Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım kazandayız biz, dediğin yerlere yakınız nie gitin burdan
O tarafı bilmiyorum canım ya. Ben oraya gezmeye geliyodum bekarken :) Ablam teyzem dayımlar falan Ankaradalar onlara geliyodum.

adanalıda herşeyin klimalısı makbuldur:)heryerde klima vardır özellikle yazın yani bünye alışkın klimasız hayat düşünemiyorum pişiyoruz kızlar biz adanada :)
aman aman adanada da olsam klimaya yanaşmam artık :)

ben yıllardır çalışıyorum ve annesiyle birlikte kalıyoruz ben herşeyimi veriyorum millet benden sakınıyor esirgiyor ben arttırıyorum onlar benim sıktıgım noktadan nasılsa var diyorlar ailesi yiyor kazancımı ev aldık krediyle dükkanımız var ben çalışıyorum beyfendinin aklına görümcenin kocası girmiş evi satacakmışız dükkanı kapatacakmışız köye gidip çiflik kurup onlara hizmet edecez ben ne anlarım köyden yuvamı yıkacaklardı varya deli oldum deli kalitesiz seviyesiz cahil insanlar bende hata birkere muhattap olacagın aileyi sececeksin hiç oldumu şimdi az bile yaptım az bile hele şu görümce elime geçsin saçını başını yolmazsam fatoş degilim kız ben evlendirdim annesi kadar hakkım var üstünde harçlıklarımla düzdüm çeyizini ama yaptıgına bak en çokta o bitsin diye ugraştı..

ben yıllardır çalışıyorum ve annesiyle birlikte kalıyoruz ben herşeyimi veriyorum millet benden sakınıyor esirgiyor ben arttırıyorum onlar benim sıktıgım noktadan nasılsa var diyorlar ailesi yiyor kazancımı ev aldık krediyle dükkanımız var ben çalışıyorum beyfendinin aklına görümcenin kocası girmiş evi satacakmışız dükkanı kapatacakmışız köye gidip çiflik kurup onlara hizmet edecez ben ne anlarım köyden yuvamı yıkacaklardı varya deli oldum deli kalitesiz seviyesiz cahil insanlar bende hata birkere muhattap olacagın aileyi sececeksin hiç oldumu şimdi az bile yaptım az bile hele şu görümce elime geçsin saçını başını yolmazsam fatoş degilim kız ben evlendirdim annesi kadar hakkım var üstünde harçlıklarımla düzdüm çeyizini ama yaptıgına bak en çokta o bitsin diye ugraştı..

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: kız sen ne altın falan alıyorsun ki git kaşıkçı elmasını al tak valla yediğin içtiğin helal olsun sana bu saatten sonra şuna bak ya afiyetle harca canım gerçekten iyi yapıyormuşsun !

anladım canım böle anlayışsız ailede olmak adamın eşiyle arasınıda bozar huzurunuda, sende artık ona göre davran harcama yapma bence kendine bir hesap aç gizliden oraya yatır paralarını, geleceğin için kimseye güvenme :KK20:
takma kocanla ii olmaya bak sakin dille anlat herşeyi ona

inş. canım allah nasip etsin :KK16:
bizde 2. senemizi bitirdik 3. senemize girdik çok istiyoruz ama olmadı maalesef sanırım tüp bebek yapıcaz :KK50:

Öyle mi :26: Rabbim hayırlısını versin hayırlısıyla versin inşallah canım üzülme daha yaşın da genç. İnşallah olur sen üzülme Allah büyük, ol derse oluverir. Onun kudretinin yetmediği ne var şu dünyada?

Öyle mi :26: Rabbim hayırlısını versin hayırlısıyla versin inşallah canım üzülme daha yaşın da genç. İnşallah olur sen üzülme Allah büyük, ol derse oluverir. Onun kudretinin yetmediği ne var şu dünyada?

evet canım tabiki rabim ol derse olur ona dua etip bekliyoruz inş duyar sesimizi, nasip eder bebeğimi bana, ve tüm isteyenlere..

evet canım tabiki rabim ol derse olur ona dua etip bekliyoruz inş duyar sesimizi, nasip eder bebeğimi bana, ve tüm isteyenlere..

Tabi ki duyuyor sesinizi, ama vardır mutlaka Rabbimin bir bildiği. Hem yok mu onun şöyle bir ayeti ; "Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir.ALLAH (c.c.) bilir de siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi, 216)

Tabi ki duyuyor sesinizi, ama vardır mutlaka Rabbimin bir bildiği. Hem yok mu onun şöyle bir ayeti ; "Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir.ALLAH (c.c.) bilir de siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi, 216)

evet canım çok doğru bu söz, hamdolsun onun verdiklerine belki hakımızda hayırlısı böledir biz bilemeyiz,
rabim hakkımızda hayırlısını nasip etsin, şerse bile hayra çevirsin.

sardunyamm yeri mi diil mi bilmiyorum ama sormak istedim çocuğunuzun olmama sebebi var mı acaba ?
Benim erkek arkadaşımda bir rahatsızlık varda o yüzden soruyorum :26:

X