Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Okul tecil belasına takıldık ondan neyse hayırlısı buymuş, evet eziyet çekmeden refaha ulaşılmıyor maalesef... Şebeke programı ne ya? Neredeymiş bu? :KK9:

Teşekkür ederim tatlım öyle iyi şeyler düşünüyorum işte ben de başka türlü geçmiyor zaman...:KK34:

Öyle mi kesin bakarım, eskiden çok girerdim şiir topiklerine de rtık bakamıyorum pek, asker topiklerine bakmaktan :KK9:

gel tezkere gel tezkere bitsin bu hasret sevdiğin güzel eşin yoluna hasret

kızlar benim kocişin çok uykusu gelmiş çıkıyorum ben istediğiniz gibi takılın
herzaman beklerim.. hepinizi çok öptm iyi geceler :KK54::KK54::KK54::KK54:

Okul tecil belasına takıldık ondan neyse hayırlısı buymuş, evet eziyet çekmeden refaha ulaşılmıyor maalesef... Şebeke programı ne ya? Neredeymiş bu? :KK9:

Pazar günleri yayınlanıyor şaka falan yapıyorlar ama bazı bölümleri oldukça eğlenceli oluyor youtube ye yaz istersen 1. bölümü ful izle die çıkar bide burda eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz die bi başlık var dur bulursam ekleyeyim okadar komikki anlatamma takıl bak o topiğe de

Pazar günleri yayınlanıyor şaka falan yapıyorlar ama bazı bölümleri oldukça eğlenceli oluyor youtube ye yaz istersen 1. bölümü ful izle die çıkar bide burda eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz die bi başlık var dur bulursam ekleyeyim okadar komikki anlatamma takıl bak o topiğe de

Televizyon bakmıyorum pek ama internetten takip edebilirim... o topiğin linkini versene yaa cidden komik bir şeye benziyor :KK9:

kızlar şebeke programı bittimi bana hiç denk gelmiyo bi bölüm vardı çocuk sinirden ekmek sepetini geçirdi kafasına gülme krızıne gırmiştim :KK9::KK9::KK9:

X