Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

tanıştığıma memnun oldum esra bende K.MARAŞ tayım okuyorum burda, bide soruma cevap versenn cookk dahaa memnun olurum tatlım:44:

Boşandım tatlım o önceki mevzu:) tekrar evlendim bir ay bile olmuyor yeni gelinim:))) eski eşimden boynuzu yemiştim internet sebebiyle boşanmıştşım doğru hatırlıyorsun:) ama hayat devam ediyor yine aşık oldlum ve evlendimmmm

cok sevındım senın adına cok coook mutlu olursun ınsallah canım benım yasın kactı senın ? oncekı evlılıkten cocuk varmı

sardunyam_06_04 mrb tatlım çok mutlu oldum burayı bulduğuma sıkıntıdan patlamak üzereydim snn ismin ne canım ya ya bıde bulmusken sorım nasıl bu senn topıgın benım topıgım meselesı konu acmakmı sayılıyr:KK1:

takılma sen boyle seyleere bacım .. canın nereye ıstıyorsa gır oraya yaz .. benımde topıgım vardı eskıden kavgadan solayı kapandı ..
kendı topıgın olunca hergun orda takılmak zorunda kalıyorsun kızlar alısıyo onlarda gelıyo fılan fılan ortam oluyo yanı :)
ben ortalık malıyım suan .. dıger topıktekıler bgn evlerıne gttı erkenden cumartesı ya bende buraya bıbakım dedım buraya da takılcam artık

cok sevındım senın adına cok coook mutlu olursun ınsallah canım benım yasın kactı senın ? oncekı evlılıkten cocuk varmı[/QUOTE

1983 doğumlluyum tatlım çocuk yok ayrıca... çocuk konusunda pek düşünmüyorum sanki ben yapamam o sorumluluğu alamam gibi geliyor yine de bilemem... kariyer kariyer diye uğraşıyorum anlayacağın hem iş hem okul hem dersler oldukça yoğunum... bu arada iyi dileklerin için tşk ederim canım... gazetelere bakıyorum da az önce kadınlara yapılanlar nedir Allahaşkına? kürtaj yaptıran bir bayanın ailesine haber verilmesi nedir yahu? dehşete düştüm bu ne diye?

takılma sen boyle seyleere bacım .. canın nereye ıstıyorsa gır oraya yaz .. benımde topıgım vardı eskıden kavgadan solayı kapandı ..
kendı topıgın olunca hergun orda takılmak zorunda kalıyorsun kızlar alısıyo onlarda gelıyo fılan fılan ortam oluyo yanı :)
ben ortalık malıyım suan .. dıger topıktekıler bgn evlerıne gttı erkenden cumartesı ya bende buraya bıbakım dedım buraya da takılcam artık

herzaman beklerim canım istediğiniz gibi bacınıza içinizi dökebilirsiniz.. :KK34:

cok sevındım senın adına cok coook mutlu olursun ınsallah canım benım yasın kactı senın ? oncekı evlılıkten cocuk varmı[/QUOTE

1983 doğumlluyum tatlım çocuk yok ayrıca... çocuk konusunda pek düşünmüyorum sanki ben yapamam o sorumluluğu alamam gibi geliyor yine de bilemem... kariyer kariyer diye uğraşıyorum anlayacağın hem iş hem okul hem dersler oldukça yoğunum... bu arada iyi dileklerin için tşk ederim canım... gazetelere bakıyorum da az önce kadınlara yapılanlar nedir Allahaşkına? kürtaj yaptıran bir bayanın ailesine haber verilmesi nedir yahu? dehşete düştüm bu ne diye?

Ah ah ben bırsey deyınce adım anarsıste cıkıyo susuyom artık .. mıllet oy vermeden once dudunseydı ..
bu arada bende esımden ayrıldım ıkıncıyede kısmet artıkın :)

iyiymiş ozmn takılım ben öle :))ee ama açtığım konuya kim cevap vercek girinde cevap yazın bakım ozmn:KK52:

Merhaba herkese.. bende bir kaç gündür buradayım.. tabiiki kimseyi henüz tanıma şansımm olmadı.. Bundan sonra olur inşallah . :) sevgiler..

herzaman beklerim canım istediğiniz gibi bacınıza içinizi dökebilirsiniz.. :KK34:

sen saat kacta gelıon kız kk ya sole bakem haberleselım koonusuruz kk sız hayat anlamsız hayat kızlar :)
calsıanlar ıcın hele cok ıı yanı bn kafayı yemıosam kk nın sayesınde valla :KK6:
senın cocuk varmı sekerım anlat ya hep sorup durma:KK9: ben ıstedıgım zaman gelırım ıcımı dokerım sacmalarım hıc cekınmem cok arsızım kız bugun ayyy:KK9:

canım bende 2 senelik evliyim 22 yaşındayım ama bebiş istiyorum inş olur :KK16:
evet canım ya düzen iyice bozuldu dünyanın çivisi çıktı..
nolucak halimiz bilmiyorum...

Merhaba herkese.. bende bir kaç gündür buradayım.. tabiiki kimseyi henüz tanıma şansımm olmadı.. Bundan sonra olur inşallah . :) sevgiler..

hosgeldın canım..
esra bak topıgıne ugur getırdım bn geldım mıllet doldu bacım:KK76:

Nadia sen neden boşandın ttatlım eskileri anlatalım geyik olsun:) ve diğer kızlar da lütfen... ben eşimi internette bastım:))) şimdi gülüyorum ama aylarca ağlamıştım o zamanlar

sen saat kacta gelıon kız kk ya sole bakem haberleselım koonusuruz kk sız hayat anlamsız hayat kızlar :)
calsıanlar ıcın hele cok ıı yanı bn kafayı yemıosam kk nın sayesınde valla :KK6:
senın cocuk varmı sekerım anlat ya hep sorup durma:KK9: ben ıstedıgım zaman gelırım ıcımı dokerım sacmalarım hıc cekınmem cok arsızım kız bugun ayyy:KK9:

ol kız nolucak :KK1:
ben öğleden sonra girerim k.k'ya akşam 10'a kadar.. ama iftar saatinde kaybolurum :KK56: 1-2 saat kadar.
çocuk yok 2 senelik evliyim yaşım 22

X