Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bazen beni aldatıyor rüyamda

arada bende otürr rüyalarr görürüm bende söylerim çoğu zamanda ölmüşş olarak görürüm insan çokk etkileniyorrr ya benim eniştem ablamın eşi kenserden vefat etti birde daha çok kötü oluyorr yerimden şıçrıyorum hala grçekmiş gibi etkisi altında kalıyorum allah korusunn

amin cnm böle rüyaları gerçek sanıyorum ister istmez tripli oluyorum eşimde herhalde aldatacak son erkek benim bi özelliğim olduğundan değil adamın kendısınden yapmaz yani ama ya yaparsa

bu konuda hiç de güvenemeyiz belli olmaz erkeklere bu konuda ya yaparsa evet hakısın rüya tabirine bektınmı aldatılmak neye geliyormuşşşş

Yok var ben netten takip ediyorum ondan sora çok komk bölmlerde yayınlandı anlatamam. Link verebiliyormuyuz?
h,iç bifikrim yok cnm verilir herhalde bu arada ben okumaya başladım hakketen komıkler
bu konuda hiç de güvenemeyiz belli olmaz erkeklere bu konuda ya yaparsa evet hakısın rüya tabirine bektınmı aldatılmak neye geliyormuşşşş

bakmadım cnm ama sıksık görürüm gerçek gibi

bende baktım bi ara çok gülmüştümmm biz yazsak onlarda bize gülerler biz insanlar komiğiz zatenn

Tabi cnm bulmuşm meslektaşımı:) nası üşeneyim?? Bi de ing. yaa çok severm ing öğrtmenlerini ztnn Doğu görevi oldumu cnm senn nerdeydin

Teşekkürler yaa çok mutlu oldum Ben biraz şanslıydım galiba, doğu görevimi Çorumda yapmış oldum ama zaten evlenip eşimin yanına gelince doğu görevin erteleniyor, sonra da af geldi, öyle geçti yani...

Teşekkürler yaa çok mutlu oldum Ben biraz şanslıydım galiba, doğu görevimi Çorumda yapmış oldum ama zaten evlenip eşimin yanına gelince doğu görevin erteleniyor, sonra da af geldi, öyle geçti yani...

Pikii cnmmm eşnle tanşma hikayeni dinleyelm bu gün herkese soruyorum ama dokuması çok zevkli kader i ispatlar nitelikte oluyor genelde:)

Pikii cnmmm eşnle tanşma hikayeni dinleyelm bu gün herkese soruyorum ama dokuması çok zevkli kader i ispatlar nitelikte oluyor genelde:)

Yaw ilk yorumu okudum da kadın da cinsel shop anlamış ya çok komik ya...

Offf hiç girmeyelim oralara yaa epey bir uzun ve roman gibi bizimki yaa...

kızlarr bende çıkayımmm artıkk esra uyuyormudur kii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neyse artık yarın öğrenirizz bende yatayım eşim gecikecekk herhalde size iyi uykularr canlarım tekrar görüşürüzz
seni düşünürüm asker ocagında
nöbet başında gizli gizli
sigara içerken efkar vurur gönlüm rüzgarr vurur gözlerime
sen gelirsin aklıma melek yüzlümm
tam kavuştuk dediğimiz anda
asker ocağı geldi girdi aramıza
5ay sensiz geçti gülüm buralarda
seni düşünürüm asker ocağında
geceler geçmez oldu yüreğim tükenirr oldu
birde sen olmayınca ben benden oldum
şafak da geçer gülümm
her günümde sen oldun
seni düşünürüm asker ocağında

benden sana ve eşine hediyem olsun senin için şimdi yazdım canım

Evt yaa:)))))) O çok komk yinede evlenmş adam bak

Dememiş ki kadının aklı oraya çalışıyor diye

Canım benim hemen de döktürmüş ya, teşekkür ederim, çok sevdim, hele ki bu durumda iyi geliyor

Canım benim hemen de döktürmüş ya, teşekkür ederim, çok sevdim, hele ki bu durumda iyi geliyor [/QUOTE]

şimdi yzdım beyendinmi canım kfam doldu fazla birşeyy yzamadım sizin le ilgili bilgim olsa daha ayrıntılı nolurdu inşallah beyenirsin bunuda ekleyim defterime uzatmalarda yaparım denk gelirde kitabım çıkarsa bunu bana yazdı dersin inşalah

İnşallah canım çıksın da kitabın hayırlısıyla bu şiirleri de görürüz ne güzel olur... anı olur işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…