Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

merhaba tubıs bn nadıa tanıstıgıma memnun oldum .. nasılsın .. kendını anlatsna bıraz

Bende memnun oldum canımm,valla canım günlerim orucla uyumakla geçiyor şu aralar dediğim gibi bir de kpss sonuçlarını beklemekle meşgulum okul yeni bitti dinlenmedeyim ramazan bitsin gezip tozup kafa dagıtacagım biraz yeni döneme yogun bir ders çalışma temposuyla girecegim için biraz rahatlamak istiyorum,sen neyle mesgulsun nadıa??

anladım canım hakında hayırlısı buymuş demekki.. dilerim seni çok seven çok değer veren biri çıkar karşına :KK16:
yok mu kimsecikler :KK34:

var hemde akraba hemde evlenmek ıstıyo ama cok buyuk ya :KK43:
maddı durumuda ıı ama sacma olmaz mı ya ..
bn 20 o 38 :KK50:
[/QUOTE]

canım benle eşimin arasındada 8 yaş var ama çok mutluyuz :KK16::nazar:
tanış bence neden olmasınki..
erkeğin olgunu makbuldür karısına daha düşkün olurlar genelde.. :KK34:

çok tatlısın nadia' cım saol eksik olma.. :13:
:KK19:

ben burdayım takipteyimm:))konular beni aştı dısardan ızlıyorumm:))

sende tut konuların bı ucundan
Bende memnun oldum canımm,valla canım günlerim orucla uyumakla geçiyor şu aralar dediğim gibi bir de kpss sonuçlarını beklemekle meşgulum okul yeni bitti dinlenmedeyim ramazan bitsin gezip tozup kafa dagıtacagım biraz yeni döneme yogun bir ders çalışma temposuyla girecegim için biraz rahatlamak istiyorum,sen neyle mesgulsun nadıa??

ben de aöf okuyorum , calısıyorum , fılan falan :)

var hemde akraba hemde evlenmek ıstıyo ama cok buyuk ya :KK43:
maddı durumuda ıı ama sacma olmaz mı ya ..
bn 20 o 38 :KK50:

erkeğin olgunu makbuldür karısına daha düşkün olurlar genelde.. :KK34:[/QUOTE]

dogru dıyonda bacım. adamla aramda 18 yas var :)
bunun yaslılıgını da dusunmek lazım .. ne bılım ılerde cocugum olursa nasıl dururuz ucumuz yanyana ..
hadı herseyı gec adamın cocugu var 18 yasında cok erken evlenmıs buda bnm gbı snra ayrılmıs

erkeğin olgunu makbuldür karısına daha düşkün olurlar genelde.. :KK34:

bunun yaslılıgını da dusunmek lazım .. ne bılım ılerde cocugum olursa nasıl dururuz ucumuz yanyana ..
hadı herseyı gec adamın cocugu var 18 yasında cok erken evlenmıs buda bnm gbı snra ayrılmıs
[/QUOTE]

evet canım bide öyle düşünmek lazım hayırlısı bakalım allah sanada yazmıştır, hakında hayırlı birini..
sıkma canını.. olmazsada dünyanın sonu deil ya senden kıymetlimi kız.. :KK24: :KK49:

evet canım bide öyle düşünmek lazım hayırlısı bakalım allah sanada yazmıştır, hakında hayırlı birini..
sıkma canını.. olmazsada dünyanın sonu deil ya senden kıymetlimi kız.. :KK24: :KK49:[/QUOTE]

BENI YANLSI ANLAMAYIN AMA HAYATIMDAN COK SIKILDIM BEN ..
CALISMAKTAN INSANLARLA TEK BASIMA MUCADELE ETMEKTEN AILEMLE BILE ARAM BOZUK ONLAR BILE YERI GELINCE SIRT DONUYORLAR BIRINE SIGINMAK ISTEMIYOR DEGILIM O ADAMDA IYI BIRI AMA YA BNM ISTEKLERIM NE OLACAK TMM BELKII MADDI DURUMU IYIDIR BANA ISTEDGIM HAYATI YASATACAK AMA YA BNM HAYATIM NE OLACAK

sıkma canını.. olmazsada dünyanın sonu deil ya senden kıymetlimi kız.. :KK24: :KK49:

CALISMAKTAN INSANLARLA TEK BASIMA MUCADELE ETMEKTEN AILEMLE BILE ARAM BOZUK ONLAR BILE YERI GELINCE SIRT DONUYORLAR BIRINE SIGINMAK ISTEMIYOR DEGILIM O ADAMDA IYI BIRI AMA YA BNM ISTEKLERIM NE OLACAK TMM BELKII MADDI DURUMU IYIDIR BANA ISTEDGIM HAYATI YASATACAK AMA YA BNM HAYATIM NE OLACAK[/QUOTE]

canım yaa üzme kendini.. yaşadıkların kolay şeyler deil ama,
hayatını yaşa kendini mutlu et.. unutma hiçkimse senden daha önemli deil..
o adamıda bilemiycem yaa kimisi kendine çok iyi bakar 50' sinde 20'likgibi durur ama tabiki senin bileceğin..

Adam benım akrabam dısardan dusuncelı ıyı bırıne benzıyor.. Benımle olursan maddı sıkıntı cekmezsın ıster calıs ıster calısma fılan dedı ..
Benım onun aılesıne saygılı olacagımı ve ona yanlsı yapmayacagımı dusunuyormsu

CALISMAKTAN INSANLARLA TEK BASIMA MUCADELE ETMEKTEN AILEMLE BILE ARAM BOZUK ONLAR BILE YERI GELINCE SIRT DONUYORLAR BIRINE SIGINMAK ISTEMIYOR DEGILIM O ADAMDA IYI BIRI AMA YA BNM ISTEKLERIM NE OLACAK TMM BELKII MADDI DURUMU IYIDIR BANA ISTEDGIM HAYATI YASATACAK AMA YA BNM HAYATIM NE OLACAK[/QUOTE]

çook haklısın canımm bence kalbine kulak ver zengin olabilir ama bunun ileriside var eminim kendine göre başka kimseler vardır haytın senın kimseye kulak vermeden iyi düşün hayat yaşammaya değer

Adam benım akrabam dısardan dusuncelı ıyı bırıne benzıyor.. Benımle olursan maddı sıkıntı cekmezsın ıster calıs ıster calısma fılan dedı ..
Benım onun aılesıne saygılı olacagımı ve ona yanlsı yapmayacagımı dusunuyormsu

canım dilerim hakında hayırlısı olur.. :KK16::KK16:
adama kalbin ısındımı ?

:KK19:

X