Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

korkma canım kalbinin sesini dinle inş kalbinin istediğini bulursun..
yaşın daha genç hem..
annenlerlemi kalıyon canım ?

korkma canım kalbinin sesini dinle inş kalbinin istediğini bulursun..
yaşın daha genç hem..
annenlerlemi kalıyon canım ?

evet cnm ailemle kalıyorum 1lmb bağda 1 elm yağdamı derler ne derlerse:) ne temzlk ne bulaşk ne ütü :) Sadece ders çalş diyolar öle işte bakalm cnm bende bu yıl kpss çalşacğm şu an tek isteğim attanmak ve çalışma azmi dua ya ihtiyacm var sanırm

canım bu vakitlerinin kıymetini bil çalış sende.. sana dua edicem canım inş, istediğin yerde istediğin işi bulursun..
kız sen bütün topikleri kankaya bağlamışsın

canım bu vakitlerinin kıymetini bil çalış sende.. sana dua edicem canım inş, istediğin yerde istediğin işi bulursun..
kız sen bütün topikleri kankaya bağlamışsın

Cnm diğer topikteki arkları eskiden tanıyorum ben. Ben eski üyeyim PC çökünce yeni hesap aldım öle yani hayat yaşamaya eğilenmeye değerdeki arklarla az kaynatmadım

kızlar ben bebeğim olması için;
70.000 YA VARİS,
313 AYETEL KÜRSİ,
7 kerede MERYEM SURESİNİ, okiycam
sizdende yardım bekliyorum okumak isteyenler veya okuyanlar bana özel msjdan bildirsinler.
şimdiden tşk.ler melekler ALLAH hepimizin yardımcısı olsun....

ısten cıktım ya yerıme gelen ne temızlık yapıomus ne yemek cocuk kendı agzıyla ıtıraf ettı oh olsun senı arıyoruz dedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…