Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

tanıştığıma memnun oldum esra bende K.MARAŞ tayım okuyorum burda, bide soruma cevap versenn cookk dahaa memnun olurum tatlım:44:

cok sevındım senın adına cok coook mutlu olursun ınsallah canım benım yasın kactı senın ? oncekı evlılıkten cocuk varmı

takılma sen boyle seyleere bacım .. canın nereye ıstıyorsa gır oraya yaz .. benımde topıgım vardı eskıden kavgadan solayı kapandı ..
kendı topıgın olunca hergun orda takılmak zorunda kalıyorsun kızlar alısıyo onlarda gelıyo fılan fılan ortam oluyo yanı :)
ben ortalık malıyım suan .. dıger topıktekıler bgn evlerıne gttı erkenden cumartesı ya bende buraya bıbakım dedım buraya da takılcam artık

herzaman beklerim canım istediğiniz gibi bacınıza içinizi dökebilirsiniz..

iyiymiş ozmn takılım ben öle :))ee ama açtığım konuya kim cevap vercek girinde cevap yazın bakım ozmn

Merhaba herkese.. bende bir kaç gündür buradayım.. tabiiki kimseyi henüz tanıma şansımm olmadı.. Bundan sonra olur inşallah . :) sevgiler..

herzaman beklerim canım istediğiniz gibi bacınıza içinizi dökebilirsiniz..

sen saat kacta gelıon kız kk ya sole bakem haberleselım koonusuruz kk sız hayat anlamsız hayat kızlar :)
calsıanlar ıcın hele cok ıı yanı bn kafayı yemıosam kk nın sayesınde valla
senın cocuk varmı sekerım anlat ya hep sorup durma ben ıstedıgım zaman gelırım ıcımı dokerım sacmalarım hıc cekınmem cok arsızım kız bugun ayyy

Merhaba herkese.. bende bir kaç gündür buradayım.. tabiiki kimseyi henüz tanıma şansımm olmadı.. Bundan sonra olur inşallah . :) sevgiler..

hosgeldın canım..
esra bak topıgıne ugur getırdım bn geldım mıllet doldu bacım

Nadia sen neden boşandın ttatlım eskileri anlatalım geyik olsun:) ve diğer kızlar da lütfen... ben eşimi internette bastım:))) şimdi gülüyorum ama aylarca ağlamıştım o zamanlar

ol kız nolucak
ben öğleden sonra girerim k.k'ya akşam 10'a kadar.. ama iftar saatinde kaybolurum 1-2 saat kadar.
çocuk yok 2 senelik evliyim yaşım 22

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…