öyle yapmışım ) çalşıyorum işte böyle... ya sizler?

hayırlısı olsun canım bir ömür boyu mutlu olursun inş..:KK16:
ben çalışmıyorum lisans okuyorum..
22 yaşındayım evliyim.. adım esra :KK42:

Nadia sevgilin falan yok mu şimdi yoksa artık erkeklere karşı tavır mı aldın aldatılma olayından sonra:)

Yanı ben acık acık aldatılmadım ..ıssızlıgı yuzunden bıraktım..ve sacma sapan davranısalrın yuzunden .. erkeklere tavı almadım tam gaz gıdıyorum bı talıplı var hayırlısı bakalım .. daha kucugum kız ben ne dıye tavır alcam erkeklere :)

canım ben bebiş istiyorum ama hayırlısı bakalım :KK16:
yap gıtsın o zman kk da buyuturuz :)

mutluluklar dılıyorum sana da :) bebıs varmı

mutluluklar dılıyorum sana da :) bebıs varmı[/QUOTE]

Henüz yok canım.. Aslında şimdi düşünmeye başladık.. çalışmalaa başlayalım diyoruz ama şu ramazan mübarek bizi engelliyor
,:)))) iftar yapıoz sonra yorgun argın tv ızlerken uyuyoz sonra sahur derken hoppppp sabah oluyor ıse gıdiyoruz :)) Hadi bu gece dedik.. ugünde annemler sürpriz yaptııııııı :))) sanırım bebek yapamıcazz :))))))))))

X