Satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir?

kesinlikle değerlendiricem altkatımızda eczane var bioderma ürünlerini gördüm.bide saracoglu diye bi siteyi inceledim tvye çıkan adam onun ürünlerine baktım ama bilmiyorum ne kadar güvenilir bilemiyorum organik katkısız olduğu yazıyor sadece ama siz kullanan biri olarak biodermayı öneriyorsanız benim onu almam daha mantıklı olur tabiki ama o ürünlerede bi göz atmakta yarar var evt daha yeni yeni araştırdığımdan şuan onları tercih etmiştim öğrendikçe daha doğru ürünler kullanıcam inş

bide biodermanın derecesi nedir onu merak ettim ve sizin kullandığınız şampuanı biodermanın hangi türü ?

ve yine ben kızlar makyaj temizleyici olarak sağlıklı zararsız neler kullanıyorsunuz özellikle göz kalemi ve rimel için...

ben saraçoğlunun ürünlerinin etiketlerine içeriğine bakmanı tavsiye ederim.kendisinin kimya mühendisi old. biliyorum belki yi olabilir...makyaj temizleme konusunda badem yağının çok iyi old. duymuştum ve pek inanmamıştım ama gerçekten çok başarılı özellikle göz makyajında...hem kipikleri besleme özelliği de cabası..:)zeytinyağını da okumuş ve denemiştim zeytinyağıda çok güzel çıkartıyor.dene kesinlikle memnun kalırsın....

tamam evdeki elimin altındaki bilmediğim nimetleri kullanım ben teşekkürler :) şimdide ersağ firmasın inceliyorum cnm

peki güneş koruyucu olarak ne kullanmak gerekir.lekelerle boğuştuğum için mecburum kullanmaya.coppertone adlı güneş koruyucusunu kullanıyorum bu krem hakkındaki düşünceleriniz neler....

peki güneş koruyucu olarak ne kullanmak gerekir.lekelerle boğuştuğum için mecburum kullanmaya.coppertone adlı güneş koruyucusunu kullanıyorum bu krem hakkındaki düşünceleriniz neler....

Kesinlikle gunes koruyucusu olarak Ersag bitkisel gunes kremini öneririm.
Bilinen diger kremler gibi değil, cok guzel nemlendirici olarak kullanılıyor.

Kucuk kızım icin bile bu yıl cok rahat kullandım.
Daha önceki yıl hic bir gunes kremine güvenmediğim icin ozellikle de kızım icin doktor tavsiyesiyle aksam 6 dan sonra denize gittik.maalesef Ersag henuz bitkisel gunes kremi üretmemişti o donemde.

Son düzenleyen: Moderatör:

eczanelerde satılıyor mu acaba???

okuduğum edindiğim bilgilere göre sağlıklı olarak susam yağı iyi geliyormuş besleyip nemlendiriyormuş ama yeni öğrendiğim için henüz denemedim...

Son düzenleme:
ersağ ürünlerinin etiketini inceleyen varmı ben int sitesinden bulamadım fiyatlarını flnda araştırma evresindeyim kullanıcı yorumları güzel fakat ewgde fln bakan varmı daha detaylı bilgisi olan ? beni aydınlatacak :)

pH 0 demek çok kuvvetli asit demek... bir yanlışlık olmasın?.... acaba nötr mü demek istemiş. nötr pH 7 olur... dikkatimi çekti de, sormak istedim...

Sitelerinde online katalog var icerikleri az cok görebilirsiniz.
Bunun dısında BOREAS09 arkadasımıza rica ettiğimizde de iceriklere bakıp bizi bilgilendiriyor.

AyriCa o kadar cok urun varki hangisini soruyorsunuz?
Bildigim kadarıyla icerik konusunda yardımcı olmaya çalışırım..

bende uzun süre aramıştım güneş koruyucu fakat istediğim gb bir marka bulamadım.bu konuyu araştırırken çıldırma noktasına geldim

Hey, neler oluyor bendim topikte bakiyim

arkadaşlar yader11 ile genel temizlik sıvısına bakmıştık. İçerik olarak çok iyiydi Ersağ. Bebek şampuanı da fena değildi. İçinde cocamide DEA dışında öyle aman aman kötü bir içerik değildi. Cocamide DEA kötü mü? Turuncu 6 vermişti sanırım. Sınırda ama bu madde de olmazsa olmaz gibi bir madde

yader11'in dediği gibi, içerikleri araştırabiliriz pisbocuk. Yani elimizdeki ürünler dahilinde:)

pH 0 demek çok kuvvetli asit demek... bir yanlışlık olmasın?.... acaba nötr mü demek istemiş. nötr pH 7 olur... dikkatimi çekti de, sormak istedim...
O yazıyı ben de okumuştum ve 0 benim de dikkatimi çekmişti hatta mesaj yazmıştım. Aslında kendisi nötron demek istemişti. İyi ki dikkatinizi çekti. Bu aralar dalgınım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…