Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hoşbuldum canımm..Şuan acıkma daha ön planda bende sanki..Zaten öyle çok susamıyorum varsa yoksa yemek benim için

mutluluklar dılıyorum sana da :) bebıs varmı

Henüz yok canım.. Aslında şimdi düşünmeye başladık.. çalışmalaa başlayalım diyoruz ama şu ramazan mübarek bizi engelliyor
,:)))) iftar yapıoz sonra yorgun argın tv ızlerken uyuyoz sonra sahur derken hoppppp sabah oluyor ıse gıdiyoruz :)) Hadi bu gece dedik.. ugünde annemler sürpriz yaptııııııı :))) sanırım bebek yapamıcazz :))))))))))[/QUOTE]

Ilahı kız gunler cuvalamı gırdı :)
yaarsınız bırsey olmaz ..

iktisad okuyorum canım sınıf 3..
sen hangi bölüm canım ?
benım bankacılık tatlım .. bı yandan calsııyorum gec yazıyorum kusura bakma bn daha 1. sınıfım ya

yap kız sende..
benimkiyle beraber k.k da büyütürüz..
ben nasıl yapım evlı degılımkı yapsamda doguramam :)

Adım tuba,26 yaşındayım,türkçe öğretmenliği mezunuyum,kpss sonuçlarını beklemekteyim yha umudun var mı diye sorarsan hayır sanırım bir sene daha hazırlanacagım,öyle iştesenin adın ne neyle meşgulsun?

Ilahı kız gunler cuvalamı gırdı :)
yaarsınız bırsey olmaz ..

benım bankacılık tatlım .. bı yandan calsııyorum gec yazıyorum kusura bakma bn daha 1. sınıfım ya

ben nasıl yapım evlı degılımkı yapsamda doguramam :)

[/QUOTE]

valla evet ramazanda çok zor oluyor kızlar ama biz çalışmalara başladık adetime 13 gün var dua edin bana ..
olsun canım okul için sıkma kendini hem çalışıyomuşsun.. bende hızlı,hızlı ilerliyorum ama eşim çalışmamı istemiyor hayırlısı bakalım..

canım yaaaa sen evli deildin demi özür
özel deilse neden ayrıldın ?

hayırlısı olsun tubacım dilerim istediğin olur
benim adım esra, yaş 22 iktisad 3. sınıf okuyorum evliyim
ankaradayım

valla evet ramazanda çok zor oluyor kızlar ama biz çalışmalara başladık adetime 13 gün var dua edin bana ..
olsun canım okul için sıkma kendini hem çalışıyomuşsun.. bende hızlı,hızlı ilerliyorum ama eşim çalışmamı istemiyor hayırlısı bakalım..

canım yaaaa sen evli deildin demi özür
özel deilse neden ayrıldın ?[/QUOTE]

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden

Gozlerım bozuldu kız lıste yapcam dıye .. halada sımdıye bıterdı dıyo mal herııf ya

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden [/QUOTE]

anladım canım hakında hayırlısı buymuş demekki.. dilerim seni çok seven çok değer veren biri çıkar karşına
yok mu kimsecikler

Esım salagın tekıydı karaktersızdı..benı hep aılesıne ezdırdı .. ayrıca calısmıyordu.. bde bnm yazım kucuk onunmu cekıcem 13 yas buyuktu o bnden

anladım canım hakında hayırlısı buymuş demekki.. dilerim seni çok seven çok değer veren biri çıkar karşına
yok mu kimsecikler [/QUOTE]

var hemde akraba hemde evlenmek ıstıyo ama cok buyuk ya
maddı durumuda ıı ama sacma olmaz mı ya ..
bn 20 o 38

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…