Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

İnşallah canım yaa çok zor bu işler, sabır gerektiriyor, o kadar da emek harcıyorsun, insanın psikolojisi bozuluyor, allahım tez zamanda iyi bir yer nasip eder inşallah...

Evet Tr derecesi yapmam gerekiyo atanmk için çok kötü yaa tek istediğim öğretmen olmaktı Eşin ne iş yapıo cnm? Gerçi unutturmam gerekirken hatrlatıyorum ama:)

geçer canım üzülme.. ama evlenmeden olmuş olsa bu kadar etkilemez ama evlenip ayrılması çok kötü olsa gerek..?
ben hiç dayanamam..
rabbim sabır versin eşinede yardım etsin inş..

Ben de dayanamıyorum zaten canım... Biz evlenmeden önce bu kadar zor olacağını düşünmemiştik, eğer evlenmeseydim başka bir şehirde görevden kaynaklı yalnız kalacaktım, evlenelim nasıl olsa bir ara kısa dönem yapar gelir dedik, ama hiç de öyle kolay değilmiş, çok zor oluyormuş evliyken ayrılmak...

eee bu çok güzel bir haber, merak ettim şiirlerini şimdi ya, ben çok severim şiir...

senin adına çok sevındım cnm yeteneklısın bu konuda

çok sevindim.. canım yayınlansın söz alıcam..
tanıdıklarıma falan tavsiye edicem..

Evet Tr derecesi yapmam gerekiyo atanmk için çok kötü yaa tek istediğim öğretmen olmaktı Eşin ne iş yapıo cnm? Gerçi unutturmam gerekirken hatrlatıyorum ama:)

Öyle yaa allah kolaylık versin canım işin kolay değil...

Hiç aklımdan çıkmıyor ki canım, unuttururum diye çabalama yani Önemli değil, normalde eşim makine teknikerliği yapıyordu bir şirkette, asker dönüşü şiddetle geri istiyorlar ama eşim pek sıcak bakmıyor, ticaretle uğraşmak istiyor, önceden beri hep öyleydi bakalım...

Yaa nie kısa dönm çıkmadı kiii ya ne saçma neyse şöle düşün bak eş durumundan 2 3 yıldır arkadaşmn tayini çıkmıyo birsürü aksilik yaşadı ya bi şekilde bi dönm sıkıntı yaşıyorsun yani. Bide arada şebeke programı var komk bayaa izleyebilirsin

Son düzenleme:

üzülme tatlım zaman okadar çabuk geçiyoki buda geçer, bebişleriniz olur, hiç merak etme..

şiirlerimin bir bölümü benim açtığım konularda şiir bölümünde var canım okumak istersen eger

Okul tecil belasına takıldık ondan neyse hayırlısı buymuş, evet eziyet çekmeden refaha ulaşılmıyor maalesef... Şebeke programı ne ya? Neredeymiş bu?

üzülme tatlım zaman okadar çabuk geçiyoki buda geçer, bebişleriniz olur, hiç merak etme..

Teşekkür ederim tatlım öyle iyi şeyler düşünüyorum işte ben de başka türlü geçmiyor zaman...

şiirlerimin bir bölümü benim açtığım konularda şiir bölümünde var canım okumak istersen eger

Öyle mi kesin bakarım, eskiden çok girerdim şiir topiklerine de rtık bakamıyorum pek, asker topiklerine bakmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…