Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hoşbuldum.

Hoşbuldum şeker iyi gibiyim valla 20lik dişle uğraşıyorum başıma ağrı girip girip çıkıyo gözüm şişiyo sanki
Bi iyi bi kötüyüm :26:

ayyy o lanet acıyı bende çekiyorum çok şükür şuan yokta. gelip, gelip gidiyo benimki yaa
geçmiş olsun çektirmeyi düşünüyon mu ?

Bende tüplü bebek yapacam:) şubatta çok az kaldı inşallah olur 6 yıldır istiyorum ama kısmet değilmiş

amin canım inş. sizde arayı çok açmayın yapın biranevel, nasılsa sen çalışmıyosun, yanına arkadaş olur

Biraz sıkıntılarımız var canım maddi manevi. Onlar geçerse eğer daha sağlıklı bir şekilde büyütebilirim bebeğimi.

Hoş sohbetiniz için teşekkür ederim, ben şimdilik kaçar. Temizlik falan yapmam lazım, görüşmek dileğiyle... Sevgiyle kalın

ayyy o lanet acıyı bende çekiyorum çok şükür şuan yokta. gelip, gelip gidiyo benimki yaa
geçmiş olsun çektirmeyi düşünüyon mu ?

Daha çıkamadı ki lanet dişler Ben geçen yıl gittim doktora çok ağrım var diye film çekelim dedi filmi bi çektik dişlerin dördüde alttan gelmeye başlamış ama düz gelmiyodu eğri geliyopdu dedi bunları ameliatla aldırman gerek falan birini aldırdım gecen yıl diğer üçünüde aldır dedi ama korkuyorum işte ya bi de dikişlerim patlamıştı benim ameliyattan sonra korkuyorum bende :18:

sardunyamm yeri mi diil mi bilmiyorum ama sormak istedim çocuğunuzun olmama sebebi var mı acaba ?
Benim erkek arkadaşımda bir rahatsızlık varda o yüzden soruyorum :26:

tabi sorabilirsin, canım bende bir sorun yok, eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu şimdi sayıda yükselme yeni, yeni oluyo bilmiyorum doktor 3 ay sonra olur demişti ama
1 sene oldu hala bişey yok, arkadaşının sorunu ne canım özel deilse :26:

hayırlısı olsun canım hakınızda. tamam kuzum gene gel görüşürüz, öptm

Aynı .. Erkek arkadaşım varikoselden ameliyat oldu bir yıl oldu ameliyat olalı ameliyattan sonra iki kez test yapıldı ama 0 sperm

onlar öle çabucak çıkmazki bendede azıcık uç çıkmış bende korkuyorum çektirmeye yaa.
o dişlerin hiç faydası yokmuş ilaki çekilmeleri gerekiyormuş dr. dedi

bir sene az bir zaman değil hiç bekleme tedaviyle ugraşsan yıllar sürer bir sürü ilaç kullanmak lazım doktorlara git onu begenme değiş digerine git hem zaman hem para kaybı direk tüp bebek yap bu varikoselde kişiye göre değişiyor arkadaşımın eşi ameliyat oldu diger ay hamile kaldı bence hiç strese girme direk tüp bebege geçiş yap

[ı]aynı .. Erkek arkadaşım varikoselden ameliyat oldu bir yıl oldu ameliyat olalı ameliyattan sonra iki kez test yapıldı ama 0 sperm [/ı]

erkek arkadaşınmı evlenmek istediğin adammı buna dogru karar ver ve ileriye yönelik ise ilişkin bir an önce evlen ve bebek sahibi olmaya çalış inanki canım agır bir durum ama artık tıp degişti bu gibi durumlarda yapılacak şeyler var diye okumuştum ve hiç üzülme yada sırf bu yüzden terketme rabbimden ne gelirse güzel gelir hayırlısı böyledir inanki o bizim için en hayırlısını bilir...

canım üzülme çoğalır belki allah büyük, cansız spermdemi yok, tıp çok ilerledi kök hücre yapıyolar şimdi, sperm olmayan çiftlere

Öyle sardunyam benim yine umudum var ama o kesmiş çok umutsuz bakıyo olmaz hiç diye bakıyo ben hep anlatıyorum ona şöyle şansımız var böyle tedaviler var ama o hiç umutlu değil :26: doktor araştırdım ona anlarada söyledim adını bi git görüş dedim tamam dedi daha ona bile gitmedi doktor umut verecek bir şeyler söyler belki dedim ama benim sevgilim gitmedi tabi :26:
Neyse dedim ilerde evlenirsek böyle olmaz belki

canım bilmiyorum kafam çok karışık, aşılama denesemmi bilmiyorum yoksa direk tip bebekmi yapsak off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…