Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bütün gün bir sürü kişi hep soru soruyor sana deliyosun tabi
anlat canım dinliyorum

kızın biri geldi bende o ara ziyaretçi kapışı danışmadayım yakınım var türkçe bilmiyor yukarı çıkacam baktım kayıta normalde bir kişi izin verilir baktım iki kişi var sonra hatırladım türkçe bilmiyor demişti bende iki kişi yollamıştım kıza anlattım sonra çevirdi çantası bende telefonu yok bende olmaz dedim başladı yok türkçe bilmiyor malum doguya yakın en büyük il olunca bu durumlara alışkınız deli oldum susmuyor yok ayrımcılık falan filan ama görsen belki 50 kişi var bekleyen bende bir delirdim kalktım ayaga yeter diye bir vurdum masaya türkiyede türkçe bilmiyorsan senin öncelik üstünlük alacagın anlamına gelmez diye başladık kavgaya zaten doluyum masaya tam ayagı atacam bizim güvenlikler beni zor çekti masadan:)

hastane işi zor ya:) dünde bir kavga çıktı adam döner bıçagıyla bir sürü kişi yaraladı millet manyak vallahi ya :)

napıcan tatlım zor hastaneye hergün binlerce kişi gelip gidiyor
çok sabırlı olmak lazım tabi bazen sabırını bayaa zorluyorlar belli

iki isim var diye çıktım ne olmuş sayfa ya :) hoşbulduk canım aslında uğruyorum takipte ediyorum ama bakıyorum kimse yok ya da geç kalmışım sohbete en iyisi hiç girmeyeyim konuşuyolar ne güzel diyorum

hoş geldin cnm sardunya gitti kocası istedi pc i
çıkmak zorunda kaldı

hastane çıkıyor bazen olaylar adrenalin oluyor ama günler dolu dolu yogun geçiyor arkadaşlar ortam güzel yani sen napiyorsun senin pcyi alan yok galiba benimkide uyudu:)

çalışmasam napacam evde bunalıma girerim bebekte yok evde olunca kafama takıyorum işte herşeyi unutuyorsun sosyal çevren oluyor kılzarla egleniyoruz haftada 3 günde spora gidiyorum spor yüzme sauna cumarteside temizlik pazarda eşimleyiz böle geçiyor ömür işte:)

hastane çıkıyor bazen olaylar adrenalin oluyor ama günler dolu dolu yogun geçiyor arkadaşlar ortam güzel yani sen napiyorsun senin pcyi alan yok galiba benimkide uyudu:)

bizde bireysel pc ler var canım
eşimde bende pc olmadan yapamayız
sorun olmasın diye 2 pc miz var
ne güzel sosyal çevren var biz buraya iş için geldik
kimseyi tanımıyorum bi kaç arkadaşım var onlarda bizim gibi
iş için burdalar zaten eşimin arkadaşlarının eşleri onlarda
taşındığımzdan beri bi kişi gelmedi siz kimsiniz diye bide sitedeyiz
100 daire var düşün

boşver yavrum ya ben varım işte:)sen ne iş yapıyorsun:) anlarım seni bende gittim istanbula kimsem yok kimseyi tanımıyorum nasıl kötü günlerdi anlarım yani bir allahın kuluda demiyorki sen burda yabancısın diye anlarım yani seni bende yaşadım o günleri..

ay içim ürperdi o günleri hatırladımda üniversite bitti ne derdim varsa aceleciyim ya al sana evlendim çevre farklı ortam farklı ayak uyduramadım alıştıgım yaşantımda degildi alıp karşına sohbet edecegin düzeyde kimse yoktu onlar gibi olmaya başlamıştım evde otur hatta yazma yapmayı ögrendim sabah başlayıp akşama bir yazma bitiriyordum sonra sabun bezi bildiğin koca karı moduna gelmiştim az kalsın patik örmeyi ögrenecektim vay ki vayyyyyyyyyyyyyyy:)

evet sevindim seni tanıdığıma
ben bi iş yapmıyorum memlekette olsaydık belki çalışırdım
burda çalışmam mümkün değil melesef
kimseyi tanımıyorum zaten eşime çalışayım dedim
şuan psikolojin müsait değil dedi

o yüzden örgü işine hiç bulaşmıyorum ben
temizlik takıntısı yaptım hep temizlik yapıyorum

O yüzden örgü işine hiç bulaşmıyorum ben
Temizlik takıntısı yaptım hep temizlik yapıyorum

hiç bulaşma tavsiye etmem:) ama egitici şeylerle ugraş kitap oku klasik oldu biraz ama gerçekten insanı köreltmekten kurtarıyor ben ordayken nerdeyse okumayı unutacaktım bir gün bir kitap aldım elime seri okuyamıyorum kekeliyorum çok kızdım kendime kendine gel dedim napıyorsun:)

bak burayı keşfetmende iyi olmuş bende 3 yıldır takip ediyordum bu siteyi ama anca üye oldum:) ben bebek tedavi için bilgi edinmek için bakardım nasıl denk geldim bu sayfaya onuda bilmiyorum....galiba kader:)

aldım bi kaç kitap ama çok okuyamadım
kk okumayı tercih ediyorum bayaa arkadaşım var bütün gün burdayım
bağımlısı olursun yakında
keyifli bi site ben çok seviyorum çok zaman geçiriyorum
iyi olmuş denk gelmen sevindim seni tanıdığıma
bebekmi düşünüyorsunuz çok sevindim kaç yıllık evlisin canım ??

ben çalışıyorum her zaman bakamam iştede cepten giriyorum ben 6 yıllık evliyim ilk günden beri istedim ama olmadı 3 yıl önce boş gebelik gecirdimm öle işte şubat ayında tüp bebek deneyecegim rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

anladım tatlım hayırlısı olsun
inşallah olur bebişiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…