Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

canım kızlarr bende çıkıyım iyi uykuarr( ebrucum) canım sanada hayırlı güzel rüyalarr görmeler (shadov) canım benim iyi uykularr inşallah hakkın olan yere atılırsın iyi gceler bayanlarr:KK53::KK53::KK64::KK64::KK68::KK68::KK67::KK67::KK71::KK71::KK70::KK70::KK69::KK69::80::126::126::132:

canım kızlarr bende çıkıyım iyi uykuarr( ebrucum) canım sanada hayırlı güzel rüyalarr görmeler (shadov) canım benim iyi uykularr inşallah hakkın olan yere atılırsın iyi gceler bayanlarr:KK53::KK53::KK64::KK64::KK68::KK68::KK67::KK67::KK71::KK71::KK70::KK70::KK69::KK69::80::126::126::132:

Aynen tatlım ii geceler hepinize öpüyorum çook sizleri by byy:KK34:

kızlarr bende çıkayımmm artıkk esra uyuyormudur kii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neyse artık yarın öğrenirizz bende yatayım eşim gecikecekk herhalde size iyi uykularr canlarım tekrar görüşürüzz
seni düşünürüm asker ocagında
nöbet başında gizli gizli
sigara içerken efkar vurur gönlüm rüzgarr vurur gözlerime
sen gelirsin aklıma melek yüzlümm
tam kavuştuk dediğimiz anda
asker ocağı geldi girdi aramıza
5ay sensiz geçti gülüm buralarda
seni düşünürüm asker ocağında
geceler geçmez oldu yüreğim tükenirr oldu
birde sen olmayınca ben benden oldum
şafak da geçer gülümm
her günümde sen oldun
seni düşünürüm asker ocağında

benden sana ve eşine hediyem olsun senin için şimdi yazdım canım

tatlım şiirin harika bayıldım.. :KK16::KK16:
bende isterim eşimle beni anlatsın, eşimin adı mehmet benimkini zaten biliyosun..
tabi zahmet olmazsa fatoşum :KK54::KK54:

Tatlım biraz alan baktım ders çalştm bi ara bi evrk işi vardı hallettim öle sıkıcıydı yaa aslında ben halsizim biraz neden bilmyrm belli ki mezsimsel hep uyumak istyrm :KK43: Afyt olsn cnm kim demledi çaylaııı

anladım canım yorma kendini..
kız eşim işten geldikten sonra yemek yaptı,:KK16::KK16:
çayıda ben demledim.. ama doldurması gene ona ait :KK23::KK53:

Cnm yaa ne kadar süre tanıdınız siz birbirinizi ya maşallah darısı bana gerçktn aynen öle bi eş istyrm

1 sene içinde tanıştık nişanlandık ve evlendik canım.. geçen haftada evliliğimizin 2.yılını doldurduk. tanışma senesi hariç :KK16:
tatlım sende varmı bişeler ? kız ben senin adını unuttum ? :KK17:

1 sene içinde tanıştık nişanlandık ve evlendik canım.. geçen haftada evliliğimizin 2.yılını doldurduk. tanışma senesi hariç :KK16:
tatlım sende varmı bişeler ? kız ben senin adını unuttum ? :KK17:

Amann bende unutyrm isimleri shadow de sen boşver takma ya aşkolsun:KK43: Yok cnm bende birşeyler ya yaş oldu 25 biriyle tanşta tanıda evlende korkutuyo beni 1yılda ne kadar tanınır diyordum ama seni görünce şimdi çok sevndm açıkçası demekki tanınabiliyormuş:)

X