Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kız gün boyu bendeydi o alışveriş siteleri buralar gün boyu gezdim dedim bari 1saatliğine verim napim yazık

kıyamammmm yazıkmış :) ben kendime net bok aldım yani o s2 telefon aldı ben bir alt modelini almıştım kalan paraya kendime bunu aldım onunda laptopu var dükkanda bırakkmış telefonuyla giriyor hayatta vermem ben varya ben ögrendim artık günahımı bile vermem ah ahhh geçte olsa ögrendim gittim geçen ay 5 milyar harcadım hemde 10 günde ohhh sefam olsun kartın limiti yükselsin dahada harcıycam:)

Rahatsızlığın mı var neden yasak? Klima mı açık????

anam kız çok gadarsın haa yazık adama,
ben ne safım eşim banada verdi 5 bin liimitli kredi kartı heç kullanmadım hep peşin yapıyom alışverişimi
bendemi patlatsam k.k napsam

yagmur yagıyor bir haftadır burda klima sıcakta 27 derece felan burda dogalgaz felan yok yani bu sene geldi adanaya ama ben yaptırmam klima yazın sogukta kışın sıcakta çalıştırıyorum

anam kız çok gadarsın haa yazık adama,
ben ne safım eşim banada verdi 5 bin liimitli kredi kartı heç kullanmadım hep peşin yapıyom alışverişimi
bendemi patlatsam k.k napsam

yavrum bendede vardı yıllardır hiç böle bişe yapmadım ama haketti az bile yaptım ayrıca kendi kredi kartımla aldım artı kendi maaşımla ödüyorum:)

5 milyar mı??

Vallahi okurken benim içim gitti İnşallah israfsız harcıyorsundur iyi para çünkü :26:

yagmur yagıyor bir haftadır burda klima sıcakta 27 derece felan burda dogalgaz felan yok yani bu sene geldi adanaya ama ben yaptırmam klima yazın sogukta kışın sıcakta çalıştırıyorum

yavrum bendede vardı yıllardır hiç böle bişe yapmadım ama haketti az bile yaptım ayrıca kendi kredi kartımla aldım artı kendi maaşımla ödüyorum:)

haa sen ödüyosun kartın borcunu anladım. neiş yapıyon kuzum ?
kız adama karşı çok kinlisin naptı sana :26:

Klima hasta eder ama? Valla ben kına gecem için kuaföre gittiğimde hava çok sıcaktı klimanın altında yaptılar saçımı makyajımı. ve ertesi gün yani düğün günümde yatak yorgan hastaydım en güzel günüm nasıl burnumdan geldi anlatamam
çok memnun oldum sendrom
bende esra ankaradanım 22 yaşındayım 2 senelik evliyim

Maşallah :) Ankarayı çok seviyorum ben. Ben de karabükteyim

evet canım ankara çok güzeldir. çalışıyomusun bebiş varmı ?

5 milyar mı??

Vallahi okurken benim içim gitti İnşallah israfsız harcıyorsundur iyi para çünkü :26:

canım varya oturup anlatsam fatoş az bile etmişsin evi sat harca dersin ben küpe aldım künye yüzük kolye saat vs şeyler hepside yeşil beyaz altın:)

evet canım ankara çok güzeldir. çalışıyomusun bebiş varmı ?
Çalışmıyorum canım, bebiş de yok :) Özel değilse Ankaranın hangi semtindesin? Ben etimesgut keçiörende falan kaldım birkaç ay

canım varya oturup anlatsam fatoş az bile etmişsin evi sat harca dersin ben küpe aldım künye yüzük kolye saat vs şeyler hepside yeşil beyaz altın:)
Olsun sen yine de çok harcama :)

adanalıda herşeyin klimalısı makbuldur:)heryerde klima vardır özellikle yazın yani bünye alışkın klimasız hayat düşünemiyorum pişiyoruz kızlar biz adanada :)

hastanedeyim danışma biriminde inanki 2 ay öncesine ne kadar maaş alıyodum onu bile bilmiyordum sanki işe değilde gezmeye gider gibi gidip geliyodum işe:)

şimid değişti herşey diyosun, fatma valla meraktan çatlicem, özel deilse anlatsana neden eşine bukadar kızgınsın:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…