Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bende yeniyim burda 2 konu açtım hem tanışma faslı olsun hemde ihtiyacım olan bır cevap beklediğim için kimse cevap yazmadı biride daha önce açılmış olduğu için kapatıldı(

mrb. canım olsun üzülme buraya takılabilir diğer kızlarla tanışabilirsin.. kendi topiğinmiş gibi takıl..
neredensin ? adın ne ?

bende yeniyim burda 2 konu açtım hem tanışma faslı olsun hemde ihtiyacım olan bır cevap beklediğim için kimse cevap yazmadı biride daha önce açılmış olduğu için kapatıldı(

bıze sor belkı yardımcı olabılırız..

sardunyam_06_04 mrb tatlım çok mutlu oldum burayı bulduğuma sıkıntıdan patlamak üzereydim snn ismin ne canım ya ya bıde bulmusken sorım nasıl bu senn topıgın benım topıgım meselesı konu acmakmı sayılıyr

farketmez tatlım benim topik senin takıl
sıkılmayın bakim kızlar canlanın biraz
adım esra ankaradanım, evliyim çalışmıyorum..
sen tanıt biraz kendini

hosgeldın nur naber

Kızlar selam herkese tekrar:) ben de sinirliyim mutsuzum bıktım çalışmaktan ya... eşim iş gezisinde ben ofiste çalışıyorum her zaman ki gibi bu arada ben nur,izmirliyim, mühendisim ve hukuk okuyorum ve kafayı yiyorum:))) sizler nasılsınzı kızlar hayat nasıl?

canım kafayı yeme önce biraz sakin ol derin, nefes al ver ve daha sonra içini dök bakim

çok memnun oldum nadia'cım sıkılma kız takıl bize
bende ankaradayım evliyim çalışmıyorum.. adım esra

Takılmama da karısıyorlar kız kafayı yıcem sonunda .. herkesın hatası bana patlıyo yıne terketcem ısı o olcak terbıyesızler ya

bende sınırlıyım ve mutsuzum ..dısardan okuyorum bende dersın yuzune baktıgım yok tabıkı sıkıntıdan ..
nur ya bız senınle daha once konusmustuk .. yanlıs hatırlamıyorsam sen esıden bosanmamısmıydın

Boşandım tatlım o önceki mevzu:) tekrar evlendim bir ay bile olmuyor yeni gelinim:))) eski eşimden boynuzu yemiştim internet sebebiyle boşanmıştşım doğru hatırlıyorsun:) ama hayat devam ediyor yine aşık oldlum ve evlendimmmm

canım hayırlısı olmuş,
şimdi mutluysan sorun yok taze gelin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…