Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

inşallah hayırlısı olsun sanada nasip etsin bekleme fazla :) inanki çok agır bir durum ...iyi oldu buraya üye olmam ben bu tüpbebek için girdim ama kısmet işte burası denk geldi laf lafı açıyor iştede cepten takılırım size:)

inşallah tatlım anne olmak çok güzel bi his
hayırlısıyla olur inşallah :26:
bekleriz her zaman gel lütfen

iyiyim teşekkür ederim kalktım kahvaltımızı yaptık öle bakınıyordum işte siteyi çözmeye çalışıyordum sen mesaj begenemesen bulamazdım sayfayı:) nerden girdiğimi unuttum bu arada acayip unutkanımdır :)

ayy kız alemsin haa profil sayfandan son etkinliklerine bak ordan son yazdığın sayfa çıkar.

ayy kız alemsin haa profil sayfandan son etkinliklerine bak ordan son yazdığın sayfa çıkar.

tamam ögrenecem sen nasılsın eşine kaptırdın pc yi cırlasaydın vermeseydin arsız arsız diyo benimki:)

Gününüz aydın olsun hanımlar

Çayıma eşlik eder misiniz?

tabi ederiz şekersiz malum şeker saglıga zararlı ben zaten çay sevmem ama muhabbete eşlik ederim ben kahvaltıda ıcetea içtim:)

günaydın canım hoşgeldin
heee ederidim valla hiç kaçırmazdım ama niyetliyim
Allah kabul etsin biz de içmeyiveririz o zaman
tabi ederiz şekersiz malum şeker saglıga zararlı ben zaten çay sevmem ama muhabbete eşlik ederim ben kahvaltıda ıcetea içtim:)
Soğuk soğuk nasıl içtin onu sen yazın buram buram sıcağında hararete bire bir gidiyo icetea ben o zaman seviyorum içmeyi

kız gün boyu bendeydi o alışveriş siteleri buralar gün boyu gezdim dedim bari 1saatliğine verim napim yazık

Allah kabul etsin biz de içmeyiveririz o zaman

Soğuk soğuk nasıl içtin onu sen yazın buram buram sıcağında hararete bire bir gidiyo icetea ben o zaman seviyorum içmeyi

yok kız için çaysız durulurmu çaya aşığım ben yaaa
nasılsın canım, avatarın çok komik hoşuma gitti

napim ben çay sevmiyorum kola kahve çeşitleri yasak sabah sabah ayran içecegime ıcetea içiyorum hemde çok seviyorum onuda herzaman içmem bazen süt bazen bu öle geçiştiriyorum "bazende portakal suyu yapıyorum burası adana sıcakta alışkınız şimdide tepemde klima paso açık içeri sıcak ondan içiyorum sıkıyosa dışarda işteyken içeyim işte süt içiyorum:)

canım yaa az burayada gönder o sıcaklardan, şuan orda hava kaç dereceki klimayı açtın :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…